Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Na stadionie, pierwsze pomieszczenie przy wejściu (Panasonic/Technics).
One już były chyba 3 lata temu na AVS jak była też premiera Z1R, pamiętam, że obok Soniaków najbardziej mi się wtedy spodobały z całej wystawy.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, euter napisał:

 

Jak wypadają względem Etów na armaturze?

 

No nowy klasyk.

 

Bas lepszy, ilość podobna do XR, mniej żywiołowe, dużo muzykalniejsze, cieplej grają, bardziej średnicowe, też blisko, ale nie aż tak, bez agresji, ale wciąż dobra rozdzielczość i góra ładnie rozciągnięta. Scena przeciętna, dynamika i separacja dobra. Bardzo dobrze zestrojone, świetna koherencja w całym paśmie. Bardzo przyjemnie to gra.

 

Na miasto bezkonkurencyjne - w metrze metra nie słychać.

 

Miałem er4s, er4xr, er3xr i te er2se swobodnie się w tym towarzystwie bronią. I w swojej cenie bardzo warto.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Destruktor napisał:

Oficjalnie przekroczyłem granice rozsądku.. 

 

 

20191123_174950.jpg

ZAZDROSZCZĘ! Od posłuchania na AVS to mój mokry sen jeżeli idzie o otwarte :D Straszliwie siadło mi ich granie mimo, że ani nie jestem fanem Shitheisera, ani nie uważam, żeby ten plastic-fantastic był wart takich pieniędzy :D

 

Żeby nie było - dźwiękowo są warte tej kasiury, ale wykonaniem to już wolę Ether Flow albo moje LCD-ki X :D

Edytowane przez Vaiet
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2019 o 20:17, radzik55 napisał:

Nowe pady do Diana Abyss   , od modelu v2, chyba warto było, bo scena na + , szkoda tylko że cena wysoko amerykańska ....

 

IMG_20191126_100258176.jpg

IMG_20191126_100456535.jpg

Ale w cenie fajny breloczek do kluczy :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filary z zsusznikami z zestawu Dunu, rewelacyjna wygoda 

20191128_100953(1).jpg

20191128_100941(1).jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, fallow napisał:

Pioneer SE Monitor 5

 

Do japończyków mam słabość, w końcu trzeba było to zbadać.

Daj znać jak ci wchodzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie, super teraz trzymają się, nawet po szarpnięciu kablem tylko zauszniki sie poruszają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też roszady z interkonektami. Rozstałem się z Kimberem (bardzo wysoka klasa, ale było jednak za chudo) i jako "poczekajkę" przed zakupem czegoś z wyższej półki dzisiaj okazyjnie kupiłem Chord Clearway XLR...no i teraz jestem trochę szoknięty jak dobrze gra ten Chord - wypełnienie, barwa, przestrzeń to przynajmniej poziom Cardas Clear Sky, którego niedawno testowałem. Budżet bez porównania i przyjemności maks ze słuchania. Nie wykluczone, że będzie to docelowy IC a zaoszczędzone pieniądze... po prostu zaoszczędze😉 (fotka pożyczona z galerii google)

 

 

chord-clearway-balanced-xlr-interconnect-cable-stylelaser-1807-19-stylelaser@92.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepszy streamer Roon i wejście w świat R2R plus mimo wszystko rzuciłem się na moduł MQA dodatkowo.

Takie nowe combo jedzie. Baby Ambre mi się tak spodobało że postanowiłem spróbować że starszym bratem plus NOS DAC/AMP.

 

Czyżby ifi idsd mogło się bać? Dojedzie w poniedziałek to sprawdzę.

 

 

4824c56eeca50c608d1d73d45aaf5fbc.jpg

 

Moja wersja to Black.

 

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności