Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 
Czyli jednak nie ups? 
Kupiłem też listwę stabilizująca jako pierwszy krok powerwalker.
Do tego tomanek i wszystko gra :)

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Chińczyk twierdził że będą pasować. No i pasują jak t-shirt "S" na mnie. Lipa. Normalnie nic do Z1R dobrać nie można.
1ba4f4e4514dfa750fc9572f578ebdbd.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nicodem napisał:

Chińczyk twierdził że będą pasować. No i pasują jak t-shirt "S" na mnie. Lipa. Normalnie nic do Z1R dobrać nie można.

A jaką średnicę mają Z1R? Największe pady jakie widziałem na Ali miały 120mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Perul napisał:

A jaką średnicę mają Z1R? Największe pady jakie widziałem na Ali miały 120mm.

Tam chyba bardziej chodzi o sposób mocowania z tego co pamiętam.

9563521.jpg

 

@Nicodem

A czy sprawdzałeś opcję wymodelowania takiego ringa 3d w jakiejś drukarni ?

 

Edytowane przez Firegon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ksyhoo napisał:

Pojawił się towarzysz do m570,  kabelek balans w drodze. Jest 

Gdzie kupiłeś?

Daj znać ja gra sam się zastanawiam nad nim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda mocownie z1r wymaga specjalnego ringa który ma wypustki i jest chyba przyklejony więc słabo z zamianą.

- Tapatalk


Na szczęście nie jest aż tak źle - nie jest wklejony i wymiana padów trwa dosłownie pół minuty. Te wypustkę można olać - montują się poprawnie. Ale ring ma ponad 10cm szerokości. Oryginalne pady są asymetryczne. Jak dotąd dorwałem tylko od chińczyka jedne czarne welur/ekoskora i te jako ciekawostkę. Te są ewidentnie za małe, tamte miksy w miarę ok. Ale w obu przypadkach można zapomnieć o profilowaniu.
Jak oryginalne padną to nie wiem co będę robił.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Corvin74 napisał:

Gdzie kupiłeś?

Daj znać ja gra sam się zastanawiam nad nim.

W sensie gdzie słuchawki czy dac?
Słuchawki na Amazonie US a amp na drop EU. Skrobnę gdzieś w innym temacie jak się osłucham. Bardzo w skrócie:

 M570, hype uzasadniony, bardzo detaliczne, lekko po cieplejszej stronie, góra gładziutka i lekko wysunięta do przodu, scena raczej intymna ale separacja super. Bass ładnie oddaje instrumenty, bez zalewania na resztę pasma. Słuchawki z gatunku tych, zakładasz i słuchasz długo i bez zmęczenia, dużo przyjemności, wokale tez spoko.  Po pierwszym kontakcie do sceny i powietrza mało  ale chyba się wygrzewają albo się przyzwyczaiłem. Baaardzo pozytywnie odbieram te słuchawy

LCX+SDAC- tu jeszcze mniej mogę na razie napiać, mocy po single ended na m570 starczy spokojnie . Raczej z nastawieniem na fun  niż analizę. Nie mogę się przyczepić do czegokolwiek na razie.

Edytowane przez ksyhoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Nicodem napisał:

Na szczęście nie jest aż tak źle - nie jest wklejony i wymiana padów trwa dosłownie pół minuty. Te wypustkę można olać - montują się poprawnie. Ale ring ma ponad 10cm szerokości. Oryginalne pady są asymetryczne. Jak dotąd dorwałem tylko od chińczyka jedne czarne welur/ekoskora i te jako ciekawostkę. Te są ewidentnie za małe, tamte miksy w miarę ok. Ale w obu przypadkach można zapomnieć o profilowaniu.
Jak oryginalne padną to nie wiem co będę robił.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Hę? A no to nie powinien być jakiś wielki problem.

Pady Audeze i ZMF nie pasują?

Jak chcesz to mogę Ci podrzucić jakieś pady do testów.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie szukam czegoś na cieplejsze okresy roku - najchętniej coś w stylu perforowanych jak w focal clear. Pisałem do dekoni i niestety odpisali że nie mają nic co pasuje. Pewnie więc błędnie założyłem że pozostał mi tylko AliExpress :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ksyhoo napisał:
32 minuty temu, Compton napisał:

Fajny zestawix :)

Napiszesz jak to razem gra?

Jest naprawdę  detalicznie i dokładnie, rodzina która jest na weekend z wizytą i nigdy nie widziała w innych sprzętach nic wyjątkowego po przesłuchaniu  powiedziała ze efekt wow jest spory.

Dobra separacja źródeł z centralnym wokalem, scena intymna ale szeroka, w głąb niezbyt wiele wiec holografią się nie wyróżnia. 

Nic nie ginie w paśmie,  jestem na  etapie odkrywania nagrań na nowo, zaskoczony jestem, bije moje  poprzednie he-4 pod względem detaliczności. Jest trochę ciepło ale nie są zamulone, Nie sypią górą która jest wyraźnie obecna  i  lekko nawet podbita. Lekka V-ka. Dół nie rozłazi się, jest faktura, jest wybrzmiewanie ale ja wolę krótki i punktowy, tu jest tak głośnikowo powiedziałbym. Do rocka, jazzu, instrumantaliów i wokali. 

Jakbym miał podsumować jak najkrócej:  detalicznie!,  bezpieczny wybór, nie męczą niczym, dają duży fun, nie chce się ich zdejmować. Brakuje czasem pazura który mam nadzieję się pojawi ze srebrzonym zbalansowanym kablem bo stokowy chyba jest lichy.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Nicodem napisał:

Kupiłem też listwę stabilizująca jako pierwszy krok powerwalker.
Do tego tomanek i wszystko gra :)

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

Chińczyk twierdził że będą pasować. No i pasują jak t-shirt "S" na mnie. Lipa. Normalnie nic do Z1R dobrać nie można.
1ba4f4e4514dfa750fc9572f578ebdbd.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.
 

 

Który model powerwalker'a kupiłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, neonlight napisał:

Technics EAH-T700 - na AVS zrobiły dobre wrażenie, więc się skusiłem.

 

Napiszę krótko - granie bliskie, obszerne, naturalne, mocna podstawa basowa, technicznie bardzo dobre, może i nawet wybitne, jednak przez to są wybredne odnośnie toru, bo niby grają z telefonu, ale dopiero z połączenia Hegel HD20 (?) i THX AAA 789 zagrały wybitnie precyzyjnie i holograficznie, dają niesamowity wgląd w fakturę dźwięku. Niestety z Burson'em Conductor'em v.2 się nie zgrały, nie wyciągnął z nich potencjału imo. ;)

 

HD20.

 

A Burson to nie CV2 tylko CV1. :) Ja nie byłem pewny z czego mi lepiej grały... musiałbym dłużej posłuchać. Ale z tym, że nie grają z telefonu to się zgodzę. Mimo, że bardzo skuteczne na papierze, to z telefonu (V30) grają aż zadziwiająco słabo.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A kupiłem sobie coś takiego do słuchania wykładów etc rozmawiania przez tel. dlatego szukałem aby mikrofon jak najdalej wystawał.

Panel dotykowy, wyjmujesz z etui parują się, można używać osobno lub razem co go rozmów jest fajną sprawą, można ręcznie wyłączyć,

 

Z telefonem już całkiem dobrze działa, z tabletem jeszcze powalczę bo były problemy z połączeniem.

Do muzyki ujdą jak każde TWS ale do rozmów już polecam bo lepszych nie znalazłem z tych tanich.

Zobaczymy ile pogadam lub posłucham, deklarowany czas 1h ładowanie 7-8h praca.

Brakuje mi możliwości Vol+-, z wad instrukcja minimalna.

 

https://pl.aliexpress.com/item/32986648059.html

TOMKAS-Mini-TWS-Bluetooth-bezprzewodowe-s-uchawki-douszne-Freebud-Touch-Control-sportowy-zestaw-s-uchawkowy-z.jpg

 

 

 

- Tapatalk

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe pady do Diana Abyss   , od modelu v2, chyba warto było, bo scena i cały przekaz na +  , szkoda tylko że cena wysoko amerykańska ....

Są sporo większe od poprzednich i wygodniejsze :)

 

IMG_20191126_100258176.jpg

IMG_20191126_100456535.jpg

IMG_20191128_124959121.jpg

IMG_20191128_125725843.jpg

Edytowane przez radzik55
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności