Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, adriano2510 napisał:

Tu znowu ja 😛 Tym razem Beyerdynamic T70. No zadziorne są te Tesle. Mam wrażenie, że chyba mój słuch jest jakiś flexible, bo nic mnie tu nie kłuje, a słyszałem jakieś marudzenia na ich temat. 

IMG_4782.jpg

Może T70 były u Perula ? One takie teslowe i mało "mięsne" były jak pamiętam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, tommir napisał:

Prędzej czy później tak musiało być. Będę mógł porównać do Andromed, swego czasu było sporo głosów przedkładających je nad Andro. Podchodzę sceptycznie, ale zobaczymy.

Jak ktoś kocha prezentację Andro, to jak dla mnie FH7 nie ma startu, nie ma tej magicznej średnicy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Może T70 były u Perula ? One takie teslowe i mało "mięsne" były jak pamiętam. 

Raczej nie były 👀 Góra mnie nie męczy, jest ok, a za to dostarcza multum szczegółów. „Mięsne” faktycznie nie są, przy PM3 mogą się wydawać wręcz anorektyczne. W rzeczywistości T70 są takie vege ;) lekkie i szczegółowe. Od mięsnego grania są inne słuchawki. Przy dobrych realizacjach czasem natknie mnie na analizę. 
 

Przyszły na skórze bez oryginalnych padów, a znając charakterystykę skóry powinna dobrze im robić. 

Edytowane przez adriano2510
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, adriano2510 napisał:

Nie były 👀 Góra mnie nie męczy, jest ok, a za to dostarcza multum szczegółów. „Mięsne” faktycznie nie są, przy PM3 mogą się wydawać wręcz anorektyczne. W rzeczywistości T70 są takie vege ;) lekkie i szczegółowe. Od mięsnego grania są inne słuchawki. Przy dobrych realizacjach czasem natknie mnie na analizę. 

Coś tam były kombinowane. Mają jak moje od @Perul zrobione otwory przy uchwycie muszli. Jakbyś był mocno zainteresowany, jak brzmią t70 na oryginalnych welurach, rekablowane, to służę pomocą. ;) 

Edit: może jednak i oryginalne mają takie otwory, bo znalazłem takie zdjęcie, tyle że moje mają jeszcze jeden dorobiony bass reflex.

Edytowane przez Rotgut
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wpadasz do domu po delegacji i na fotelu zastajesz kilka czekających paczek:

1731f202ca5c03bf40d8fe3d290f1cc4.jpgb40462301d8224fe8c3f9a95c6c6e034.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.


To całujesz żonę i dajesz jej mały prezent za to że czekała ;)

- Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Weird_O napisał:

Tomanek TAP4, polecam ;)

Jak się osłuchasz, zdaj krótką relację jakie zmiany itp. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, jd1210 napisał:

Jak się osłuchasz, zdaj krótką relację jakie zmiany itp. :D

 

 

Aaa to już pytanie do @Nicodem ;)

Ja się przesiadłem z monstera i różnica była duża, w sensie takim, że monster baaardzo mi zamulał burka, a Tomanek po prostu nie i już ;) nie ma fajerwerków, po prostu spełnia swoje zadanie, jest porządnie zbudowana i nic nie "psuje" ot co.

Edytowane przez Weird_O
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=79668]Nicodem[/mention] Co to za listwa? 
Tak, to tap4 plus kabel zasilający od nich do kompletu.
Będzie testowany prund na wszystkie sposoby w weekend bo i zasilacz od lucarto przecież czekał aż wrócę.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Jak się osłuchasz, zdaj krótką relację jakie zmiany itp.
 
Coś tam skrobne ale ja kiepski jestem w opisach.

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nicodem napisał:

Tak, to tap4 plus kabel zasilający od nich do kompletu.
Będzie testowany prund na wszystkie sposoby w weekend bo i zasilacz od lucarto przecież czekał aż wrócę.


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Coś tam skrobne ale ja kiepski jestem w opisach.

 

Najważniejsze spostrzeżenia tylko, beż szczegółów. :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Nordost Odin to coaxial? Ponoć gęsto, często je podrabiają.
Oczywiście że Odin od chińczyka. Z czystej ciekawości kupiony był na 11.11. pożyczę Ci z lucarto to zobaczysz ile to to warte :)


pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pady (na wszelki wypadek) chociaż niekoniecznie bo zauważyłem, że obicie pałąka delikatnie w dwóch miejscach zaczyna się łuszczyć więc tylko czekać jak i pady zaczną. Kuźwa drogie, dwuletnie nauszniki , słuchane tylko w domowych warunkach i już trzeba w nie inwestować :) A ja psioczyłem na Hihimana...

IMG_20191123_093448.jpg

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Adam 76 napisał:

Pady (na wszelki wypadek) chociaż niekoniecznie bo zauważyłem, że obicie pałąka delikatnie w dwóch miejscach zaczyna się łuszczyć więc tylko czekać jak i pady zaczną. Kuźwa drogie, dwuletnie nauszniki , słuchane tylko w domowych warunkach i już trzeba w nie inwestować :) A ja psioczyłem na Hihimana...

IMG_20191123_093448.jpg

niestety. pady z oppo czy z aliexpress ? na pałąk kup na ali ochraniacz z neoprenu.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Adam 76 napisał:

Z krajowego oddziału Oppo, dzięki za info w sprawie obicia pałąka

https://pl.aliexpress.com/item/4000268646601.html?spm=a2g0o.cart.0.0.189c3c001bZw4S&mp=1

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności