Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie parują się pod ifi ican więc pójdą w komis. Szkoda bo liczyłem że się uda ale ifi jest mega trudne do odpowiedniego sparowania. Trzeba mieć szczęście.
942060b2ee85b624d55d32317274aa5d.jpg

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tommy66 napisał:

Trzeba było w końcu sprawdzić -

Nawet nie pytam ile kosztował... zazdroszczę, bo go słuchałem z LCD-XC. LCD3 i LCD-X... i za każdym razem było znacząco lepiej niż na stokowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.11.2019 o 19:47, pekin93 napisał:

Elektronika i podstawa od GMMK wersja TKL

Przełączniki Gateron Red Silent 
Keycapsy z aliexpress :)
Chodzi ciszej niż Logitech K360. 

 

Dzięki Tobie skusiłem się na Anne Pro 2 Mini w wersji czarnej z Gatheronami Brown w promce za 220 zł na Ali :D

Masz może namiar na te keycapsy?

Edytowane przez ryankgb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Exodus - The most beautiful day

Taki powrót do początków fascynacji muzyką, nazwijmy to leżącą poza mainstreamem.

Choć płyta, której wtedy słuchałem miała tytuł "Ten najpiękniejszy dzień" 🙂

Globalizacja maczała tu swoje palce jak sądzę.

Edytowane przez Barbartek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zamiast karty pamięci na moją muzykę kupiłem sobie takie cuś. Szybsze od karty, żre tyle samo prunda. I jak miejsca zabraknie to wymiana środka na większy model, 

 

20191119_112521(1)~2.jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że kable grają już wiem, pora się przekonać czy zasilanie też.

Na razie wypożyczenie. Ja potrzebuję troszkę inna konfigurację prundów.

 

2bb7a800ab4a0472500878917ca393e5.jpgb737877b4d0efbdd09f75d602d77305b.jpgdd1617741deb2ae45f26ea259d93a694.jpg

 

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

 

 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, ryankgb napisał:

 

Dzięki Tobie skusiłem się na Anne Pro 2 Mini w wersji czarnej z Gatheronami Brown w promce za 220 zł na Ali :D

Masz może namiar na te keycapsy?

https://www.aliexpress.com/item/32911415492.html?spm=2114.13010708.0.0.3a994c4dToFDKe 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikko Zerda (lightning). Jestem zaskoczony co ten maluszek wyczynia. Spodziewałem się brzmienia na poziomie Dragonfly Black, a to nie dość, że przebija Red'a, to niebezpiecznie zbliża się jakością do DAPów za tysiaka i wyżej, tylko mocą ustępuje. W połączeniu z Final E3000 niczego więcej przenośnie mi nie potrzeba. Kość z DX160 robi swoje.

IMG_4673.JPG

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ikko Zerda (lightning). Jestem zaskoczony co ten maluszek wyczynia. Spodziewałem się brzmienia na poziomie Dragonfly Black, a to nie dość, że przebija Red'a, to niebezpiecznie zbliża się jakością do DAPów za tysiaka i wyżej, tylko mocą ustępuje. W połączeniu z Final E3000 niczego więcej przenośnie mi nie potrzeba. Kość z DX160 robi swoje.
IMG_4673.thumb.JPG.d15a7ea0c1461dec46341dbb61d195a0.JPG
Przebija RED'a - hmmm...
Mam inne wrażenia.85935dbcfd4c94710f1137f3bd46aa22.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RIH napisał:

Przebija RED'a - hmmm...
Mam inne wrażenia.

Z Black porównywałem równolegle i musze stwierdzić, że to totalnie inna klasa grania. Dużo wyższa rozdzielczość, lepsza kontrola, a scena to już wgl wisienka na torcie... jest nieprzyzwoicie duża i holograficzna jak na taki mały adapterek. Natomiast trzeba wspomnieć, że oba urządzenia wyraźnie dzieli sygnatura. DF Black jest ciemniejszy i sporo cieplejszy. O Red wypowiedziałem się "z pamięci" mając wyłuskane różnice jakie odnotowałem, kiedy porównywałem go z Black'iem i nadal uważam, że Zerda jest lepsza, choć nie można tu mówić o żadnym pogromie. Za to Red powinien mieć większą moc ;) 

Edytowane przez adriano2510
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później tak musiało być. Będę mógł porównać do Andromed, swego czasu było sporo głosów przedkładających je nad Andro. Podchodzę sceptycznie, ale zobaczymy.

fh7b.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prędzej czy później tak musiało być. Będę mógł porównać do Andromed, swego czasu było sporo głosów przedkładających je nad Andro. Podchodzę sceptycznie, ale zobaczymy.
fh7b.thumb.jpg.02c682ed5c9608f471ceaa13a79a740f.jpg
Gdyby nie miejscami zbyt "rozszalała" góra - na prawdę nie miałbym większych uwag. A tektoniczny bas - ech... Gratki :)26a16aa6c830dc847af281193b61f8c8.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności