Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Destruktor napisał:

Jak w ogóle mają się 9200 do 7200? 

Nie znam 7200, a mało kto słuchał 9200. Możliwe, że jestem jedynym (aktywnym) posiadaczem na forum.

Niedługo pójdą na testy do jednego z forumowiczów, więc jest szansa na odniesienie się do reszty stawki. Ja dopiero zaczynam powracać do audio, więc dla mnie nadal to wszystko jest nowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, krz napisał:

Nie znam 7200, a mało kto słuchał 9200. Możliwe, że jestem jedynym (aktywnym) posiadaczem na forum.

Niedługo pójdą na testy do jednego z forumowiczów, więc jest szansa na odniesienie się do reszty stawki. Ja dopiero zaczynam powracać do audio, więc dla mnie nadal to wszystko jest nowe.

Jasne, będę wdzięczny za wrażenia po odsłuchach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie tam podróże w czasie.

Gra bardzo ładnie, tylko z SNR słabo. No ale to bardzo prosty niskiej klasy model, nie ma co oczekiwać cudów.

 

image.png

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denki D1200 z amazonowej promki, ciężko było się oprzeć za 250 zł. :)

Wykonanie i wygoda już mi się podobają.

 

s.jpg

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denon Ceol N8 + Boston Acoustic A26 od kolegi @Nicodem. Bardzo przyjemne granie, tego szukałem. Witaj nieprzeskakująca plyto i spotifaju 😎

IMG_20191115_163935.jpg

IMG_20191115_163914.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karmazynowy napisał:

Denki D1200 z amazonowej promki, ciężko było się oprzeć za 250 zł. :)

Wykonanie i wygoda już mi się podobają.

 

s.jpg

Jak one grają? Pamiętam że kiedyś się ku nim skłaniałem ale nie mogłem znaleźć recenzji. Wyglądają bardzo elegancko więc na zewnątrz byłyby w sam raz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karmazynowy napisał:

Denki D1200 z amazonowej promki, ciężko było się oprzeć za 250 zł. :)

Wykonanie i wygoda już mi się podobają.

 

s.jpg

A kiedy to taka promocja była ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pawelekdabek napisał:

2 listopada

Aaaa. to już historia :( . Szacun dla Amazonu - tyle pewnie powinny one kosztować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Aaaa. to już historia :( . Szacun dla Amazonu - tyle pewnie powinny one kosztować :)

Jak Karmazynowy powie, że fajne to będę chciał sobie takie sprawić. Jeszcze będzie czarny piątek to może wtedy będą w podobnej cenie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, LuQi napisał:

B0C32642-5963-4156-99C1-F17C7C28AA67.jpeg

Świetna płyta i żeby nie było off topa.groneberg-s3-c13.jpg

Edytowane przez jd1210
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, pawelekdabek napisał:

Jak Karmazynowy powie, że fajne to będę chciał sobie takie sprawić. Jeszcze będzie czarny piątek to może wtedy będą w podobnej cenie. 

https://www.hfc.com.pl/test/3221,denon-ah-d1200.html

Gdyby były zbyt "basiorne" to Mistrz @Perul może pogrzebać w nich. No ale czekamy na taką cenę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są, spodziewałem się mułów ale to raczej dobrze zbalansowana charakterystyka z lekkim akcentem na basie. Jednak SQ to nie jest poziom moich AKG371 więc jak dla mnie nie są warte wyjściowej ceny 600zl. Albo to AKG mają poziom wyższy niż ich cena. Za 250 są w porządku bo są bardzo wygodne, świetnie wykonane i grają ok ale bez szalu. Nie ma tej naturalności i rozdzielczości co w AKG. Do elektroniki i popu są dobre, przy czymś bardziej skomplikowanym się wykładają. 

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Karmazynowy napisał:

Nie są, spodziewałem się mułów ale to raczej dobrze zbalansowana charakterystyka z lekkim akcentem na basie. Jednak SQ to nie jest poziom moich AKG371 więc jak dla mnie nie są warte wyjściowej ceny 600zl. Albo to AKG mają poziom wyższy niż ich cena. Za 250 są w porządku bo są bardzo wygodne, świetnie wykonane i grają ok ale bez szalu. Nie ma tej naturalności i rozdzielczości co w AKG. Do elektroniki i popu są dobre, przy czymś bardziej skomplikowanym się wykładają. 

No może jeszcze zachodzić przypadek jak z moimi HD50 - po modzie Perula dźwięk poprawił się i są fajne. Ale wiadomo - co słuchawki to inne właściwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności