Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, superbart napisał:

@Mecin to chyba re brand Brainwavz HM5 to może będziesz w stanie głębsze pady dokupić.

 

Ach... właśnie dlatego je kupiłem żeby mieć ogromniaste pady i wygodę maksymalną z pudełka, bo u mnie to naprawdę patologia coś dobrać, a tutaj od razu czuję lewe ucho, w środku jest delikatny materiał, który się też napręża po założeniu słuchawki i jeszcze dodatkowo spłaszcza głębokość... co ciekawe materiał w środku pracuje i czasem też smyra prawe ucho - które mam normalne - co jest dziwne jak na takie giganty 😊. Wymiana padów odpada, wolę kupić wtedy HM5 - z resztą po to właśnie kupiłem Snaby 😉.

 

Szkoda bo dźwiękowo nie sądziłem że tak mi podejdą - co prawda nie można oceniać po tak krótkim osłuchaniu, ale czarują na swój sposób.

 

Dodatkowo spory efekt mikrofonowy niestety, przy spokojnym odsłuchu nie do przejścia.

Edytowane przez Mecin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2019 o 20:12, dj1978 napisał:

Fajnie, że jesteś😉

 

Też tak myślę. Dodatkowo uważam, że wszyscy agenci i naganiacze hochsztaplerów od adiovoodoo powinni być banowani. To jest bardzo szkodliwy proceder w wielu wymiarach. Zdaje sobie sprawę, że oszustów sprzedających rebrandowane bezpieczniki o wartości 10zł, czy drewniane klocki oczyszczające atmosferę trudno złapać za rękę i postawić przed sądem z Art 286 KK (ale nie jest to niemożliwe). To nie znaczy, że trzeba temu pobłażać i tolerować.

Myślę, że ekipa Verictum chętnie zaprezentuje przed sądem w trybie eksperymentu procesowego, jak (zgodnie z opisem produktu) selekcjonowała druciki i bezpieczniki "na słuch". Oczywiście "lepszość" jest subiektywna. Ale będą musieli wykazać, ze są w stanie odróżnić jedno od drugiego:)

Prezentacja procesu kriogenicznego sterowanego komputerowo tez może być ciekawa:)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponad tydzień bez słuchawek ,audionerwoza już mnie dopadała...  chyba kot załatwił oryginalny kabel :) Ale przyjechał przerobiony kabel pod balans od Forza .Oryginalny w naprawie .

Plus pożyczone  zacne AKG od @MFRD

Szykuje się ciekawy wieczór (plus pól nocy ) :)

 


 

IMG_20191106_163828997.jpg

IMG_20191107_203757166.jpg

IMG_20191107_203646855.jpg

IMG_20191107_203447242.jpg

  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powrót do zakupów muzyki z większą dynamiką.

Tym razem na tapecie INXS z albumem Kick (materiał z pierwszego wydania – 1987 rok - DR), dla porównania remaster z 2011 roku – DR.
Do albumu gratis był singiel „Baby Don’t Cry”, ze świetną wersją Baby Don't Cry (Vocal & Orchestra Mix) i Questions (Instrumental). Nie ma ich chyba na żadnych innych wydawnictwach. Dodałem singiel do bazy dr.loudness-war.info dla zainteresowanych (nie było go wcześniej).

 

Zakupy za oszałamiające 9,99 zł + koszt wysyłki :win:

 

INXS.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nicodem napisał:

NightOwl po raz drugi. Wieszałem na nich psy a wróciłem do nich.
Nie jest to normalne...

Ale patrząc na forumowiczów to nie jestem jedyny...391f036d09179788f58b92d5ed33d95b.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Ja dziś porównywalem swoje z Focal Clear.. No i zabrzmi to jak herezja pewnie ale wielkiej nadrzednosci to nie słyszałem. Gratuluję zakupu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, herezja :)
Scena w NO jest sztucznie rozdmuchana ale do spokojnego plumkania są fajne. Jednak ostrych rzeczy w nich się nie da słuchać.
Tak czy inaczej w cenie poniżej tysiąca to nadal bardzo ciekawa opcja.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności