Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, pawelekdabek napisał:

Jak tam te Apple grają? Jak wygoda? 

 

Ja z Apple In-Ear zaczynałem tak naprawdę swoją przygodę z audio, to były moje pierwsze armatury w życiu. Mają swoje wady, ale też mają bardzo fajne i miękkie granie z ciepłymi źródłami jak ktoś tutaj właśnie pisze. Jest to armatura więc granie typowo armaturowe, dosyć neutralne, ale mają lekko podbite wysokie, a bas jest typowo armaturowy, szybki i zwarty, ale nie jest to propozycja dla basolubów ;) Scena jest bardzo fajna, szeroka, a same słuchawki mają dosyć szczegółowe wybrzmiewanie instrumentów. Co prawda to słuchawki sprzed wszelkich hype'ów u chińczyków i cuda-wianków kiedy jeszcze armatura to 'było coś', ale mam do nich ogromny sentyment. To już moja 4 para w życiu i ta już zostaje na pamiątkę :D Dorwałem za 80 zł lekko używane, pełen komplet, z paragonem na kilka stów więc nie mogłem nie wziąć :D 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze bezprzewodowe dokanałówki, Soudpeats true capsule. Dla mnie grają dużo przyjemniej od np. Vjjb k4. Wcześniej nie byłem przekonany do bezprzewodowych słuchawek ale te zmieniły moje zdanie. Brak kabla to zbawienie jak robi się cokolwiek więcej niż siedzenie w bezruchu. Kosztowały mnie koło 20$ na alie jakiś czas temu i dla mnie to jeden z lepszych zakupów.

IMG_20191102_133915.jpg

IMG_20191102_133956.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze bezprzewodowe dokanałówki, Soudpeats true capsule. Dla mnie grają dużo przyjemniej od np. Vjjb k4. Wcześniej nie byłem przekonany do bezprzewodowych słuchawek ale te zmieniły moje zdanie. Brak kabla to zbawienie jak robi się cokolwiek więcej niż siedzenie w bezruchu. Kosztowały mnie koło 20$ na alie jakiś czas temu i dla mnie to jeden z lepszych zakupów.
IMG_20191102_133915.thumb.jpg.aa77e48f2404dbbf69ff66fc5e0755a9.jpg
IMG_20191102_133956.thumb.jpg.202dcf8834f72f6d18b7fee9cc213ca4.jpg
Jak z rozmowa i czas pracy?

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy mi się nie rozładowały jak ich potrzebowałem. Często jeżdżę pociągiem, podróż zajmuje mi około 2.5h i przez cały czas używam słuchawek.

Według opisu na alie maksymalny czas na jednym ładowaniu to 4h, choć to napewno na głośności 50% lub niższej, a etui jest w stanie naładować słuchawki około 5 razy.

Jakość rozmów to zależy od otoczenia, zaraz po zakupie wykonałem rozmowę testową będą w cichym pokoju i rozmówca twierdził, że słychać mnie dobrze i "normalnie", natomiast raz zdażyło mi się rozmawiać przez nie w markecie i musiałem przełączyć się na telefon, bo za dużo raz było trzeba powtarzać co się powiedziało(muszą średnio filtrować odgłosy otoczenia)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, mir35 said:

Jak się sprawują, kopiłeś na alli?

Tak, sprawują się super za te pieniądze to rozbój w biały dzień. Zobaczymy jak z trwałością w czasie. 

Bardzo miluśkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hibi napisał:

Tak, sprawują się super za te pieniądze to rozbój w biały dzień. Zobaczymy jak z trwałością w czasie. 

Bardzo miluśkie.

Podrzuć linka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja poważnie ją dziś kupiłem. Zajechałem do Zgorzelca na Carrefour do salonu Krugera. Tak o żeby sobie pooglądać co tam jest. Patrzę a za szybą była ona, piękna, ukształtowana harmonicznie, od razu coś poczułem, to było to. Od razu wiedziałem że to właśnie ją chcę a była tak blisko, na wyciągnięcie reki. No i teraz jest u mnie w domu, tylko moja - przelotka na mały jack z dużego. Cudowna.  

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przydatna aczkolwiek zdradliwa. Nie polecam wkładania w DAP. Można port wyłamać niechcący. To już za duże jest razem.

No ale takie całe złote za całe 4zl to okazyja była.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 hours ago, coolmen77 said:

Który rozmiar do flares pro?

T300

Posłuchałem dzisiaj więcej i powiem że dźwięk jest na nich super nie będę porównywał ale jest miazga co te słuchawki potrafią z tymi pankami a co dopiero byłoby z HD - może za rok :)

Jak tu dzielić czas flare z etami 😕 

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, hibi napisał:

Tak, sprawują się super za te pieniądze to rozbój w biały dzień. Zobaczymy jak z trwałością w czasie. 

Bardzo miluśkie.

daj linka jeśli możesz.

Z tym linkiem już mnie kolega wyżej uprzedził. Czy kolor ma znaczenie?

Edytowane przez mir35
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, mir35 said:

daj linka jeśli możesz.

Z tym linkiem już mnie kolega wyżej uprzedził. Czy kolor ma znaczenie?

Nie wiem brałem czerwone bo o takich pisali na zagranicznym forum, zadaj pytanie na ali. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadł clix 2 i agptek imp ponownie. ath z okazji za stówkę (kto nie kupił ten faja ;) znalazłem też shure 310 dawno zaginione po przeprowadzce i nabyłem nowe pady do v jays ;)

61WkCuSs6hL._SX425_.jpg

41zzZmSxU6L._AC_SL1500_.jpg

audio-technica-ath-sr5-bialy-0-3.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 10/29/2019 at 2:27 PM, Nicodem said:

Do kompletu do Aurium by sprawdzić które combo lepsze - firmowe czy z IFI

4384aed0c136759368a4ef5d47572a19.jpg

 

Kolor tragedia :) ale testowy jest jaki jest.

 

 

 

 

 

Ciekawostka - ROON wykrywa go w pod Linuxem jako... M2Tech HiFace Two - czyżby część DAC była jakoś spokrewniona?

 

Pathos Converto wraca jutro do sklepu po wypożyczeniu. iFi iDSD Pro się wybroniło na całej linii jako źródło pod Aurium + te techniczne dodatki od strony iFi robią robotę.

ifi + Pathos Aurium brzmi lepiej niż komplet od Pathosa COnverto MK2+ Aurium.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nicodem napisał:

 

Pathos Converto wraca jutro do sklepu po wypożyczeniu. iFi iDSD Pro się wybroniło na całej linii jako źródło pod Aurium + te techniczne dodatki od strony iFi robią robotę.

ifi + Pathos Aurium brzmi lepiej niż komplet od Pathosa COnverto MK2+ Aurium.

 

Bez zaskoczenia ;)

Jak zmienisz lampy w IDSD na WE396A to i Aurium możesz pożegnać.

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności