Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, hibi napisał:

Człowiek stary a głupi..

Etysze wróciły po przygodzie z ER4-PT i trójkami 

:)

 

 

 

Łączę się w bólu :D Ja tak daję sobie jeszcze 5 dni ostrej penetracji i potem chyba odstawiam :P Chociaż nie mogę, dlaczego tylko oni zrobili takie słuchawki!!!! Dlaczego!!!! 😭

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minutes ago, blueme said:

 

Łączę się w bólu :D Ja tak daję sobie jeszcze 5 dni ostrej penetracji i potem chyba odstawiam :P Chociaż nie mogę, dlaczego tylko oni zrobili takie słuchawki!!!! Dlaczego!!!! 😭

hehe, z naturą nie ma co walczyć - jak boli to trzeba se darować - nic na siłę - może z wiekiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 23.10.2019 o 10:34, espe0 napisał:

IMG_20191023_102136.jpg

@espeo jak ten głośniczek gra, bo podobno bez szału? Bas jest niski, czy tylko wysoki napierdziela, jak młotkiem o blat? Dźwięk nie jest kartonowy?

 

Ostatnio testowałem Ikea Eneby 30 i chwilę Eneby 20, i muszę przyznać, że jestem pod dużym wrażeniem, jak pełnym dźwiękiem te pudełka zagrały,

tym bardziej w tych pieniądzach, polecam spróbować. ;)

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, neonlight napisał:

espeo jak ten głośniczek gra, bo podobno bez szału? Bas jest niski, czy tylko wysoki napierdziela, jak młotkiem o blat? Dźwięk nie jest kartonowy?

Niskie są bardzo głębokie. Powiedziałbym nawet że dźwięk jest bardzo ujmujący mają 6 głośników w jednej obudowie z czego 2 to membrany bierne i sprawdza się to kapitalnie. Kupiłem najpierw jeden żeby przetestować już jakiś czas temu, a wczoraj doszedł mi drugi żeby połączyć bezprzewodowo w stereo.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, espe0 napisał:

Niskie są bardzo głębokie. Powiedziałbym nawet że dźwięk jest bardzo ujmujący mają 6 głośników w jednej obudowie z czego 2 to membrany bierne i sprawdza się to kapitalnie. Kupiłem najpierw jeden żeby przetestować już jakiś czas temu, a wczoraj doszedł mi drugi żeby połączyć bezprzewodowo w stereo.

Jesteś pewny, że połączysz ze sobą dwa Megablast'y, bo z tego co widzę, to nie ma funkcji parowania stereo? :( Megaboom 3 za to można sparować do 3 sztuk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Name44 napisał:

Przed chwilą dotarły... 845C. Wieczorem się okaże co potrafią. 

Zazdroszczę... proszę o zdjęcia w ciemności 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Name44 napisał:

@neonlight są duże to prawda ale rozmiar pozostał bez zmian względem lamp podstawowych.

 

Za to granie i brzmienie znacznie lepszej jakości. Znakomity fundament basowy. 

I to wprost z pudełka. Grzejemy dalej... 

 

 

IMG_20191024_182704910.jpg

 

A energooszczędne aby ...?

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, chico99 napisał:

 

A energooszczędne aby ...?

Klasa Z-----

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 minutę temu, majkel napisał:

Rozumiem, że mówimy o klasach AGD, nie pracy wzmacniaczy? :)

O prądożerności :) Oczywiście nie o graniu tych lamp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Name44 napisał:

Dziś z ciekawości sprawdzę ile pobiera prądu🤔 🙂 

Śpieszmy się ciszyć z tych lamp... zaraz ekolodzy oraz droga EU zabronią ich używania... bedą świecić LEDy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby tak zsynchronizować migotanie ledow pod próbkowanie dźwięku to może gra wyśmienicie?

Taki sucharek w piątek :)


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

A w temacie zakupów:

 

4x bilet na Nick Cave and The Back Seeds w Gliwicach w 2020. Niech się dzieciaku uczą jak powinny wyglądać koncerty :)

 

Chyba dziś wystartowała sprzedaż.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Nicodem napisał:

4x bilet na Nick Cave and The Back Seeds w Gliwicach w 2020. Niech się dzieciaku uczą jak powinny wyglądać koncerty :)

 

Chyba dziś wystartowała sprzedaż.

 

Szkoda, że sensowne miejsca takie drogie :( Nick u mnie przegrał z Wilsonem i Riverside jeśli chodzi o przyszły rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Interkonekty Sunset by majkel z wtykami Nakamichi, straszne grube i ciężkie węże, totalne premium jeśli chodzi o wykonanie i dźwięk. Przyjechały razem z ulepszonym Hedoniciem HD EVO2.

IMG_20191025_132608.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności