Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 
To jakieś specjalne wydanie katolickie z tymi krzyżami?
Taaa to na wyposarzenie kościoła wieszane na kolumny. Tylko nie wiem czemu czarne? Może to inny kościół a głosniki wiszą odwrotnie?

pisane mobilnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę, wziąłem z ciekawości jako konkurenta PHVI i pierwsze wrażenie bardzo na plus. Równo grające (może lekko bas się wychyla), przyjemnie, nie męcząco, ale w dobrej już klasie. Dobrze izolują w obie strony :) Lekkie, może nawet pałąk mi nie przeszkadza? ;) Korcą mnie jeszcze Ethery C Flow z powodu super wyglądu i podobno równego grania ale na razie wybór PHVI/D5200 przede mną.

Dzięki @retter!

20191023_124647.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dopiszę, wziąłem z ciekawości jako konkurenta PHVI i pierwsze wrażenie bardzo na plus. Równo grające (może lekko bas się wychyla), przyjemnie, nie męcząco, ale w dobrej już klasie. Dobrze izolują w obie strony  Lekkie, może nawet pałąk mi nie przeszkadza?  Korcą mnie jeszcze Ethery C Flow z powodu super wyglądu i podobno równego grania ale na razie wybór PHVI/D5200 przede mną.
Dzięki [mention=39810]retter[/mention]!
20191023_124647.thumb.jpg.0de2e3d64705b85bffc0c76dbbc72600.jpg
U mnie o dziwo c-flow przegrały z d7200 bo coś mi nie grało do końca w nich. W przeciwieństwie do wersji otwartej 1.1 która była rewelacyjna.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nicodem napisał:

U mnie o dziwo c-flow przegrały z d7200 bo coś mi nie grało do końca w nich. W przeciwieństwie do wersji otwartej 1.1 która była rewelacyjna.

To ciekawe, może nie są wcale takie super? Tak czy siak coś mnie do nich ciągnie. Jak znajdę jakieś używki w rozsądnej cenie to chyba się testowo skuszę. :) Otwarte niestety odpadają, jakbym mógł mieć to zostałbym już z Dianą ;/

Swoją drogą Z1R, z tego co słyszałem nie są za bardzo zamknięte? Tzn pod siateczką  obudowy tylko jakiś papierek jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie o dziwo c-flow przegrały z d7200 bo coś mi nie grało do końca w nich. W przeciwieństwie do wersji otwartej 1.1 która była rewelacyjna.

 

 

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

 

Ethery C są spokojne a denony 5200 7200 to bardziej energetyczne granie. Oba fajne ale jednak inne.

To tak jak E-klasse poruwnać do subaru impreza.

@MFRD spoko zdrowo korzystaj, jak mówiłem do pewnej kwoty jakieś 5k nie mają dla mnie konkurencji jeśli oczekujemy energetycznego grania w zamkniętej budzie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, espe0 napisał:

Do pary :D

 

IMG_20191023_103055.jpg

Jasna Góra Limited Edition, Espe chyba na przyszły rok się szukuje :D W drugim wytnij u góry otworek na monety to będziesz mógł chodzić z puszką na datki.

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, gumiak9 napisał:

Jasna Góra Limited Edition, Espe chyba na przyszły rok się szukuje :D W sumie jakby wyciąć u góry otworek na monety to mógłbyś chodzić z puszką na datki.

No jakby w takie dwie pojemności papierkowe wrzucali to bym Staxy brał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nadal po latach wszyscy z JBL latają. Kiedyś wystarczały mi głośniki w monitorze LG, jak się zepsuł potrzebowałem coś małego na biurko i przypadkiem trafiłem na coś takiego.

 

 

 

Sprawdziłem cenę 220zł, gość chciał 50zł to kupiłem w ciemno. Początkowo myślałem, że usb jest do zasilania a dźwięk idzie kablem jack i tak można w przypadku telefonu, komputer zaś wykrywa je jako urządzenie dźwiękowe więc dobra opcja u mnie, gdzie nie działa zintegrowana. Gra to w stylu JBL, dużo basu, średnie cofnięte, wysokich też mało, dźwięk coś jakbyśmy stali w tunelu ale da się  słuchać. Mi bardziej pasują w muzyce, do filmów nadają się ale czasem przeszkadza mi bas. Na plus natomiast żadnego buczenia czy zniekształceń, dla nich ustawienie 50% głośności czy 100% nie robi różnicy.

 

Ja ostatnio kupiłem sobie SMSL M2 od Azahiela. Dragonfly Black gra lepiej, Red również ale za 90zł bardzo fajny sprzęt. Gra poprawnie, są lekkie ubytki choć nawet nowy w cenie 200zł wg mnie można śmiało kupować. Głośność tego maleństwa jest taka,  że trzeba z nim uważać :P 

smsl.jpg

Edytowane przez gumiak9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minutes ago, vonBaron said:

Miałem być pierwszym lajkiem ale Robert czujny :P

DSD natywne?

 

Tak, chciałem sprawdzić DSD - The Doors poszło na próbę.

MQA śmiga z Windows, z Roon po Linux - jakiś tryb OFS. kHz się zgadzają ale chyba nie ma pełnego dekodowania.

Po cichu liczę na to, że niedługo będzie pełne wsparcie dla Roon i w końcu wykorzystają drzemiące w idsd możliwości po wifi/LAN.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Nicodem napisał:

 

Tak, chciałem sprawdzić DSD - The Doors poszło na próbę.

MQA śmiga z Windows, z Roon po Linux - jakiś tryb OFS. kHz się zgadzają ale chyba nie ma pełnego dekodowania.

Po cichu liczę na to, że niedługo będzie pełne wsparcie dla Roon i w końcu wykorzystają drzemiące w idsd możliwości po wifi/LAN.

 

 

 

Z tym wifi/lan to miły sen;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności