Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dunu DK-3001 Pro. Zaważyły głównie opinie i testy z sieci, a także duża liczba przejściówek i tipsów :)
Jak przyjdą i się wygrzeją, to coś o nich napiszę.

s-l1600.jpg

Edytowane przez Wisting
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebowałem zamkniętych początkowo miały być DT770 ale zeszło na Custom Studio.
Nie chciałem nowych a w Polsce nic nie było ale udało się w ostatniej chwili wylicytować w bardzo dobrej cenie na ebay z zachodu :D 

IMG_20191018_185020.jpg

Edytowane przez Hakuri
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, szugary68 napisał:

Trochę mnie nie było....... tym bardziej z radością melduję się z nowym nabytkiem.
Kwestią czasu było jego kupno i temat toru słuchawkowego w końcu zamknięty.
Urządzenie świetnie wpisuje się w moje potrzeby - (pomijam soft, który jest do ukarania) , natomiast z karty, lub dysku zewnętrznego śmiga bezproblemowo. Podoba mi się współpraca ze smartfonem, dzięki temu mam bezpośredni wgląd w to, co się na nim  dzieje, a i przyjemniej się z niego korzysta. Co do sq, to Idap w zasadzie nic nie wnosi, bo to tylko transport, ale progres in plus jest spory- teraz przynajmniej wiem, co w rzeczywistości prezentuje Idac.

Cały zestaw wieńczy moje poszukiwania w miarę przyzwoitego audio sluchawkowego , a na jak długo, to się zobaczy😁
 

IMG_20191019_161509.jpg

Nie przegrzewa się sprzęcik, do z tego co pamiętam to dość mocno się grzał zwłaszcza DAC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Firegon napisał:

Jak to? Znowu więcej wkrótce?

No dajże choć krótki wpis :D 

 

Tak w sumie gra z K812 czy czymś innym?

Kilka zdań w Klubie WBA, obecnie nie chcę się rozpisywać o dźwięku bo lada dzień będą u mnie nowe lampy 845 a nieco później 2A3 i wiele może się zmienić. Tak, nadal słucham na K812 i nie mam w planach ich zmieniać. Są rewelacyjne.

 

Jeśli ktoś słuchal ich we Wrocławiu w połączeniu z IFI i mu się podobalo to niech jak najszybciej zapomni o tamtym brzmieniu...aktualnie jest jeszcze lepiej 🙂

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Name44 widzę Macieju że zmieniasz lampy i wzmacniacz. Dużo się może zmienić na tych lampach w stosunku do tego co poprzedniego WBA na KT150.

@Firegon akurat u Maćka bardzo dobrze grają K812 znając jego poprzedni tor. I jeśli ktoś chce mieć dobry tor do tych AKG to Maciek jest tutaj ekspertem, nic mi nie brakowało w tym torze, nie było za ostro czy za basowo.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Name44 napisał:

Kilka zdań w Klubie WBA, obecnie nie chcę się rozpisywać o dźwięku bo lada dzień będą u mnie nowe lampy 845 a nieco później 2A3 i wiele może się zmienić. Tak, nadal słucham na K812 i nie mam w planach ich zmieniać. Są rewelacyjne.

 

Jeśli ktoś słuchal ich we Wrocławiu w połączeniu z IFI i mu się podobalo to niech jak najszybciej zapomni o tamtym brzmieniu...aktualnie jest jeszcze lepiej 🙂

Lampy "kolumnowe" w słuchawkowcu... To musi być jazda!!! Poza tym lampa 845 jest wielkości typowej 0,7 l rodzimej butelki wódki :) Tylko nie mów, że ta lampa to z KR Audio? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

Lampy "kolumnowe" w słuchawkowcu... To musi być jazda!!! Poza tym lampa 845 jest wielkości typowej 0,7 l rodzimej butelki wódki :) Tylko nie mów, że ta lampa to z KR Audio? 

Hmmm... mój WBA mały nie jest, ale dla kolosa Maćka... to chyba ma tam w domu stół z szyn kolejowych.. wielki dziad jest..chciałbym zobaczyć lampy w ceiemnym pomieszczeniu... jest ciemno po włączeniu?🤣

Edytowane przez Corvin74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@misiekkb Electrona mam już u siebie dwa tygodnie i nie umiem przestać go słuchać gdy tylko mam możliwość. Jeśli będę tylko mógł to się z nim u Was zjawię - a nie jest to łatwe bo waży pewnie ponad 20 kilo a i rozmiar konkretny 🙂  W moim pokoju wiele się zmieni tylko po to aby go godnie ustawić.

 

Cierpliwości, wkrótce napiszę więcej i umieszczę więcej zdjęć tego zjawiskowego wzmacniacza... 

 

Na koniec dodam tylko, że nie wiem jak Piotr Bocianek to robi ale jego wzmacniacze - dosłownie kupowane w ciemno - wręcz idealnie zgrywają się z AKG. Aha...do wzmacniaczy WBA obowiązkowo powinny być dołączane srebrne kable Argentum. Duet bezkonkurencyjny! 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, The Grand Wazoo napisał:

Lampy "kolumnowe" w słuchawkowcu... To musi być jazda!!! Poza tym lampa 845 jest wielkości typowej 0,7 l rodzimej butelki wódki :) Tylko nie mów, że ta lampa to z KR Audio? 

To jeszcze nie KR Audio ale topowe Shuguangi mają być u mnie lada dzień. Nad 2A3 jeszcze się zastanawiam...może Pvane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności