Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

17 minutes ago, vonBaron said:

Rozumiem że na nerkę masz już kupca? :D

 

O dziwo wciąż obracam się w jednej puli kasy robiąc tylko wymianę sprzętu. To co odłożyłem na 40tkę w zeszłym roku. 

Budżet z góry ustalony i jakoś na razie się udaje. Jak sprzedam Pathos Aurium + RME to będzie na ifi. Słuchawki - podobnie, jak wyprzedam co mam to Meze lub D8000 wejdą.

Sam jestem zdziwiony ale udaje mi się nie przekroczyć progu. A na 40tkę zbierałem i zbierałem i zbierałem. No ale czas był.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nicodem napisał:

 

O dziwo wciąż obracam się w jednej puli kasy robiąc tylko wymianę sprzętu. To co odłożyłem na 40tkę w zeszłym roku. 

Budżet z góry ustalony i jakoś na razie się udaje. Jak sprzedam Pathos Aurium + RME to będzie na ifi. Słuchawki - podobnie, jak wyprzedam co mam to Meze lub D8000 wejdą.

Sam jestem zdziwiony ale udaje mi się nie przekroczyć progu. A na 40tkę zbierałem i zbierałem i zbierałem. No ale czas był.

 

Patrząc na to co kupujesz, to chyba od komunii zbierałeś :) 

  • Haha 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nicodem napisał:

 

O dziwo wciąż obracam się w jednej puli kasy robiąc tylko wymianę sprzętu. To co odłożyłem na 40tkę w zeszłym roku. 

Budżet z góry ustalony i jakoś na razie się udaje. Jak sprzedam Pathos Aurium + RME to będzie na ifi. Słuchawki - podobnie, jak wyprzedam co mam to Meze lub D8000 wejdą.

Sam jestem zdziwiony ale udaje mi się nie przekroczyć progu. A na 40tkę zbierałem i zbierałem i zbierałem. No ale czas był.

 

Ale za ukończenie 40-ki nie trzeba płacić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
O dziwo wciąż obracam się w jednej puli kasy robiąc tylko wymianę sprzętu. To co odłożyłem na 40tkę w zeszłym roku. 
Budżet z góry ustalony i jakoś na razie się udaje. Jak sprzedam Pathos Aurium + RME to będzie na ifi. Słuchawki - podobnie, jak wyprzedam co mam to Meze lub D8000 wejdą.
Sam jestem zdziwiony ale udaje mi się nie przekroczyć progu. A na 40tkę zbierałem i zbierałem i zbierałem. No ale czas był.
 
Żeby nie wyszło na to, że z RME i Pathosem będzie lepiej niż z IFI :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, szwagiero said:

Żeby nie wyszło na to, że z RME i Pathosem będzie lepiej niż z IFI :)

 

Wcale nie wykluczam. Nigdy nie wiadomo. Jest też coś co jest po prostu przyzwyczajeniem i możliwe, że ta konfiguracja którą mam się ostanie. Kto wie.

Nie cisnę na zmianę aż tak bardzo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nicodem napisał:

Jak sprzedam Pathos Aurium + RME to będzie na ifi. Słuchawki - podobnie, jak wyprzedam co mam to Meze lub D8000 wejdą.

Słuchałem Meze ze wzmacniaczem Lucart Songolo HPA300SE i kurcze jaki to jest dźwięk... jak możesz być na Audio Show to idź posłuchać do Łukasza, będzie się wystawiał... zresztą zapytaj o to @lsd ma taki zestaw... pięknie to gra i tyle.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dj1978 napisał:

wzmacniacz Auralic Taurus MK II - w pierwszej linii konsekwencja zakupionego wcześniej Auralic Vega. Mistrzowski duet a nawet tercet z D8000. Niesamowity  żywioł, fenomenalna przestrzeń, ultra czysta i naturalna barwa, wokale jak żywe, i ten zniewalający bas. A tu jeszcze perspektywa, że po balansie dopiero rozwija skrzydła na maksa. Zestaw cieszy nie tylko ucho, napatrzeć się nie mogę:)

 

IMG_20191015_0927517.jpg

 

Miałem kiedyś taki zestaw,  tylko u mnie 0 zmieniło się na H powędrowało na początek, gratki, na prawdę wciągająca przestrzeń;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, saudio napisał:

Miałem kiedyś taki zestaw,  tylko u mnie 0 zmieniło się na H powędrowało na początek, gratki, na prawdę wciągająca przestrzeń;)

Dzięki jeszcze raz za porady i dla @Compton rownież, wszystko się potwierdziło:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie właśnie dotarł zestaw prawdziwego Janusza audiofilii :D

- Monk Plus

- Xduoo X2

- Koss KSC75

- Microlab B77 Bluetooth

- SONY MH1C

 

Już się nie mogę doczekać, aż przesłucham wszystkie te tuzy budżetowego audio :D Może to rzeczywiście dobrze gra, a kupowanie czegoś droższego, to strata pieniędzy? :D

 

01.png

Edytowane przez Kuba_622
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, dj1978 napisał:

wzmacniacz Auralic Taurus MK II - w pierwszej linii konsekwencja zakupionego wcześniej Auralic Vega. Mistrzowski duet a nawet tercet z D8000. Niesamowity  żywioł, fenomenalna przestrzeń, ultra czysta i naturalna barwa, wokale jak żywe, i ten zniewalający bas. A tu jeszcze perspektywa, że po balansie dopiero rozwija skrzydła na maksa. Zestaw cieszy nie tylko ucho, napatrzeć się nie mogę:)

 

IMG_20191015_0927517.jpg

 

Miałem kiedyś okazję dłużej posiedzieć z tym wzmacniaczem zapiętym z prostym ale bardzo dobrym dac'em ADL GT40. Ten wzmacniacz potrafił zaczarować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

Piękny sprzęt :) Mam sentyment do Kenwooda. Miałem na początku lat 90-tych całą "wieżę". A tak z ciekawości, jak z częściami zamiennymi? 

 

Części zamiennych raczej nie ma, jak to z vintage. Mój egzemplarz ma to szczęście posiadać napęd bezpośredni i do tego być po pełnym serwisie i kalibracji, także ma szansę pożyć długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, timecage napisał:

 

Części zamiennych raczej nie ma, jak to z vintage. Mój egzemplarz ma to szczęście posiadać napęd bezpośredni i do tego być po pełnym serwisie i kalibracji, także ma szansę pożyć długo.

Często da się dostać tylko trzeba wiedzieć gdzie się udać. Części to mniejszy problem, większy to brak ludzi z wiedzą.

Najgorzej jest gdy nie ma części oraz człowieka który wie jak to ugryźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, tybysh napisał:

 

Dużo kosztował? Sam mam decka od Kenwooda i się zastanawiam nad sprzedażą, gra porządnie ale zalega na strychu.

 

Ja kupiłem za 300zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, The Grand Wazoo napisał:

To jest model kx880? Ja tak i w pełni sprawny w bardzo dobrym stanie to dobra cena. Gratuluję zakupu i zazdroszczę :)

 

Modeli KX-880 jest sporo odmian. To jest odmiana B. I tak, w takim stanie (wygląda jak nowy), po serwisie i w tej cenie to ogromne szczęście.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, timecage napisał:

image.png.46f1f4e0076c7966ab05b58c029f7f

Gratuluję kasety TD, mam na półce swojego bootlega nagrywanego Grundigiem na tym koncercie we wrocławskiej Hali Ludowej... 36 lat temu 🤢

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności