Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

kolce z hebanu pod DAC - spodziewam się upajającej świadomości progresu w brzmieniu
 
pobrane.jpg.4427aeb2858cfba913cc920b1bed304b.jpg
Gdyby nie spełniły Twoich oczekiwań:

https://allegro.pl/oferta/nozki-gumowe-do-obudowy-kolumn-monacor-hf-50-4-szt-7695286402?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, RIH napisał:

Gdyby nie spełniły Twoich oczekiwań:

https://allegro.pl/oferta/nozki-gumowe-do-obudowy-kolumn-monacor-hf-50-4-szt-7695286402?utm_medium=app_share&utm_source=facebook

;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Dzieki, ale w kolcach pokladam owocne nadzieje a te gumowe nie sa antywibracyjne😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, The Grand Wazoo napisał:

Daj znać, czy coś dają. Myślę o czymś takim pod mojego Lebena, ostatnio lampy zaczęły w nim mikrofonować. 

myślałem, że się trochę ponabijam z tej egzotyki, ale jednak daję się przekonać. Jest lepiej ,zwłaszcza góra złapała taki ekstra blask. Szczegóły robią się jeszcze bardziej przyjemne i jakby lepiej poukładana scena. Warto spróbować, zwłaszcza że przy innych wydatkach audio, koszt raczej symboliczny.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze sceną ma to sens - w końcu dac jest wyżej od podłoża, więc jest więcej miejsca. Jaśniej też może być, skoro kolce, to pewnie ostre, a nieraz ostra góra jest jasna

  • Like 4
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Play napisał:

Ze sceną ma to sens - w końcu dac jest wyżej od podłoża, więc jest więcej miejsca. Jaśniej też może być, skoro kolce, to pewnie ostre, a nieraz ostra góra jest jasna

dzięki, dobrze to wytłumaczyłeś. Z czegoś w końcu muszą brać się te różnice😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Play napisał:

Ze sceną ma to sens - w końcu dac jest wyżej od podłoża, więc jest więcej miejsca. Jaśniej też może być, skoro kolce, to pewnie ostre, a nieraz ostra góra jest jasna

No ale heban jest czarny, to pewnie jeszcze czarne tło doszło. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca zakupy bo dostałem je w ramach testów od Hifiman z wątku na head-fi. Dopiero co odebrałem paczkę.

 

Na razie dyskfalifikacja ze względu na budowę. Za cenę którą sobie wołają wyjściowo to to jest bezczelność wypuszczać taki "poprawiony" pałąk.

Już obdrapane, regulacja rozwalona, skrzypi. Masakra. Rozumiem, że te słuchawki mają sporo już przejechane przez to że to testowa wersja ale i tak - lipa.

 

 

he6se.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Nicodem napisał:

Na razie dyskfalifikacja ze względu na budowę. Za cenę którą sobie wołają wyjściowo to to jest bezczelność wypuszczać taki "poprawiony" pałąk.

Już obdrapane, regulacja rozwalona, skrzypi. Masakra. Rozumiem, że te słuchawki mają sporo już przejechane przez to że to testowa wersja ale i tak - lipa.

 

181017-HIFIMAN-3_0.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, krz napisał:

Dumałem, dumałem i wydumałem.

Po latach czas wrócić do zabawy z audio. Postanowiłem kupić CV2+ i wybrać coś z zamkniętych wysokiej klasy pokroju Z1R/TH900.

Trafiły się D9200 i C3. Denony grzeją się od poniedziałku, a C3 świeżo odpalony. 

Nieświadomie zrobiłem sobie prezent urodzinowy ;)

IMG_20191009_181908.jpg

Gratulacje zestawu!

Coś więcej na temat D9200 i C3?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dumałem, dumałem i wydumałem.
Po latach czas wrócić do zabawy z audio. Postanowiłem kupić CV2+ i wybrać coś z zamkniętych wysokiej klasy pokroju Z1R/TH900.
Trafiły się D9200 i C3. Denony grzeją się od poniedziałku, a C3 świeżo odpalony. 
Nieświadomie zrobiłem sobie prezent urodzinowy
IMG_20191009_181908.thumb.jpg.604d885fafb72d1987a606d87d894a0d.jpg
9200 z c3 w teorii powinno robić wow :). Opisz jak je ogarniesz.
C3 gdzie kupiłeś? Z przedsprzedaży?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności