Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Najner napisał:

Najlepszy DAP jakiego słyszałem. Daj znać jak gra z IMR ;) 

Dam znać na pewno po weekendzie, praca nie pozwala się nim odpowiednio nacieszyć :) Ale na razie mogę powiedzieć, że jest lepiej niż myślałem że będzie. Nie zabiją agresją i jazgotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, lsd said:

Kurde wiercisz mi dziure w brzuchu z tymi KSE. Jak to jest z tym basem w KSE na tle Andkow Gold?

 

@Spawn niech się wypowie bo ja opowiadać o dźwiękach nie umiem. Po prostu jest, wsłuchasz się i jest wszystko. Nie wlewa się natomiast na resztę pasma i nie przymula całego odbioru. Andki Gold grają z manierą. Super fajną i na pewno lepiej niż starsze Andromedy - to podciągneli ale jednak chyba już przywykłem do surowego, neutralnego i pełnego dźwięku. W KSE jest tak jakbyś otworzył okno - wszystko słychać ale zarazem scena nie jest wielka, nie ma nadmuchania. Kameralnie wszystko, prosto w twarz. Soprany nie do dogonienia, baz jak ma walić to wali. Dla mnie bomba.

Dopiero te mi pokazały, że Andromedy są fajne ale grają wyraźną Vką i są po prostu FUN. Mi odpowiadało, ba GOLDy bym wziął dzisiaj gdyby nie to, że decyzja na to że KSE zostaną zapadła jakiś tydzień temu. Przepadł termin do zwrotu do Amazon i basta. Klamka zapadła :). Ale chyba dobrze go jakby GOLD przyjechały wcześniej to bym je zakupił, oddał KSE i ... potem znów je pewnie kupił za jakiś czas z tęsknowy. A tak zaoszczędziłem...

Wróć - nie prawda, przecież kupiłem 1000M :). No ale to za kasę ze sprzedaży CUBE. Prawie się nie liczy, nie? :)

 

2 hours ago, tommir said:

Chyba dobry wybór ;) Daj znać jak wrażenia, bo ta promocja mi spać nie daje.... :)

 

Schodzą jak ciepłe bułeczki, w Warszawie już nie ma od ręki nówek. Kiedyś słuchałem go i było super, lepiej niż SE100 który mnie wtedy rozczarował. Owszem gorzej niż pełny 1000 ale kurde - po pierwsze wielkość, po drugie cena. Wtedy odpuściłem, a teraz jak sprzedałem CUBE to w zasadzie decyzja była szybka. Do tego miałem SR15 mojego do porównania łeb w łeb no i 1000M gra lepiej. Bez dwóch zdań. Teraz się grzeje właśnie. Jutro przysiądę na poważnie ale już mi się podoba. 

Nawet sobie zrobiłem fajną "kanapkę" tak, że KSE robi za plecki i całość stoi na biurku. Normalnie zrób-to-sam, miedziana-rączka :)

IMG_20191004_143959.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, chico99 napisał:

 

Spiral Doty spróbuj.

Próbowałem. Niestety rozmiar M którego standardowo używam, nie pasuje z Sabbat, za duży luz jest, nawet próbowałem wcisnąć kilka rozmiarów Westone star tips. Jedynie comply nie próbowałem i spin fit, przez nietypowy rozmiar tulejki. T150 albo T200,. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MrSheep napisał:


Sprzęt sprzętem, ale lajk należy się za płytę ;) 

No właśnie, próbowałem rozszyfrować... ale mi nie wyszło :( Co to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, scooby napisał:

Lewa kopułka Mee Pinnacle P1 - od najlepszego Bigmarasa default_smile.png

Prawą miałem kiedyś od Mee z naprawy gwarancyjnej i czekała na drugą.

Kabelek 7n OCC + Srebro od Bigmarasa.

 

2362a798d3cdd4db273443f101ebf8ec.jpg

 

 

Kabelek dobry do P1 ? Lepszy niż stokowy ?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2019 o 11:54, Nicodem napisał:

Hmm, the dziwne uczucie kiedy w wchodzisz do Patryka do mp3store by odsłuchać GOLD w porównaniu do starych ukochanych Andromed S... Są lepsze, jeszcze wiecej funu ale
...wychodzisz jednak z czymś zupełnie innym w ręku... No bo promocja była, a żadne Campfire już mi teraz KSE nie zastąpią. Sorry...

Masz jakieś porównanie do DX150/220? 6k to fajne promo w stosunku to regularnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz jakieś porównanie do DX150/220? 6k to fajne promo w stosunku to regularnej.

Nie, miałem 200 przez moment. Fajnie grał ale mi dźwięk SR15 nadal bardziej odpowiadał

Pewnie kwestia przyzwyczajenia. No i tak jakoś ostalem się z astellem i kolejnymi modelami od nich.

 

 

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Greta von Fleet byłem na koncercie ale tutaj niestety lekki zawód... przesadzili z naśladowaniem Idoli 😐

Edytowane przez Corvin74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, pawkos napisał:

Czy one są naprawdę tak dobre jak większość chwali? Czas się przekonać...

 

 

20191005_084933.jpg

Tak są takie dobre 😁

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Corvin74 napisał:

Na Greta von Fleet byłem na koncercie ale tutaj niestety lekki zawód... przesadzili z naśladowaniem Idoli 😐

Żałuję że nie mam czasu na koncerty :( ostatni mój koncert to Satyricon w Krakowie :D - ale tam był mega czad i pompa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.10.2019 o 09:10, scooby napisał:

Lewa kopułka Mee Pinnacle P1 - od najlepszego Bigmarasa default_smile.png

Prawą miałem kiedyś od Mee z naprawy gwarancyjnej i czekała na drugą.

Kabelek 7n OCC + Srebro od Bigmarasa.

LG G5 z hifi plus powrócił do mnie jako streaming Player.

 

2362a798d3cdd4db273443f101ebf8ec.jpg

 

 

Yyy jakim cudem HiFi Plus napędza P1 Oo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek dobry do P1 ? Lepszy niż stokowy ?

Lepszy, bo miękki. Stary zaczął sztywniec i pękać. Zmian na gorsze w jakości dźwięku nie zauważyłem.  

 

 

 

Ile na dziś Cię kosztował zestaw LG?

 

 

Żona kupiła sobie Redmi Note 7, a do mnie wróciło G5 i mogłem go użyć jako odtwarzacz. Teraz pewnie z 500-700 by wyszło, ale lepiej szukać V30 default_smile.png

 

 

 

Yyy jakim cudem HiFi Plus napędza P1 Oo

 

Nie narzekam. Daje dosyć dużo prądu. Nie widzę zbyt dużych różnic w porównaniu do Fiio X5 II + Fiio K5.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności