Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Karmazynowy napisał:

No, to teraz jeszcze mi napiszcie, że Cayin to gra tylko na wyjściach głośnikowych. :D 

 

2.jpg

Gratki, to jest jeden z najlepszych wzmakow w swoje cenowej kategorii, a cieszy tak, ze pozwala zapomniec o znacznie drozszych sprzetach. Wsadz mu chociaz Psvane Gold, jesli jeszcze tego nie zrobiles, a zobaczysz ze najlepsze dopiero przed Toba.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki, to jest jeden z najlepszych wzmakow w swoje cenowej kategorii, a cieszy tak, ze pozwala zapomniec o znacznie drozszych sprzetach. Wsadz mu chociaz Psvane Gold, jesli jeszcze tego nie zrobiles, a zobaczysz ze najlepsze dopiero przed Toba.
Ale mk2 jednak sporo lepszy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PS1 w wersji 1002 jako  drugi odtwarzacz CD. Gra to rzeczywiście przyjemnie, a po 48 godzina pod prądem ma być ponoć lepiej, ale nie wiem dlaczego :P .
Czyta CD-R, ale lubi nie zawsze załapać lub przeskakiwać, ale na drugiej takiej płycie wszystko jest dobrze. Sztuka w chyba idealnym stanie, więc pewnie ją zapakuję i poczekam na absurdalne ceny tej pierwszej wersji na Europę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karmazynowy napisał:

No, to teraz jeszcze mi napiszcie, że Cayin to gra tylko na wyjściach głośnikowych. :D 

 

2.jpg

Ze swojej strony polecam lampy mocy Tungsram EL 84 do rocka.Telam/Polam/6p14p-ew to przy nich Pikuś. 

Do łagodniejszych gatunków 6p14p-K .Ze sterującymi możliwości jest multum.Lampki tanie.Nie słyszałem o innym wzmacniaczu w zbliżonej cenie o podobnym potencjale.

 

Edytowane przez Tommy66
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, szwagiero napisał:
2 godziny temu, lsd napisał:
Gratki, to jest jeden z najlepszych wzmakow w swoje cenowej kategorii, a cieszy tak, ze pozwala zapomniec o znacznie drozszych sprzetach. Wsadz mu chociaz Psvane Gold, jesli jeszcze tego nie zrobiles, a zobaczysz ze najlepsze dopiero przed Toba.

Ale mk2 jednak sporo lepszy.

Obiektywnie rzecz biorac tak, ale to jedynka wciaz lezy u mnie na biurku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Tytus1988 napisał:

ak przyjedzie kolejny rzut L5k koniecznie je przetestujcie, nie powtarzając mojego błędu z odsłuchem tylko na miejscu. Zapewniam, że nie będziecie żałować :) Pozdrawiam!!!🌞

Dzięki, ale boję się że wyszedł bym z nimi z salonu, a to już by się skończyło rozwodem ...  Trochę czytając o nich ,nakręciłem się , a to źle wróży :) 

 

Gratulacje zakupu,pewnie jedyna para w Polsce , ciekawe czy będzie więcej niż 500 sztuk . Na head ktoś kupił już egzemplarz ż 450+ ,wiec może być krucho z dostępnością . 

@lsd

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, euter napisał:

 

Czemu preferujesz "jedynkę"?

To nie kwestia preferencji. Po prostu przerzucilem mnostwo lamp i zrobilem z niego beczke miodu pod sypialniane, odprezajace odsluchy. Nie jest to tor, ktorego uzywam jako referencji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, ALTON napisał:

Mogłeś brać wersję GOLD droższą o 40zł :)

40zl za program do upośledzenia dźwięku

😛 

...nie no dobra - trochę dłużej grają.

Kupowałem w komputroniku 2 pary - tam chyba nie mają goldów.

Edytowane przez espe0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ALTON napisał:

Miałem na myśli głównie baterię. Niemniej to super fajne słuchawki.

Kusicie Bracia ! Zwłaszcza,że jak nie podejdą to można zwrócić. Ale czemu nie ma innej wersji jak sport ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie opłacało się prowadzić wersji Air jak wersja Sport była o 20zł droższa a miała dodatkowe tipsy i pokrowiec :). Wersja GOLD dostępna jest na stronie creative z bezpłatną wysyłką i możliwością zwrotu do 30 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.09.2019 o 20:58, lsd napisał:

To nie kwestia preferencji. Po prostu przerzucilem mnostwo lamp i zrobilem z niego beczke miodu pod sypialniane, odprezajace odsluchy. Nie jest to tor, ktorego uzywam jako referencji.

 

Napisz proszę, jakie są pozostałe elementy Twojego sypialnianego toru. Zaciekawiła mnie ta beczka miodu 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Kusicie Bracia ! Zwłaszcza,że jak nie podejdą to można zwrócić. Ale czemu nie ma innej wersji jak sport ?

Na pudełku pisze sport and business - więc nie ma nic straconego 😛

IMG_20190914_094500.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, euter napisał:

 

Napisz proszę, jakie są pozostałe elementy Twojego sypialnianego toru. Zaciekawiła mnie ta beczka miodu 😉

Jako DAC sluzy Ultima, spiety przez jack-rca Cable 4 z Cayinem. W Caynie siedza Psvane Gold El84, Nos Mullard z 1967 12AU7, oraz Nos Philips MIniWatt 12AUX7 też lata 60te, ale gdzieś mi umkneło który to był dokładnie rocznik, musze poszukać albo rozszyfrować oznaczenia lampy.

Słuchawki HE-5LE na miedzi od Dragona, a czasem Ether FLow na Vivo. Mam też całkiem ciekawe, niedostępne już pady do Hifimanów, ale żona mnie goni do sprzątania więc na życzenie moge później odnależć dokłądny model. 

Słuchanie na tym torze Ani Dąbrowskiej, Eryki Badu czy Patrici Barber to czysta poezja :)

5le.jpg

Edytowane przez lsd
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, ALTON napisał:

Mogłeś brać wersję GOLD droższą o 40zł :)

Ja będę za jakiś czas brał chyba goldy. Na razie jadą do mnie chińczyki za 60 zł na próbę z czym się to je. Jak mi podpasuje taki typ słuchawek, to się skuszę na goldy

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Play napisał:

 

Ja będę za jakiś czas brał chyba goldy. Na razie jadą do mnie chińczyki za 60 zł na próbę z czym się to je. Jak mi podpasuje taki typ słuchawek, to się skuszę na goldy

Możesz się zrazić bo chińczyk ma problemy z balansem LR (przynajmniej dziadostwo które ja miałem i się nie przyznaje nawet), dźwięki falują ...a rzadko kiedy to wygląda na dyskretne rozwiązanie.

Airy sporty świetnie i w miarę dyskretnie leżą w uchu:

IMG_20190914_133239.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności