Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, tommir napisał:

 

Na każdego kiedyś przyjdzie pora ;)

 

Trudno się nie zgodzić, większość ludzi w życiu kupuje przynajmniej jeden mebel.

Chyba, że było to przyrównanie zakupu mebla do śmiertelności i przemijania...?

Edytowane przez timecage
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, timecage napisał:

 

Trudno się nie zgodzić, większość ludzi w życiu kupuje przynajmniej jeden mebel.

Chyba, że było to przyrównanie zakupu mebla do śmiertelności i przemijania...?

Nie, to nie miało nic wspólnego z przemijaniem ;) Uczestnictwo w forum wywołuje u mnie raczej pozytywne myśli ; ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, timecage napisał:

Brakło miejsca, więc kupiłem szafkę dedykowaną do sprzętu audio.

 

image.png

 

Piękne stanowisko👍 Czy mogę się zapytać o model STAXów, który tworzy duet z 006t (o ile dobrze widzę model energizera)? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

Piękne stanowisko👍 Czy mogę się zapytać o model STAXów, który tworzy duet z 006t (o ile dobrze widzę model energizera)? 

 

L700. Wszystko znajdziesz w moim profilu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, saudio napisał:


Gdzie kupiłeś ?

 

https://allegro.pl/oferta/szafka-hi-fi-kolor-dab-sonoma-7774319839

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5d77f62ab7838.jpg

 

 

Wymieniłem Hegla na starszego, gorszego i tańszego - HD25 out, HD20 in. Tyż gro. I to jak!

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 6
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Karmazynowy napisał:

5d77f62ab7838.jpg

 

 

Wymieniłem Hegla na starszego, gorszego i tańszego - HD25 out, HD20 in. Tyż gro. I to jak!

Dlaczego taki zabieg w ogóle? I co z tym wzmacniaczem okrzykniętym najbardziej liniowym na swiecie? Jakaś recka bedzie? Bo robił furorę za oceanem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, John Grado napisał:

Dlaczego taki zabieg w ogóle? I co z tym wzmacniaczem okrzykniętym najbardziej liniowym na swiecie? Jakaś recka bedzie? Bo robił furorę za oceanem. 

 

Głównie ze względu na finanse, bo kosztuje trochę ponad połowę tego co nowszy 25. I ponoć czaruje jeszcze bardziej kosztem SQ/rozdzielczości a ja lubię być oczarowany. :) Z THX gra to bardzo, bardzo fajnie.

 

Czy THX jest najbardziej przejrzysty na świecie - ciężko powiedzieć, bo trzeba by go zestawić ze wszystkimi wzmacniaczami a ja od dawna nie miałem żadnego standalone ampa i się w temacie tym nie orientuję za dobrze, bo głównie siedziałem na integrach. Z pierwszych wrażeń wynika, że faktycznie jest dosyć przejrzysty i raczej mało dodaje od siebie. Gra solidnie, szeroko, z dobrym basem, bez zamulania, bez obcinania góry ale i bez ostrości - dźwięk jest niewymuszony i dynamiczny, czuć zapas mocy i nawet jak go odkręcisz fest to nadal gra tak samo, co jest w sumie dosyć niebezpieczne bo zachęca do ciągłego odkręcania. Tak przynajmniej gra to z Heglami i R2R a jak z innymi - nie wiem. Pewnie inaczej, aktualnie tak mi się trafiło, że mam raczej muzykalne daczki pod ręką i nic np. na Sabre dla kontry. Z tego powodu recki nie planuję bo nie byłbym pewny czy opisuję THX czy może DACa. Mogę tylko dzielić się wrażeniami w trybie 'combo'.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, coolmen77 napisał:

Dziś wymieniłem Shanlinga M3 na Mojo, fck, o dwa lata za późno 😕

A co to za sprzęt w czerwonym?

Edit. Dobra już nie ważne hahaha

Edytowane przez StAc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karmazynowy napisał:

 

Głównie ze względu na finanse, bo kosztuje trochę ponad połowę tego co nowszy 25. I ponoć czaruje jeszcze bardziej kosztem SQ/rozdzielczości a ja lubię być oczarowany. :) 

No i super. Też już wiecej detalu nie potrzebuję dlatego ponad dwa lata jadę na hd20 i jest cool. 😉

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności