Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Śmierdzi to mój spalony portfel.
Już zerkam na kable XLR do połączenia. Ktoś coś poleca? Im krótsze tym lepiej dla mnie. Potrzebuję elastyczne.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nicodem napisał:

Śmierdzi to mój spalony portfel.
Już zerkam na kable XLR do połączenia. Ktoś coś poleca? Im krótsze tym lepiej dla mnie. Potrzebuję elastyczne.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

https://www.q21.pl/tellurium-q-black-diamond-xlr.html

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radzik55 napisał:

Takie niby nic , ale pałąk w lcd dla mnie to nie porozumienie , skóra powinna być napięta a nie dotyka metalowej części pałąka...

Jest trochę wygodniej i wreszcie pasują mi widełki . Na 3 ząbku było za ciasno ,na 4 za wysoko :)

 

Też nie rozumiałem co autor miał na myśli. Ja to rozwiązałem nieco mniej inwazyjnie:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado SR60e dla mojego starego przyjaciela Marcina. Żona Marcina napisała do mnie w sprawie takiej, abyśmy zrobili mu prezent na 21 rocznicę. Lubił moje PS500e ale niestety wydatek był za duży nawet jakby miał odkupić ode mnie z rabatem. A więc zdecydowaliśmy się na najtańsze Grado. Miałem je w domu dawno ale rocznicę mieli 15 sierpnia, więc dzisiaj słucha a ja w końcu mogę dać zdjęcie na forum.  Nie wklejałem wczesniej bo szukał informacji na temat Grado i obawiałem się że może wpaść na wpisy tutaj ;) Temat jest Muzyczne zakupy,  żona dała kasę ale ja kupiłem (hehe) więc wklejam ;) następny gradofan rośnie? :D Porozmawiam z nim niedługo więc się dowiem jak to mu gra. Przy okazji sam posłucham i wnioski z 60e postaram się opisać a potem ponownie po paru miechach grzania. Sam jestem ciekaw co wyjdzie.

IMG_20190729_154328.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, John Grado napisał:

Grado SR60e dla mojego starego przyjaciela Marcina. Żona Marcina napisała do mnie w sprawie takiej, abyśmy zrobili mu prezent na 21 rocznicę. Lubił moje PS500e ale niestety wydatek był za duży nawet jakby miał odkupić ode mnie z rabatem. A więc zdecydowaliśmy się na najtańsze Grado. Miałem je w domu dawno ale rocznicę mieli 15 sierpnia, więc dzisiaj słucha a ja w końcu mogę dać zdjęcie na forum.  Nie wklejałem wczesniej bo szukał informacji na temat Grado i obawiałem się że może wpaść na wpisy tutaj ;) Temat jest Muzyczne zakupy,  żona dała kasę ale ja kupiłem (hehe) więc wklejam ;) następny gradofan rośnie? :D Porozmawiam z nim niedługo więc się dowiem jak to mu gra. Przy okazji sam posłucham i wnioski z 60e postaram się opisać a potem ponownie po paru miechach grzania. Sam jestem ciekaw co wyjdzie.

 

Bardzo dobry pomysł na prezent 👌.
Nie wiedziałem, że zmienili pudełka na bardziej nowoczesne :o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, westberg said:

 

Serio? No to muszą być bardzo specyficzne słuchawki. 

No nie, źle dobrałem pianki. Wymiana na większe i bas wrócił na miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2019 o 00:00, czaps napisał:

image.thumb.png.8993cd41d3404af2e43d232ab3b365ab.png

 

ja mam AIR1 i pasują, szczegóły w sumie @Mayster

 

W dniu 17.08.2019 o 12:52, Marakas napisał:

Górny pierścień w najszerszym punkcie - 5,9 mm

Trzon - 5,3 mm

 

 

W dniu 17.08.2019 o 17:38, StAc napisał:

@Mayster o, ktoś zmierzył tulejkę :)

 

AIR1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Nicodem said:

 

sure.jpg

 

 

 

No i po hype.

Tak jak się zakochałem, tak zostałem rzucony.

 

Wzmacniacz zaczął wyświetlać słabą baterię. Podłączyłem do ładowania, wyszedłem z pokoju i jak wróciłem po kwadransie - ZDECHŁ.

Nie reaguje na nic, nie wyświetla ładowania, nie chce się uruchomić. Próbowałem reaktywować z różnymi ładowarkami.

No nie spodziewałem się, że odeślę do Amazon już dziś :)

 

Plus - 8tys w kieszeni i nie trzeba już nic kombinować co i jak sprzedać. Karma jakaś czy co?

Jedno wiem na pewno (??) więcej ich nie wezmę na odsłuch i na pewno nie kupię skoro padły po 3 godzinach używania i to w trybie stacjonarnym.

Oczywiście źle trafiłem ale niesmak pozostaje...

 

EDIT:

kilka godzin później skreśliłem część tekstu i zamówiłem z PL dystrybucji...

 

Edytowane przez Nicodem
królowa dramy
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Weird_O said:

Nie ma tego złego, chociaż była okazja ich posłuchać :)

 

Możliwe że dałem dupy i trzeba było je podłączyć do prądu na dużo dłużej ale ze względu na moją delegację jutro - wolałem spakować, odesłać i spróbować zapomnieć o nich.

To ostatnie będzie najtrudniejsze i już zerkam na PL dystrybucję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Nicodem napisał:

 

Możliwe że dałem dupy i trzeba było je podłączyć do prądu na dużo dłużej ale ze względu na moją delegację jutro - wolałem spakować, odesłać i spróbować zapomnieć o nich.

To ostatnie będzie najtrudniejsze i już zerkam na PL dystrybucję.

 

Eno, miał Kolega przygodę życia jednym słowem. 😁

 

Chociaż gdyby to mnie spotkało, raczej bym rzucał mięchem i był mocno nieprzysiadalny. 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności