Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Śmierdzi to mój spalony portfel.
Już zerkam na kable XLR do połączenia. Ktoś coś poleca? Im krótsze tym lepiej dla mnie. Potrzebuję elastyczne.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nicodem napisał:

Śmierdzi to mój spalony portfel.
Już zerkam na kable XLR do połączenia. Ktoś coś poleca? Im krótsze tym lepiej dla mnie. Potrzebuję elastyczne.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

https://www.q21.pl/tellurium-q-black-diamond-xlr.html

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, radzik55 napisał:

Takie niby nic , ale pałąk w lcd dla mnie to nie porozumienie , skóra powinna być napięta a nie dotyka metalowej części pałąka...

Jest trochę wygodniej i wreszcie pasują mi widełki . Na 3 ząbku było za ciasno ,na 4 za wysoko :)

 

Też nie rozumiałem co autor miał na myśli. Ja to rozwiązałem nieco mniej inwazyjnie:

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grado SR60e dla mojego starego przyjaciela Marcina. Żona Marcina napisała do mnie w sprawie takiej, abyśmy zrobili mu prezent na 21 rocznicę. Lubił moje PS500e ale niestety wydatek był za duży nawet jakby miał odkupić ode mnie z rabatem. A więc zdecydowaliśmy się na najtańsze Grado. Miałem je w domu dawno ale rocznicę mieli 15 sierpnia, więc dzisiaj słucha a ja w końcu mogę dać zdjęcie na forum.  Nie wklejałem wczesniej bo szukał informacji na temat Grado i obawiałem się że może wpaść na wpisy tutaj ;) Temat jest Muzyczne zakupy,  żona dała kasę ale ja kupiłem (hehe) więc wklejam ;) następny gradofan rośnie? :D Porozmawiam z nim niedługo więc się dowiem jak to mu gra. Przy okazji sam posłucham i wnioski z 60e postaram się opisać a potem ponownie po paru miechach grzania. Sam jestem ciekaw co wyjdzie.

IMG_20190729_154328.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, John Grado napisał:

Grado SR60e dla mojego starego przyjaciela Marcina. Żona Marcina napisała do mnie w sprawie takiej, abyśmy zrobili mu prezent na 21 rocznicę. Lubił moje PS500e ale niestety wydatek był za duży nawet jakby miał odkupić ode mnie z rabatem. A więc zdecydowaliśmy się na najtańsze Grado. Miałem je w domu dawno ale rocznicę mieli 15 sierpnia, więc dzisiaj słucha a ja w końcu mogę dać zdjęcie na forum.  Nie wklejałem wczesniej bo szukał informacji na temat Grado i obawiałem się że może wpaść na wpisy tutaj ;) Temat jest Muzyczne zakupy,  żona dała kasę ale ja kupiłem (hehe) więc wklejam ;) następny gradofan rośnie? :D Porozmawiam z nim niedługo więc się dowiem jak to mu gra. Przy okazji sam posłucham i wnioski z 60e postaram się opisać a potem ponownie po paru miechach grzania. Sam jestem ciekaw co wyjdzie.

 

Bardzo dobry pomysł na prezent 👌.
Nie wiedziałem, że zmienili pudełka na bardziej nowoczesne :o

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, westberg said:

 

Serio? No to muszą być bardzo specyficzne słuchawki. 

No nie, źle dobrałem pianki. Wymiana na większe i bas wrócił na miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2019 o 00:00, czaps napisał:

image.thumb.png.8993cd41d3404af2e43d232ab3b365ab.png

 

ja mam AIR1 i pasują, szczegóły w sumie @Mayster

 

W dniu 17.08.2019 o 12:52, Marakas napisał:

Górny pierścień w najszerszym punkcie - 5,9 mm

Trzon - 5,3 mm

 

 

W dniu 17.08.2019 o 17:38, StAc napisał:

@Mayster o, ktoś zmierzył tulejkę :)

 

AIR1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 hours ago, Nicodem said:

 

sure.jpg

 

 

 

No i po hype.

Tak jak się zakochałem, tak zostałem rzucony.

 

Wzmacniacz zaczął wyświetlać słabą baterię. Podłączyłem do ładowania, wyszedłem z pokoju i jak wróciłem po kwadransie - ZDECHŁ.

Nie reaguje na nic, nie wyświetla ładowania, nie chce się uruchomić. Próbowałem reaktywować z różnymi ładowarkami.

No nie spodziewałem się, że odeślę do Amazon już dziś :)

 

Plus - 8tys w kieszeni i nie trzeba już nic kombinować co i jak sprzedać. Karma jakaś czy co?

Jedno wiem na pewno (??) więcej ich nie wezmę na odsłuch i na pewno nie kupię skoro padły po 3 godzinach używania i to w trybie stacjonarnym.

Oczywiście źle trafiłem ale niesmak pozostaje...

 

EDIT:

kilka godzin później skreśliłem część tekstu i zamówiłem z PL dystrybucji...

 

Edytowane przez Nicodem
królowa dramy
  • Haha 4
  • Confused 1
  • Sad 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Weird_O said:

Nie ma tego złego, chociaż była okazja ich posłuchać :)

 

Możliwe że dałem dupy i trzeba było je podłączyć do prądu na dużo dłużej ale ze względu na moją delegację jutro - wolałem spakować, odesłać i spróbować zapomnieć o nich.

To ostatnie będzie najtrudniejsze i już zerkam na PL dystrybucję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Nicodem napisał:

 

Możliwe że dałem dupy i trzeba było je podłączyć do prądu na dużo dłużej ale ze względu na moją delegację jutro - wolałem spakować, odesłać i spróbować zapomnieć o nich.

To ostatnie będzie najtrudniejsze i już zerkam na PL dystrybucję.

 

Eno, miał Kolega przygodę życia jednym słowem. 😁

 

Chociaż gdyby to mnie spotkało, raczej bym rzucał mięchem i był mocno nieprzysiadalny. 😬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności