Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Nicodem napisał:

O żesz . To chyba jednak dużo bardziej opłaca się brać z tymi słuchawkami za 469 dolców :)

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

 

4 minuty temu, RIH napisał:

To nie jest ten kabel😉 . Ten ,który jest w komplecie z dk3001 Pro, podobno też ma być dostępny osobno,  i jeski faktycznie będzie, to z pewnością będzie tańszy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nicodem napisał:

Kurcze kabel wygląda super. Patent z przejściówkami rewelacja. Sprzedają go osobno?

 

55 minut temu, RIH napisał:

 

51 minut temu, Nicodem napisał:

O żesz . To chyba jednak dużo bardziej opłaca się brać z tymi słuchawkami za 469 dolców :)

 

DUNU Hulk to inny kabel od tego, który jest w zestawie z DK-3001 Pro. Hulk to Toxic Cables Black Widow 22 (miedź OCC 22 AWG) przygotowany dla IEM-ów ze złączem Quick Switching DUNU. Ten jest sprzedawany na 300 USD.

 

Do DK-3001 Pro dodawany jest 4-żyłowy kabelek z miedzi OCC 28 AWG (podwójnie uszlachetnianej według producenta). Bardzo dobrej jakości przewodnik. Będzie sprzedawany solo za ok. 140-150 USD.

 

Z wymiennymi wtykami jest też DUNU Noble (miedź Furakawy i srebro oraz miedziana osłona), czyli kabel dodawany standardowo do DK-4001 Chi. Ten ma jednak kosztować co najmniej 400 USD (pojawił się już w Shenzenaudio za 550 USD).

 

Podobny patent (zakręcane złącze) masz w DITA Audio OSLO,  ale ten wyceniany jest z kolei na 600 USD :D

Edytowane przez Methuselah
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Nicodem napisał:

O żesz . To chyba jednak dużo bardziej opłaca się brać z tymi słuchawkami za 469 dolców :)

 

10 godzin temu, RIH napisał:

 

To nie jest ten sam kabelek.

Dunu Hulk to waga ciężka. Może być wykorzystywany jako broń. 

@bigmaras już opracował techniki walki przy użyciu Hulka.

10 godzin temu, Methuselah napisał:

Do DK-3001 Pro dodawany jest 4-żyłowy kabelek z miedzi OCC 28 AWG (podwójnie uszlachetnianej według producenta). Bardzo dobrej jakości przewodnik. Będzie sprzedawany solo za ok. 140-150 USD.

 

Biorąc pod uwagę jego wykonanie, uniwersalność i funkcjonalność, to w tej cenie rewelacja.

Tym bardzie, że spokojnie może zastąpić kilka kabli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nicodem napisał:

Jeszcze przejściówka mmcx na 2pin i faktycznie można wszystko ogarnąć.

Są też takie https://pl.aliexpress.com/item/33000429638.html?spm=a2g0o.cart.0.0.b8083c005ZmOC8&mp=1

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, rudnis86 napisał:

A orientujecie się czy może są takie przejściówki na MMCX tyle że z pinów 0,74? Chodzi mi o takie do FLC8S

Drugi typ jest w drugą stronę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fischer-Audio-DBA-02-mkII-400x300.jpg

 

Nostalgia :D Pierwsze słuchawki dokanałowe, które spowodowały u mnie opad szczęki. A w wersji mkII z tego co sobie wstępnie słucham są jeszcze lepsze,     sybilizacja, która była największą wadą pierwszej wersji została niemal całkowicie wyeliminowana :) 

 

Wielkie podziękowania dla @Jaro54 za pomoc w ich zakupie na eBayu ;) 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MrSheep napisał:

Fischer-Audio-DBA-02-mkII-400x300.jpg

 

Nostalgia :D Pierwsze słuchawki dokanałowe, które spowodowały u mnie opad szczęki. A w wersji mkII z tego co sobie wstępnie słucham są jeszcze lepsze,     sybilizacja, która była największą wadą pierwszej wersji została niemal całkowicie wyeliminowana :) 

Ale to zakup sentymentalny ? Pierwsza miłość/stara miłość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie niby nic , ale pałąk w lcd dla mnie to nie porozumienie , skóra powinna być napięta a nie dotyka metalowej części pałąka...

Jest trochę wygodniej i wreszcie pasują mi widełki . Na 3 ząbku było za ciasno ,na 4 za wysoko :)

IMG_20190816_124115568.jpg

IMG_20190816_124620177.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie na odsłuch ale pewnie się ostanie choć w porównaniu do grania z samego ADI2 to nie wiem czy to jest konieczny wydatek dla mnie.

Ale wygląd - miodzio. Mi akurat czarny tylko pasuje.

Pytanie - ile mniej więcej powinien pograć zanim usiądę do niego krytycznie?

 

 

pathos.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności