Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Mami ja Shanlinga Up2 dzięki @Mayster Gra to zacnie, chyba nawet lepiej od BTR3. Ale to pierwsze wrażenia po 35 minutach słuchania

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, timecage napisał:

 

Gdybyś usunął napisy i zmienił wzór otworów, to nie mieliby podstawy. A myślę, że chętnych by nie brakło.

 

Zgadzam się. Wyglądają na wykonane z bardzo dużą starannością i na moje oko (przynajmniej na zdjęciach) lepiej prezentują się od oryginalnych. Z tego względu należą się duże wyrazy uznania za ich zrobienie dla @MFRD

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MFRD napisał:

Poważny kabel! :) ciekawe jak grają. 

Jak przetestuję, dam na pewno znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nicodem napisał:

Ja też uważam że sztos. Takie grille to byłaby bajka.

Co jeszcze robisz pod sluchawy?

Nie zajmuje się tym jakoś profesjonalnie, to mój jedyny projekt. Grille powstały z potrzeby chwili, po prostu chciałem sobie z LCD-XC zrobić 2 w 1, a ori grille kosztują 1700 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Karmazynowy napisał:

Nie mam nic na swoją obronę. :ph34r:

Carbony.

 

1.jpg

 

Kupno NH to według mnie zawsze dobry wybór i dobrze zrobiłeś, że się nie wzbraniałeś przed ich nabyciem ;)

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Undertaker napisał:

@KarmazynowyGratulacje! Nie ma co się wzbraniać przed najlepszymi słuchawkami we wszechświecie. :D

 

P.S. Jeszcze czekać aż @Spawnzakupi i można się zwijać z forum. 

 

Ale przecież ja już mam takie Nighthawki tylko że bez ich wad do tego w ekskluzywnej wersji super turbo extended edition audiophile optimized to po co mnie one? :blink:

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Tytus1988 napisał:

 

Kupno NH to według mnie zawsze dobry wybór i dobrze zrobiłeś, że się nie wzbraniałeś przed ich nabyciem ;)

 

25 minut temu, Undertaker napisał:

@KarmazynowyGratulacje! Nie ma co się wzbraniać przed najlepszymi słuchawkami we wszechświecie. :D

 

P.S. Jeszcze czekać aż @Spawnzakupi i można się zwijać z forum. 

 

No co wy chłopaki, to moje trzecie Nighthawki!

 

5 minut temu, Spawn napisał:

Ale przecież ja już mam takie Nighthawki tylko że bez ich wad do tego w ekskluzywnej wersji super turbo extended edition audiophile optimized to po co mnie one? :blink:

 

Ja też i nazywają się Denony D7000. Ale może NH kiedyś będą warte fortune :D

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, Karmazynowy said:

 

Ja też i nazywają się Denony D7000. Ale może NH kiedyś będą warte fortune :D

 

Bardziej obstawiałbym, że kultem obrosną NightOwl'e. Te to dopiero były dla mnie nie do rozgryzienia. Kochałem i nienawidziłem.

Sprzedałem. Czasem tęsknię.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Nicodem napisał:

 

Bardziej obstawiałbym, że kultem obrosną NightOwl'e. Te to dopiero były dla mnie nie do rozgryzienia. Kochałem i nienawidziłem.

Sprzedałem. Czasem tęsknię.

 

 

Mialem tak kilka razy z roznymi sluchawkami. Niby graly, ale jednak bylo to i tak cieniem tego co pisali o nich inni. Na koncu sprzedawalem, zawsze jednak z doza niepewnosci czy moze nie bylem w stanie ich odpowiednio napedzic, moze nie mialem czym, moze brak synergii. Czlowiek sie pozbyl i potem myslal zeby za jakis czas do nich wrocic, sprawdzic raz jeszcze. Przestalem inwestowac w sluchawki, zaczalem w tory i faktycznie zonglerka sluchawkami mocno sie ograniczyla.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

56 minut temu, Karmazynowy napisał:

No co wy chłopaki, to moje trzecie Nighthawki!

 

To mi się coś pochrzaniło w takim razie. 

 

Godzinę temu, Spawn napisał:

Ale przecież ja już mam takie Nighthawki tylko że bez ich wad do tego w ekskluzywnej wersji super turbo extended edition audiophile optimized to po co mnie one? :blink:

 

Pisz sobie co chcesz. Ważne, że to "Nighthawki" :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robicie z tych Nighthawkowli obiekt ciągłych żartów, a prawda taka, że tak jak one grają to nie gra nic innego. I to samo w sobie ma olbrzymią wartość, jeżeli komuś brzmienie podchodzi. A że części osób nie podchodzi to chyba nic zaskakującego?

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RIH napisał:

i...? ;)

 

Na tą chwilę mogę tylko powiedzieć, że stokowy kabel wymiata ... pod względem wyglądu i funkcjonalności, jak gra okaże się.

 

Jeszcze nie wygrzane, nie odsłuchane. Nie zdążyłem.

Zrobiłem przecież, to co każdy miłośnik audio robi na początku, - CHWALI SIĘ WSZYSTKIM NOWĄ ZABAWKĄ ...- he, he:P

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, chico99 napisał:

Pierwszy ... !?

 

 

dunu_1.jpg

Drugi? ;)

dunu.JPG

45 minut temu, RIH napisał:

i...? ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Podłączyłem tylko prosto z pudełka do telefonu, niewygrzane i do telefonu z kiepskim audio więc nie nie będę się na razie wypowiadał. Ale Andro w jakimś tam stopniu mogą się już czuć zagrożone.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, chico99 said:

 

Na tą chwilę mogę tylko powiedzieć, że stokowy kabel wymiata ... pod względem wyglądu i funkcjonalności, jak gra okaże się.

 

Jeszcze nie wygrzane, nie odsłuchane. Nie zdążyłem.

Zrobiłem przecież, to co każdy miłośnik audio robi na początku, - CHWALI SIĘ WSZYSTKIM NOWĄ ZABAWKĄ ...- he, he:P

 

Kurcze kabel wygląda super. Patent z przejściówkami rewelacja. Sprzedają go osobno?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Kurcze kabel wygląda super. Patent z przejściówkami rewelacja. Sprzedają go osobno?
 
https://allegro.pl/oferta/dunu-hulk-mmcx-22awg-t-litz-4x168-occ-8250034952?utm_source=facebook&utm_medium=app_share&utm_campaign=AndroidShowitemShare

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności