Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Nicodem napisał:

 

Jeszcze do tego piękny. Też się przymierzałem ale nijak go nie wcisnę na biurko :)

No fakt, jest ogromny. Ale z drugiej strony może to i plus. U mnie wypełnił do reszty pozostałe miejsce przeznaczone na audio i to po lekkim przemeblowaniu. Nic więcej się nie zmieści, a przynajmniej taki tekst sprzedałem Żonie :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, lsd said:

No fakt, jest ogromny. Ale z drugiej strony może to i plus. U mnie wypełnił do reszty pozostałe miejsce przeznaczone na audio i to po lekkim przemeblowaniu. Nic więcej się nie zmieści, a przynajmniej taki tekst sprzedałem Żonie :D 

Zawsze pod spód możesz z czymś jeszcze się wepchnąć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Nicodem napisał:

Zawsze pod spód możesz z czymś jeszcze się wepchnąć

 

Klocki waża po 30pare kilo wiec pod nie nic nie włoże, a tymbardziej na lampy, no ale Hegel się nie grzeje więc jeszcze coś na barana może przyjąć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, lsd napisał:

Jeszcze Ci nie odpowiem bo Songolo zaparkowałem wczoraj i nie miałem czasu na bezpośrednie porównania, to kwestia najbliższych tygodni żeby sobie wyrobić stonowaną opinie. Na dodatek tak sie podjarałem grą Fostexów, że nic innego do Songolo nie podpinałem. Uwaga która jednak rzuciła mi się od razu na uszy to, że  Songolo gra trochę  szybciej od Cayina, co mimo tego, że Cayin przekazuję większą masę dzwiękową, o większych bryłach i nasyceniu, daje w elektronice takiej jak DnB, Neurofunk wrażenie większego rozmachu. Dlatego też nie mogę się oderwać od ulubionych albumów. W dalszej kolejności pójda inne gatunki muzyczne i testy z resztą słuchawek.

 

To pewnie po kilku tygodniach, bo pewnie lampki nowe itd. fajnie, że Polska firma robi tak ładne wzmaki i do tego jak ładnie grają ty tylko się cieszyć. Gratki.

Hegle chyba mają trzy nogi także z takim ciężarem to może być kłopot.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, saudio napisał:

To pewnie po kilku tygodniach, bo pewnie lampki nowe itd. fajnie, że Polska firma robi tak ładne wzmaki i do tego jak ładnie grają ty tylko się cieszyć. Gratki.

Hegle chyba mają trzy nogi także z takim ciężarem to może być kłopot.

Racja z tymi trzema nogami. Natomiast odnośnie Lucarto, Łukasz zrobił mi wczoraj prezentacje swojego domowego toru, podłogówki, monobloki, przedwzmacniacz, Dac i streamer, włącznie z całym okablowaniem, wszystko jego produkcji. Już wiem, że Songolo to nie jezt mój ostatni zakup u niego. Naprawde serce rośnie, że na naszym krajowym podwórku można znaleźć taki sprzęt za jakieś normalne pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałem w końcu odpowiedni case do podróżowania z KANN CUBE.

Kiedyś odszedłem od większego sprzętu foto w stronę mini - na SONY RX100 porzucając jeżdżenie z wielkimi torbami z lustrznką + szkłami.

No to chichot historii nastąpił i oto teraz jeżdżę z "torebeczką" audio. Więcej w podforum AK.

green-1.jpg

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Nicodem napisał:

Dorwałem w końcu odpowiedni case do podróżowania z KANN CUBE.

Kiedyś odszedłem od większego sprzętu foto w stronę mini - na SONY RX100 porzucając jeżdżenie z wielkimi torbami z lustrznką + szkłami.

No to chichot historii nastąpił i oto teraz jeżdżę z "torebeczką" audio. Więcej w podforum AK.

green-1.jpg

 

 

Odnośnie foto i ja tak zrobiłem. Nie miałem już siły dźwigać graciarni po świecie. Wymieniłem body, grip, lampę i trzy obiektywy na jeden kompakt full frame ze stałką 28 i gra gitara. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2019 o 11:58, lsd napisał:

#TH900DogonilyKroliczka #MuratorAlternatywneDrogiOgrzewaniaDomu #MagiaŚwiąt

 

Zamówiony po półgodzinnym odsłuchu na Wrocławskiej meecie 1 czerwca i wreszcie jest. Fostexy na niczym nie zagrają lepiej. Jaram się bardziej niż wszystkie lampy w moich wzmakach razem wzięte. Sekcje wzmocnienia uważam za skompletowaną.

DSC_0613-1.jpg

DSC_0611-1.jpg

 

Przyjemnie się patrzy (to czerwone wykończenie świetnie komponuje się z kolorem fostexów i już w tym względzie dobrze rokuje na przyszłość;) ), a z pewnością jeszcze milej posłuchać👍

P.S. Za spóźnioną reakcję przepraszam, ale w sobotę mi to umknęło, bo byłem zaabsorbowany innym wątkiem na forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

Przyjemnie się patrzy (to czerwone wykończenie świetnie komponuje się z kolorem fostexów i już w tym względzie dobrze rokuje na przyszłość;) ), a z pewnością jeszcze milej posłuchać👍

Kolory byly wybierane przeze mnie specjalnie pod Fostexy. Domyslny, "skandynawski" zestaw kolorow jaki proponowany jest dla tego wzmaka tez wyglada fajnie, ale z niczym by mi sie to nie komponowalo.

 

16 minut temu, Tytus1988 napisał:

P.S. Za spóźnioną reakcję przepraszam, ale w sobotę mi to umknęło, bo byłem zaabsorbowany innym wątkiem na forum ;)

Przeprosiny przyjete ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marek_m napisał:

 

Można testować ?

 

Chcę kupić w Euro AGD na raty 0%, ale na razie "produkt niedostępny" :( 

Niestety pudełko było "zalakowane". Może gdyby faktycznie była opcja przesłuchania to bym i wziął.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lsd tylko się cieszyć że na meet który organizowałem dla zabawy ktoś znalazł sprzęt co go zachwycił, cieszę się twoim audiofilskim szczęściem 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Corvin74 napisał:

@lsd tylko się cieszyć że na meet który organizowałem dla zabawy ktoś znalazł sprzęt co go zachwycił, cieszę się twoim audiofilskim szczęściem 😁

Nie tylko @lsd znalazł ...do mnie jeden przybędzie jutro, a drugi po jutrze.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Corvin74 napisał:

@lsd tylko się cieszyć że na meet który organizowałem dla zabawy ktoś znalazł sprzęt co go zachwycił, cieszę się twoim audiofilskim szczęściem 😁

Po to sie spotykamy, zeby powymieniac sie doswiadczeniami i dac sobie mozliwosc na posluchanie sprzetu. Ja sie przede wszystkim ciesze, ze na tego typu spotkaniach pojawiaja sie ludzie ktorzy robia sprzet badz go dystrybuuja i widza w tym sens. Moim zdaniem sens jest, bo mimo ze pojawia sie tam, jak w czerwcu, okolo 20 osob to jednak kazda z nich zna przynajmniej z 20 innych osob z ktorymi moze sie podzielic wrazeniami. Oczywiscie @Corvin74 bez Twojej inicjatywy to by sie nie zadzialo, tak ze tez jeszcze raz dzieki za super organizacje.

 

9 minut temu, espe0 napisał:

Nie tylko @lsd znalazł ...do mnie jeden przybędzie jutro, a drugi po jutrze.

Czekamy zatem na prezentacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lsd napisał:

Po to sie spotykamy, zeby powymieniac sie doswiadczeniami i dac sobie mozliwosc na posluchanie sprzetu. Ja sie przede wszystkim ciesze, ze na tego typu spotkaniach pojawiaja sie ludzie ktorzy robia sprzet badz go dystrybuuja i widza w tym sens. Moim zdaniem sens jest, bo mimo ze pojawia sie tam, jak w czerwcu, okolo 20 osob to jednak kazda z nich zna przynajmniej z 20 innych osob z ktorymi moze sie podzielic wrazeniami. Oczywiscie @Corvin74 bez Twojej inicjatywy to by sie nie zadzialo, tak ze tez jeszcze raz dzieki za super organizacje.

 

Czekamy zatem na prezentacje

Możesz nawet liczyć na recenzję :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.08.2019 o 11:58, lsd napisał:

#TH900DogonilyKroliczka #MuratorAlternatywneDrogiOgrzewaniaDomu #MagiaŚwiąt

 

Zamówiony po półgodzinnym odsłuchu na Wrocławskiej meecie 1 czerwca i wreszcie jest. Fostexy na niczym nie zagrają lepiej. Jaram się bardziej niż wszystkie lampy w moich wzmakach razem wzięte. Sekcje wzmocnienia uważam za skompletowaną.

DSC_0613-1.jpg

DSC_0611-1.jpg

Cholerka, ale ładny klocek, przyznaję. kawałek sprzeciora. Niech służy :) Aż zapragnąłem jednego takiego dla siebie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności