Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście Chińczyk wysłał całkiem szybko ale ja byłem szybszy z zakupem innych więc zaraz po odsłuchu trafią w komis. Można sie już zapisywać :)

Przejściówka 2.5mm balanced pod 4.4mm balanced. Wstyd ale moje z1r jeszcze nie były słuchane przeze mnie na zbalansowanym kablu...

c1988d175daff3d8d02ba6676996004b.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo jestem ciekawy Twojej opinii. Nie chce robić spoilerów ale dwie uwagi - ja musiałem złapać dokładny seal, dopiero z dużymi gumkami z zestawu.
Po drugie- z telefonem nie grają. Wziąłem na spacer z psem i uznałem że lipa. Ale w domu z Kann cube już o niebo lepiej.
Zostawię dziś ma noc na granie i zerknę rano.



Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki ruslaw, dla mnie Dayens Menuetto to 100% muzyki w muzyce i mega banan na gębie zawsze gdy słuchałem swoich najlepszych płytek. Co ciekawe, gdy ok. rok temu miałem go u siebie to też grał z Dynkami X14. Od tamtej pory przewaliłem naście piecy w cenie do 10 kzl (Hegle, Atolle, Regi, Cyrusy, Soul Note, Haiku Audio, Denony, NADy,  YBA i wiele innych, których teraz nie pamiętam) i tylko ten prawie nikomu nieznany w naszym kraju maluch potrafił dać tyle muzycznego piękna, emocji że siedziałem z mega bananem na twarzy. Przepiękne, niepowtarzalne granie. Za 2 tyg. będzie u mnie jeszcze raz, tym razem w połączeniu z PMCkami ale i Dynki pewnie podłączę.  Mam nadzieję, że tym razem będzie równie pięknie jak dawniej. I już go nie oddam...

Edytowane przez Adam 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Nicodem napisał:

Bardzo jestem ciekawy Twojej opinii. Nie chce robić spoilerów ale dwie uwagi - ja musiałem złapać dokładny seal, dopiero z dużymi gumkami z zestawu.
Po drugie- z telefonem nie grają. Wziąłem na spacer z psem i uznałem że lipa. Ale w domu z Kann cube już o niebo lepiej.
Zostawię dziś ma noc na granie i zerknę rano.

 

 Seal natychmiastowy na SD-L. Wygodne, leżą w uchu na płasko, chowają się.

Potrzebują dość sporo prądu jak na doki. Fony odpadają. Dapy też nie wszystkie.

Ja na razie też wygrzewam ale nie mogłem się powstrzymać i mały odsłuch zrobiłem.

Szczegółowe z bardzo dobrą separacją. Scena powyżej średniej. Brak przeostrzeń na wyższej średnicy.

Średnica wycofana ale nad wyraz łagodna, z przyjemnymi wokalami. Bas dość dziwny ale tu bez komentarza,

wygrzanie powinno zmienić jego charakter.

Czuć w nich potencjał, na pewno nie brzmią jak typowe chińczyki z tej półki.

Jeśli bas się rozwinie, to zostaną ze mną na dłużej.

 

I jeszcze jedno. Nie wydali niepotrzebnie kasy na fikuśne pudełeczko, etui, czy czapkę tipsów.

Oszczędnościowe podejście, jest tylko to co być powinno. Podoba mi się, cała kasa poszła w słuchawki.

 

 

 

nx7.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja widziałem w necie zdjęcia z pudeleczkiem. A tu torebka. Troszki się mimo wszystko rozczarowałem.
Bas jest dziwny i muszę mu dać nadal popracować bo bardziej go czuć (normalnie dmuchają do ucha :) ) niż słychać. Góra bardzo ciekawa. W cenie 65 dolarów jaką zapłaciłem to mogą spokojnie powalczyć.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LuQi napisał:

@ruslaw to jeszcze pochwal się zdjęciem całego zestawu ;) 

Na razie nie ma się jeszcze czym chwalić. Jako źródło robi pożyczony CD Marantz SA8005, teraz po kupnie wzmaka czas na jakiegoś DACa, żebym mógł puszczać pliki z komputera. Jak skompletuję cały zestaw, to na pewno wrzucę fotkę;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne słuchawki, tylko kable mi się za uchem nie układają :PSzkoda jedynie, że nie mam za bardzo zastosowania dla GR07X i są ciut zbyt jasne jak dla mnie, stąd tipsy symbio na nich. Natomiast w FA1 będę spał są tak wygodne i na uchu można leżeć do woli, sq zresztą też zaskakują, dużo bardziej mi się podobają od FH1. A tam na dole kurczaka gotuję. Stara kazała. To jej takiego zrobię, że następnego dnia wyleci do Bombaju eksplorować tamtejszą kuchnię i będę miał spokoju trochę. iems1.thumb.jpg.9ba790e726c6b2edf8efc0bfc864e4b4.jpg

 

kurczak.thumb.jpg.54904d100234212b3ef696168e122588.jpg

 

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Bardzo fajne słuchawki, tylko kable mi się za uchem nie układają Szkoda jedynie, że nie mam za bardzo zastosowania dla GR07X i są ciut zbyt jasne jak dla mnie, stąd tipsy symbio na nich. Natomiast w FA1 będę spał są tak wygodne i na uchu można leżeć do woli, sq zresztą też zaskakują, dużo bardziej mi się podobają od FH1. A tam na dole kurczaka gotuję. Stara kazała. To jej takiego zrobię, że następnego dnia wyleci do Bombaju eksplorować tamtejszą kuchnię i będę miał spokoju trochę. iems1.thumb.jpg.9ba790e726c6b2edf8efc0bfc864e4b4.jpg
 
kurczak.thumb.jpg.54904d100234212b3ef696168e122588.jpg
 
 
 


Nie no, moje FA1 trafiły w dobre ręce :). Takich kabli nie widziały, lektura porządna pod spodem a i coś wszamać się da. Komisowa sprzedaż na 5 :)


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 8/8/2019 at 8:06 PM, Nicodem said:

Oczywiście Chińczyk wysłał całkiem szybko ale ja byłem szybszy z zakupem innych więc zaraz po odsłuchu trafią w komis. Można sie już zapisywać :)

Przejściówka 2.5mm balanced pod 4.4mm balanced. Wstyd ale moje z1r jeszcze nie były słuchane przeze mnie na zbalansowanym kablu...

c1988d175daff3d8d02ba6676996004b.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

No i ****, nie podsłucham Z1R po balanced. Jeden kanał nie gra, drugi jakoś mega przytłumiony.

@Perul - mam więc dawcę organów. Naprawisz? :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Nicodem napisał:

No i ****, nie podsłucham Z1R po balanced. Jeden kanał nie gra, drugi jakoś mega przytłumiony.

@Perul - mam więc dawcę organów. Naprawisz? :)

 

Podejrzewam, że połączyli wewnątrz bez znajomości który pin do czego - podeślij, to poprawię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki @Karmazynowy za podsunięcie super oferty - faktycznie nowe - w tej cenie to był strzał w dziesiątkę! Browarek się należy 🍻! Na szybko wrażenia to kolor w rzeczywistości bardzo ładny - o dźwięku chyba już wszystko powiedziano.

 

whh9002.jpgwhh9001.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze Ci nie odpowiem bo Songolo zaparkowałem wczoraj i nie miałem czasu na bezpośrednie porównania, to kwestia najbliższych tygodni żeby sobie wyrobić stonowaną opinie. Na dodatek tak sie podjarałem grą Fostexów, że nic innego do Songolo nie podpinałem. Uwaga która jednak rzuciła mi się od razu na uszy to, że  Songolo gra trochę  szybciej od Cayina, co mimo tego, że Cayin przekazuję większą masę dzwiękową, o większych bryłach i nasyceniu, daje w elektronice takiej jak DnB, Neurofunk wrażenie większego rozmachu. Dlatego też nie mogę się oderwać od ulubionych albumów. W dalszej kolejności pójda inne gatunki muzyczne i testy z resztą słuchawek.

41 minut temu, saudio napisał:

@lsdJak wypada na jego tle Cayin?

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, lsd said:

#TH900DogonilyKroliczka #MuratorAlternatywneDrogiOgrzewaniaDomu #MagiaŚwiąt

 

Zamówiony po półgodzinnym odsłuchu na Wrocławskiej meecie 1 czerwca i wreszcie jest. Fostexy na niczym nie zagrają lepiej. Jaram się bardziej niż wszystkie lampy w moich wzmakach razem wzięte. Sekcje wzmocnienia uważam za skompletowaną.

 

 

 

Jeszcze do tego piękny. Też się przymierzałem ale nijak go nie wcisnę na biurko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności