Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Nicodem napisał:

A gdzie kupowałeś? Długo szło?

 

Na Ali, dotarł w 2 tygodnie. Jest dla mnie znacznie lepiej niż np z firmowym ale budżetowym Klotzem USB. Poziom grania jak kabel USB forumowego Johnysa, który spokojnie mierzył się z dużo droższymi. Inaczej mówiąc, niczego w dźwięku nie psuje.

https://pl.aliexpress.com/item/32784893525.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3dc65c0f0iJHzX

Edytowane przez dj1978
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot cała tajemnica. Wyszło na jaw skąd te kable. W clear od lampy a w Utopii ten sznur? Od żelazka zapewne ;) I cena 18 000zł za słuchawki ;)

 

32 minuty temu, dj1978 napisał:

Na Ali, dotarł w 2 tygodnie. Jest dla mnie znacznie lepiej niż np z firmowym ale budżetowym Klotzem USB. Poziom grania jak kabel USB forumowego Johnysa, który spokojnie mierzył się z dużo droższymi. Inaczej mówiąc, niczego w dźwięku nie psuje.

https://pl.aliexpress.com/item/32784893525.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.3dc65c0f0iJHzX

Wychodzi 80zł za metr kabelka. Nieźle. Stosunek jakość cena choćby jeśli idzie o sam wygląd wygląda super. Jak w dodatku fajnie gra to pozamiatane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Nicodem napisał:

Żona kupiła lampy do sypialni. Mam dziwne wrażenie, że Focal sobie liczy za dużo za kable...
Normalnie wyglądają jak z jednej fabryki :)
Przynajmniej teraz nie może mi powiedzieć że mam chować słuchawki bo nie pasują do reszty pokoju.
9e6160e3df3fbb8456c7ee39c38d9b91.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

 

W tym przewodzie coś musi być, skoro kable usb też z niego robią :P

https://pl.aliexpress.com/item/32842585740.html

YYAUDIO-Hi-End-OCC-DAC-USB-hifi.jpg

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Nicodem napisał:

Żona kupiła lampy do sypialni. Mam dziwne wrażenie, że Focal sobie liczy za dużo za kable...
Normalnie wyglądają jak z jednej fabryki :)
Przynajmniej teraz nie może mi powiedzieć że mam chować słuchawki bo nie pasują do reszty pokoju.
9e6160e3df3fbb8456c7ee39c38d9b91.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Szczęściarz masz żonę audiofilke wie co dobre nawet kupiła lampę audiofilską 😎 Mów gdzie kupiła to już biegnę kupić kilka póki ceny jeszcze nie wystrzeliły w kosmos jak audio.

Napiszesz recenzje jak świeci? Ładną ma barwę męczy oczy? kremowa czy bardziej clearową że nić się nie schowa w pokoju :D  a koniecznie wygrzej powiedz czy coś się zmienia? :D🤣

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie te kable są z jednej fabryki. To normalne nawet w kablach za kupę kasy. Przecież w stodołach nie wytapiają miedzi, nie "ciągną druta". Kupują w Azji, lutują wtyki, pakują w kartonik, do ceny dowalają 1000 czy 100000% i już.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.07.2019 o 02:04, vonBaron napisał:

Myślałem że będzie mój :(

No nic gratki 👍

Nie dziwię się wcale bo Hugo2 z tym kablem gra kapitalnie.

A ponoć kable nie grajo!

 

Bo nie grajo :)

Tzn analogowe grajo. A cyfrowe (jesli są wykonane poprawnie) to nie grajo.

Sam twórca chipa do Chorda Hugo 2 tak twierdzi. Pewnie się nie zna. Tylko po co w takim razie kupować Chorda? :)

 

Ale zgadzam się, że grają interfejsy w sprzęcie. 

I Hugo2 to pierwszy dac/amp który u mnie (słuchawkowa integra) i u kolegi (dac do sprzętu stacjonarnego) gra zdecydowanie lepiej na USB :)

Wiem, to niemożliwe, konwertery spdif i kabel droższy od daca musi grać.

 

Ale... Słuchałem, słuchałem... I lepiej DLA MNIE gra po usb.

 

 

Pozdrawiam :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coax, USB i spdif to inny rodzaj implementacji i może się nieco różnić brzmieniem. Kable analogowe grają, ale zmiany są minimalne - daleko im do podwyższenia poziomu grania. Cyfrowe nie mają prawa grać

  • Haha 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, areskrk napisał:

 

Bo nie grajo :)

Tzn analogowe grajo. A cyfrowe (jesli są wykonane poprawnie) to nie grajo.

Sam twórca chipa do Chorda Hugo 2 tak twierdzi. Pewnie się nie zna. Tylko po co w takim razie kupować Chorda? :)

 

Ale zgadzam się, że grają interfejsy w sprzęcie. 

I Hugo2 to pierwszy dac/amp który u mnie (słuchawkowa integra) i u kolegi (dac do sprzętu stacjonarnego) gra zdecydowanie lepiej na USB :)

Wiem, to niemożliwe, konwertery spdif i kabel droższy od daca musi grać.

 

Ale... Słuchałem, słuchałem... I lepiej DLA MNIE gra po usb.

 

 

Pozdrawiam :)

Ale ja nie pisałem że po USB nie gra, pisałem że po coaxial jest lepiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, areskrk napisał:

Ale zgadzam się, że grają interfejsy w sprzęcie. 

I Hugo2 to pierwszy dac/amp który u mnie (słuchawkowa integra) i u kolegi (dac do sprzętu stacjonarnego) gra zdecydowanie lepiej na USB :)

Wiem, to niemożliwe, konwertery spdif i kabel droższy od daca musi grać.

 

+1

W końcu ktoś, kto wie po co kupił Chorda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minutes ago, Corvin74 said:

Ja mam cały czas... I na razie nie zamierzam się z nimi rozstawać 😁

 

Pierwsza przesiadka była na Andromedy więc w sumie uzasadniona. Potem uznałem, że drugie IEM potrzebuję już tylko do spania lub do jakichś sytuacji w których bałbym się o to, że mogę zniszczyć Andromedy. Kupiłem więc w preorder FA1. Bardzo wygodne i całkiem fajnie grające słuchawy. 

Ale jak teraz była okazja ( @chico99 wrzucił na forum) bardzo dobrze kupić FH5 to zakup zrobiłem w 30 sekund. FA1 już sprzedane i tadaaaam, wróciła pierwsza miłość.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności