Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, audionanik napisał:

A lampiaki są dość proste; w moim SinusAudio znajduje się dosłownie kilka elementów poza trafami, dławikami i lampami... i gra zajefajnie.

Wnioski z dyskusji są takie, że nie płaci się za koszt wytworzenia (materiał, robociznę) tylko za jakość dźwięku.

A swoją drogą ciekawe ile by kosztowało zrobienie klona Yamamoto...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Melo2573 napisał:

Wnioski z dyskusji są takie, że nie płaci się za koszt wytworzenia (materiał, robociznę) tylko za jakość dźwięku.

A swoją drogą ciekawe ile by kosztowało zrobienie klona Yamamoto...

Naprawde ciekawy pomysl. Powinno wyjsc tanio poza jednym. Istota tego wzmacniacza poza prostym ukladem (wedlug filozofii Yamamoto, peosty uklad = najblizej muzyki) problemem sa autorskie papierowo teflonowe trafa. Podobnie jak trudno byloby sklonowac Ear Yoshino HP4 z powodu jego jeszcze bardziej wyszukanych traf.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, fallow napisał:

Naprawde ciekawy pomysl. Powinno wyjsc tanio poza jednym. Istota tego wzmacniacza poza prostym ukladem (wedlug filozofii Yamamoto, peosty uklad = najblizej muzyki) problemem sa autorskie papierowo teflonowe trafa. Podobnie jak trudno byloby sklonowac Ear Yoshino HP4 z powodu jego jeszcze bardziej wyszukanych traf.

Trafa robione ręcznie, a nie kupowane fabryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za dużo tego klepią!!! Jedno życie - jeden wykonany miecz, tfu, transformator.

A tu jest jakaś masówka - 30 na rok. W tej sytuacji oszołomienie producenta "żywym, wielobarwnym" dźwiękiem swojego własnego wykonu jest bezpodstawne.

 

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkt anulowany to i zakup "na zapas" :)

 

A tak na serio to reanimacja starej mini-wieży Denon + jakiegoś grajka u dzieci. Roon bardzo ładnie działa ze strefami od Google.

chromecast.jpg

On 7/26/2019 at 5:30 PM, Nicodem said:

Wjechał. Widać, że ten sprzęt jest do innego przeznaczenia. Ilość opcji może przerażać ale kurcze fajnie to działa i co najważniejsze fajnie mi też gra. 

Na razie jestem zadowolony, co prawda miałem małe zgrzyty z DSD po Ropieee ale chyba ogarnąłem (DPD over PCM).

 

adi.jpg

 

Mały update  - te maleństwo wymiata. Nawet skłoniło mnie do zabawy EQ czego zawsze byłem przeciwnikiem.

 

A instrukcja przez nich napisana to majstersztyk. Polecam do poczytania całość nawet jak się nie myśli o tym sprzęcie.

Tłumaczą łopatologicznie mnóstwo terminów, czemu coś działa lub nie itp. 

Kto by podejrzewał, że instrukcję czasem warto przeczytać?

 

https://www.rme-audio.de/download/adi2dac_e.pdf

 

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktos ma chec, to wystawilem moje RME w komisie. :) RME ADI 2 Pro 20th Anniversary Edition.

 

Tak, jest wszystko w nim co potrzeba a nawet wiecej. Jedno z nielicznych urzadzen ktore ma prowadziwie symetryczny uklad od poczatku do konca. No pieknie gra, nawet Piotr Ryka twierdzi, ze pieknie ale...

 

Ale ja jestem juz tak zryty, ze nawet w biurze musze se postawic kloca R2R. Tak ma moj typ i tyle. Przekonalem sie, ja po prostu kurna kocham brzmienie TDA1541 i inne stare NOSy pewnie gorsze niz to RME ale... co zrobic :) Moze jestem glupi, ale skoncze glupio na swoj glupi sposob :)

  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności