Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

A Perfect Circle - eMOTIVe

Kurde "Imagine" to mistrzostwo świata. A słuchałem dopiero raz i to w samochodzie. Ale nawet na badziewnym radiu brzmiało tak, że na słuchawkach będzie magia... Takie niskie zejścia, przy których oczywiście głośnik "nie wyrabiał". A jak podłączę coś, co "wyrabia"...

No i:

Agitation Free - 2nd

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisze oczywiscie. Zainteresowala mnie szczegolnie wersja PRO z autorskim zbalansowanym torem od D/A po sluchawki. W PRO siedza 2 AKM 4490 vs 1 w wersji zwyklej. Przez lata odbieralem tory zbalansowane raczej jako kaprys, czesto wrecz pogarszajacy brzmienie zobacze jak bedzie w tym wydaniu. Moge tu opisac o co dokladnie chodzi w tym rozwiazaniu RME.

 

PS. U mnie "hype" na RME trwa gdzies od 2009 kiedy to RME wyraznie dokopalo w moim systemie Lynxowi. Wole R2R niz najnowsze delta-sigmy. To ponoc jest jedna z lepszych implementacji Verity od dluzszego czasu. Zobaczymy

 

2 osoby zakupily RME i hype tak? Jak to mowia analitycy, mala probka daje ekstremalne wyniki :)

 

PS2. Tak naprawde to przekonalo mnie okienko w wersji Anniversary. Serio ;)

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, fallow napisał:

Napisze oczywiscie. Zainteresowala mnie szczegolnie wersja PRO z autorskim zbalansowanym torem od D/A po sluchawki. W PRO siedza 2 AKM 4490 vs 1 w wersji zwyklej. Przez lata odbieralem tory zbalansowane raczej jako kaprys, czesto wrecz pogarszajacy brzmienie zobacze jak bedzie w tym wydaniu. Moge tu opisac o co dokladnie chodzi w tym rozwiazaniu RME.

 

PS. U mnie "hype" na RME trwa gdzies od 2009 kiedy to RME wyraznie dokopalo w moim systemie Lynxowi. Wole R2R niz najnowsze delta-sigmy. To ponoc jest jedna z lepszych implementacji Verity od dluzszego czasu. Zobaczymy

 

2 osoby zakupily RME i hype tak? Jak to mowia analitycy, mala probka daje ekstremalne wyniki :)

 

PS2. Tak naprawde to przekonalo mnie okienko w wersji Anniversary. Serio ;)

 

Czytałem w kilku miejscach, że userzy mimo usilnych prób nie byli w stanie usłyszeć różnicy i przewagi balansu nad wersją zwykłą pomijając większą moc.
Fajnie jakbyś miał porównanie do zwykłej wersji. :)

 

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też balansu jakoś specjalnie nie słyszę dlatego wybrałem DAC aby mieć za to możliwość podłączenia IEM.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszło mnie niedawno. Teraz czas chyba na wzmaka. Zawsze chciałem mieć Cyrusa, zawsze się z nim rozmijałem i mimo, że nie znoszę 44 centymetrowych kloców to zawsze tylko takie miałem. Czas to zmienić w końcu. Pierwszy krok zrobiony.

IMG_20190724_170839[12297].jpg

Edytowane przez Rafacio
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Rafacio napisał:

Naszło mnie niedawno. Teraz czas chyba na wzmaka. Zawsze chciałem mieć Cyrusa, zawsze się z nim rozmijałem i mimo, że nie znoszę 44 centymetrowych kloców to zawsze tylko takie miałem. Czas to zmienić w końcu. Pierwszy krok zrobiony.

IMG_20190724_170839[12297].jpg

To jest III czy który model? Ile dałeś? ;)

Edytowane przez mks46
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają. Ja podobno całkowicie rozmijam się z byciem kulturalnym, ale i tak nie powiem. Zwykły, stary DAD 1.5. Niestety we wzmaka muszę uderzać nowego bo potrzebny DAC i wejście phono. Dodatkowe pudła dac-a i przedwzmacniacza mnie nie interesują. Cyrus 6, albo ONE HD. Choć w sumie to hd niepotrzebne bo zawsze mogę powiesić na kablu za sprzętem jakiegoś pipsztoka usb. Choćby Blacka którego mam i nie bardzo wiem co z nim zrobić lub kupię reda.Różnice w dacach są dla mnie minimalne, nie warte uwagi, choć ten Cyrus nieco lepiej wydaje się gra niż dac w Onkyo.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarł kabelek BT od KZ z aptX HD. Musze przyznać że gra lepiej od tego starszego modelu. Triple dostały wigoru. Wyciągnąłem niesłuchane od wielu miesięcy ZST i ZS5 v1. Całkiem fajnie toto gra.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności