Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, all999 napisał:

EX1000 po raz czwarty. Mój kot mówi, że to nie jest normalne.248d50a5ff867b73909af24b2e0c91a5.jpg

Bo kot nie jest audiomaniakiem, jemu mysz wystarczy a jak mu się nie chce to ty musz podrzucisz co go interesuje :) Z drugiej strony ciesz się bo przy jego słuchu to musiałbyś mu Orfeusze kupić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, all999 napisał:

EX1000 po raz czwarty. Mój kot mówi, że to nie jest normalne.248d50a5ff867b73909af24b2e0c91a5.jpg

Chyba bardziej anormalne jest jednak to, że w ogóle mówi. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all999 chowaj kota bo go ci zabiorą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kot jest zrozpaczony. Liczy ile mniej puszek Whiskasa dostanie. Bo to i KXXS i Sony. Ale Sony to chyba taka stara Miłość Michała. A ona nie rdzewieje.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, John Grado napisał:

Kot mówi? Można jakiś kontakt do kota? Numer tel, facebook, insta? ;)

 

Przychodzi facet do dyrektora cyrku z kotem i mówi:
- Panie, oto kot który mówi.
- Na prawdę? No to proszę pokazać jak ten kot mówi.
- Proszę bardzo. Kotku, jak się nazywa drobno zmielony węgiel?
- Miau....
- A jak brzmi czas przeszły od słowa mieć?
- Miau....
Zdenerwowany dyrektor cyrku wywalił faceta z jego kotem na zbity ryj na ulicę. Kotek podnosząc się z jezdni i otrzepują futerko mówi:
- Ku**a! Może ja nie wyraźnie mówię?!

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



EX1000 po raz czwarty. Mój kot mówi, że to nie jest normalne.


Napisz proszę czemu 4 razy do nich wracasz? Jestem bardzo ciekawy czym tak ci podchodzą i też podpadają że mają okres łaski/niełaski


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nicodem napisał:

Ostatni skromny zakup to Zasilacz od ifi 5V pod raspberry. Trochę poprawił ale nie dużo. Spodziewałem się więcej.
Ropiee na raspberry -> ifi silencer+defender -> Kann cube po USB-c.
Słychać nadal szumy, przebicia z zasilania lub wi-fi. Pewnie teraz bardziej to drugie. Spróbuję po LAN jeśli ma to sens bo po przedstawieniu gratów mogę tak zrobić.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Ja też kilka razy szukałem źródła tego problemu. W dwóch przypadkach była to kończąca się lampa, w jednym... mysz bezprzewodowa radiowa. Zmiana na blueetoth rozwiązała problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nicodem napisał:


 

 


Napisz proszę czemu 4 razy do nich wracasz? Jestem bardzo ciekawy czym tak ci podchodzą i też podpadają że mają okres łaski/niełaski


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

Nikt mnie nie prosił o zabranie głosu, a więc się wypowiem :D Fenomenalna scena, naturalny tembr, doskonała koherentność brzmienia, ponadprzeciętna rozdzielczość i separacja. Z drugiej strony irytujący peak powodujący sybilizację i nienaturalnie wyostrzone brzmienie sopranów.

 

Poza tym moim zdaniem słuchawki tylko do użytku w domu. A czy kogoś przekonuje idea „stacjonarnych IEMów” - trzeba sobie odpowiedzieć na to pytanie samemu ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Nikt mnie nie prosił o zabranie głosu, a więc się wypowiem  Fenomenalna scena, naturalny tembr, doskonała koherentność brzmienia, ponadprzeciętna rozdzielczość i separacja. Z drugiej strony irytujący peak powodujący sybilizację i nienaturalnie wyostrzone brzmienie sopranów.

 

Poza tym moim zdaniem słuchawki tylko do użytku w domu. A czy kogoś przekonuje idea „stacjonarnych IEMów” - trzeba sobie odpowiedzieć na to pytanie samemu  

 

Do tego najlepszy subbas, niesamowita ergonomia. Poza tym dla mnie góra jest rozjaśniona, ale nigdy ostra, uwielbiam wybrzmiewanie w jazzie. Najlepsze 3D w wśród iemów i kosmiczna synergia z dapami Sony, szczególnie po balansie.

@Nicodem nigdy mi nie podpadły.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poprzednie 3 kot zeżarł z zazdrości?

Psują się? Ciekawy byłem czemu już 4 egzemplarz.

 

 

 

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

 

 

Raz wymieniłem mocno zużyte na nówki, a dwa razy rzucałem iemy w ogóle. default_smile.png

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, all999 napisał:

EX1000 po raz czwarty. Mój kot mówi, że to nie jest normalne.

 

- Miał Kot rację?

- Miau!

  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minutes ago, tommir said:

W lato akurat rzuciłem palenie...

Chodziło mi o temperaturę. Elex jeszcze dają radę z tymi dziurkowanymi padami ale w Z1R w lato można ugotować uszy.

IEM wtedy to podstawa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły M&D MW05. Widać klasę premium po otwarciu pudełka. 

Na marginesie @Inszyzmniejszyli instrukcje do 67 stron :)

 

20190722_122921(1)(1).jpg

20190722_135313(1).jpg

 

Porównanie z Shanling ME100

20190722_135712(1).jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD 599 po 48h wygrzewania. Zostają :)

Amazon Prime Day zaliczam do udanych :) 

Teraz trzeba jakoś dotrwać do Black Friday :D 

_____

 

Przy okazji zapytam o akcesoryjny kabelek - chciałbym mieć cos krótkiego (ok. 0,5 m): z jednej strony wtyczka Sennheiser, z drugie strony kątowa wtyczka 3,5 mm do BTR3. 

 

 

Edytowane przez marek_m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, MrSheep napisał:

Skoro już o IEMach mowa:

 

61QyQ9_D3mL._SL1480___64639.1372343337.j

ME186?wid=1144&hei=1144&fmt=jpeg&qlt=95&

Tak się kończy ich rzucanie :D 

UE900 czy 900S? Bo 900 miały tak skopaną średnicę, że nie dało się tego słuchać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności