Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem sobie wreszcie płytę, której okładkę mam w awatarze. Kilka razy próbowałem ją zamówić internetowo i za każdym razem kończyło się anulowaniem zamówienia - z winy Sony Music Polska 😡 W końcu zakupiłem od znajomego z innego forum. Zastanawiające - to kanon gatunku jazz-rock/fusion i takie kłopoty z zakupem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adriano2510 napisał:

A jak z jego awaryjnością? Na Audio Show taki jeden zdechł. 

 

1 godzinę temu, Chcheckitout napisał:

 

Mam ponad rok. Piekielny maluch. Nie myślę o zmianie. Jedynie mi brakuje coax

Poza tym od tego jest 2 lata gwarancji, zeby sie az tak nie martwic. Na targach zdaza sie ze padaja sprzety. Graja tam w duzej mierze wysluzone testowki ktore widzialy w swoim zyciu wiecej niz niejeden audiofil przez cala kariere. Wpinanie, przepinanie, obsluga przez nieobyte ze sprzetem osoby, ignoranckie podejscie na zasadzie "nie moje" sprawia, ze targi sa czesto pogrzebem dla wielu urzadzen.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2019 o 08:27, chico99 napisał:

No i wylądował ... Prosto z Olsztyna.

 

 

1.jpg

@chico09widzę, że poczyniłeś konkretne i na czasie zakupy 😀

Gratulacje! 

21 godzin temu, lsd napisał:

Formalnie jeszcze nie mój, ale nie opuści już moich progów. To  małe cudo pędzi wszystko.

wa8_eclipse.JPG

Jak widzę światełka przez szybkę, to chory jestem. 

To mimo wszystko wciąga ;)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Tytus1988 napisał:

Najwięcej pieniędzy pochłaniają tzw. drobne wydatki. Przy ich ograniczeniu do minimum, tego co naprawdę potrzebne, można sobie pozwolić na zakup "konkretów" ;) 

U mnie najwięcej pieniędzy pochłania szeroko pojęta troska o zdrowie członków rodziny w postaci terapii, diagnostyki, rehabilitacji, itp. Będzie tego z parę tysi, a gdybym mieszkał np. w Niemczech, to by to połknęła kasa chorych.

 

15 godzin temu, marek_m napisał:

Bez przesady. Jeżeli firma jest na tyle duża, żeby opłacić księgową, do księgowania rat leasingowych, udźwignie też raty :D 

Moja firma jest duża (186cm wzrostu), a rata leasingu wynosi sześciokrotność opłaty za księgowość, przy czym nie jeżdżę porsche.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, majkel napisał:

.... rata leasingu wynosi sześciokrotność opłaty za księgowość, przy czym nie jeżdżę porsche.

 

Taka tania księgowa to skarb. Bądź dla niej dobry :D 

 

A w temacie, powoli spływają paczki po Prime Day.

 

Z tematów muzycznych dotarły B&W P3 - wykonanie biżuteryjne, malutkie, wygodne, doskonale izolują, granie rozrywkowe - mocny bas, jak lubię. W tej cenie (200+ PLN) rewelacja :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły HD599. Wybrałem czarne, ale i tak się świecą jak psu..... :)

 

B&W P3 od razu wywołały efekt WOW, Senki jeszcze nie :( 

 

P3 zostają. Od teraz to będą moje dyżurne słuchawki mobilne :) 

 

HD599 niekoniecznie. Na mobilne się słabiej nadają (większe, otwarte, świecące), więc muszą konkurować z domowymi. Zobaczymy jak będzie ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, The Grand Wazoo napisał:

Dzięki Koledze @Thar nabyłem drogą kupna Black Cat Cable Digit 75 mk II Universal. Kabelek do podłączenia konwertera USB - S/PDIF z Chordem Hugo 2, który wznosi się dzięki temu na wyżyny swoich możliwości :) 

 

IMG_20190720_184144.jpg

Myślałem że będzie mój :(

No nic gratki 👍

Nie dziwię się wcale bo Hugo2 z tym kablem gra kapitalnie.

A ponoć kable nie grajo!

Edytowane przez vonBaron
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.07.2019 o 23:23, lsd napisał:

Dla wielu niespaczonych chorobą audiofilizmu melomanów mógłby to być w sumie end game

To ja wcale nie jestem spaczony. Mój endgame kosztował formalnie 10x mniej, a ja zapłaciłem jeszcze mniej.

 

A w temacie:

 

IMG_20190721_075849.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Sir Nick napisał:

Wy tu o NX7 a ja tymczasem od 2 tygodni mam NiceHCK M6 i jestem bardzo zadowolony z zakupu, mimo dużych obiekcji przed z powodu wyjścia ze strefy finansowego komfortu. :)

Do tej pory 32USD za TIN AUDIO T2 to był szczyt moich Chi-Fi szaleństw. :D

 

 

1.JPG

 

Gratuluję zakupu!!! :)  Z tą granicą komfortu cenowego bywa często tak, że na przestrzeni lat (a czasami nawet w krótszym czasie) potrafi się stopniowo przesuwać coraz wyżej i trudno ten trend powstrzymać ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Tytus1988 napisał:

Z tą granicą komfortu cenowego bywa często tak, że na przestrzeni lat (a czasami nawet w krótszym czasie) potrafi się stopniowo przesuwać coraz wyżej i trudno ten trend powstrzymać ;)

Wydaje mi się że zaszło nieporozumienie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Sir Nick napisał:

 

Do tej pory 32USD za TIN AUDIO T2 to był szczyt moich Chi-Fi szaleństw. :D

 

 

 

 

witamy na drodze, z której nie ma już odwrotu :]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie idą z Holandii Master&Dynamic MW05, jutro, pojutrze powinny być u mnie. Za 200 pln żal było nie brać  :)

 

Edit

Jutro bedą koło południa, dostałem powiadomienie.

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lord Rayden napisał:

Amazon ? Tanio. I Wireless..

Nie z amazonu tylko z ibood i nie wireless tylko kablowe takie jak w recenzji @Inszy. To główny "winowajca" :) Sądze że za 200 pln było warto

https://kropka.audio/test/sluchawki/masterdynamic-me05-recenzja/

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni skromny zakup to Zasilacz od ifi 5V pod raspberry. Trochę poprawił ale nie dużo. Spodziewałem się więcej.
Ropiee na raspberry -> ifi silencer+defender -> Kann cube po USB-c.
Słychać nadal szumy, przebicia z zasilania lub wi-fi. Pewnie teraz bardziej to drugie. Spróbuję po LAN jeśli ma to sens bo po przedstawieniu gratów mogę tak zrobić.


Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności