Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dotarły Turbiny, nowe T7. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne 

 

20190705_104352(1).jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Grand Wazoo napisał:

Jak to gra myślę aby żonie kupić. 

Dużo lepiej już z pudełka od T4s i T6. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noszę okulary i po za spoceniem (cóż lato mamy) nie czułem że są na uszach. Prawie 2 godziny miałem no stop. Nie zasysaja się jak starsze bo dodali otwór wentylacyjny. I ANC dużo lepsze niż w starszych. Nie degraduje tak dźwięku jedynie na basie czuć różnice 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem kilka paczek z Chin, a w nich AKG, o których prawie zapomniałem oraz malutkie etui do kompletu.

Swoją drogą te AKG grają naprawdę nieźle, porównując do moich jedynych dokanałówek (jakieś Philipsy za niecałe 40zł, chyba SHE3700) mają zdecydowanie lepszą scenę, grają przejrzyściej i z większym przytupem w dolnych rejestrach. Wygoda też na plus, bo w mig dobrałem odpowiednie tipsy i i słuchawki pewnie siedzą w uchu.

 

 

1.jpg

2.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły do mnie w końcu Sony SA H7900 z głośnikiem elektrostatycznym... Mogłem ich nie kupować, bo teraz chciałbym mieć elektrostata w każdej kolumnie :P .
Połączenie gładkości, detalu, powietrza i kreowania sceny jak nigdzie indziej, tylko za 250 zł.
Dlaczego kawałek foli i blaszki metalowej muszą być takie drogie w nowych kolumnach? 

Edytowane przez music hunter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, music hunter napisał:

Dotarły do mnie w końcu Sony SA H7900 z głośnikiem elektrostatycznym... Mogłem ich nie kupować, bo teraz chciałbym mieć elektrostata w każdej kolumnie :P .
Połączenie gładkości, detalu, powietrze i kreowania sceny jak nigdzie indziej, tylko za 250 zł.
Dlaczego kawałek foli i blaszki metalowej muszą być taki drogie w nowych kolumnach? 

 

Ja sie nie znam na glosnikach ale one maja chyba glosniki wstegowe a nie elektrostatyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Spawn napisał:

 

Ja sie nie znam na glosnikach ale one maja chyba glosniki wstegowe a nie elektrostatyczne.

Też tak myślałem, ale na radiomuseum pisze "Electrostatic ". W sumie to jest prawie jedno i to samo?

Edytowane przez music hunter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Hustler napisał:

Odebrałem kilka paczek z Chin, a w nich AKG, o których prawie zapomniałem oraz malutkie etui do kompletu.

Swoją drogą te AKG grają naprawdę nieźle, porównując do moich jedynych dokanałówek (jakieś Philipsy za niecałe 40zł, chyba SHE3700) mają zdecydowanie lepszą scenę, grają przejrzyściej i z większym przytupem w dolnych rejestrach. Wygoda też na plus, bo w mig dobrałem odpowiednie tipsy i i słuchawki pewnie siedzą w uchu.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, music hunter napisał:

Też tak myślałem, ale na radiomuseum pisze "Electrostatic ". W sumie to jest prawie jedno i to samo?

No to niewiem jakie tu sa w takim razie ale to nie jest to samo. Jedne i drugie maja co prawda cienka i plaska membrane/folie ale wstegowe maja na niej cewke i magnes ktore je poruszaja a w elektrostatycznych ta folia jest naelektryzowana i zawieszona pomiedzy statorami.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, vonBaron napisał:

Niczym mnie nie uraziłeś więc nie masz za co przepraszać.

Kręgosłup moralny to podstawa.

Swoje słyszę i żadna opinia kogokolwiek tego nie zmieni ;)

Mógłbyś się mocno zdziwić jak dobrze Eleary grają z ICanem.

 

Nie wątpię, żeby tak było :) Tym bardziej, że posiada 3D holographic, który powiększa scenę, co dla Elearów (i nie tylko dla nich) należałoby uznać za korzystne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Adamesq napisał:

Fiio FH7 + Fiio 2.5D w polaczeniu z Shanlingiem M5s

 

Jestem spelniony, nigdy nie slyszalem takiej jakosci audio na sprzecie mobilnym. Na chwile obecna Audionervosa zatrzymana.

 

IMG_20190706_073411.jpg

Miałeś możliwość porównać z lc. 2.5 c? Jeśli tak to są słyszalne zmiany? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności