Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, ten napisał:

Miałem wolną chwilę to zajrzałem do EMPIK-a... EMPIK to zło!!! 😀

IMG_0635.jpg

 

Takie muzyczne zakupy uwielbiam. Jutro z kolei do mnie dotrą  zamówione 2 tygodnie temu winyle :) Ten album "Les Nations" Savalla jest wspaniały i z pewnością dostarczy dużo radości (mnie przyniósł szczególnie dużo w ubiegłym tygodniu). 

Godzinę temu, Karmazynowy napisał:

 

Ano nie grały jak trzeba. Nie wiem jak je skatowali poprzedni użytkownicy, bo się okazało, że było ich aż trzech i może któryś przedobrzył. Ogólnie bardzo długa (i dziwna) historia, ale ostatecznie otrzymałem nową parę, którą przywiózł mi osobiście Pan z Fonnexa także obsługa pogwarancyjna w Finalu top class. 

 

Dobrze, że tak to się skończyło i nie było problemu z obsługą pogwarancyjną. Mnie się wydawały one słuchawkami nie do zdarcia, jak moje około 8-letnie Sony MDR-F1. 

20190704_204911.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Karmazynowy napisał:

Dropowa wieża w budowie.

Etap 2/3.

 

 

1.jpg

Opowiedz niezorientowanym co to za części i czego brakuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Karmazynowy napisał:

Dropowa wieża w budowie.

Etap 2/3.

 

 

1.jpg

 

Nie znam się na wzmacniaczach, ale wiem, że jakbyś wypiął Finale z tego QS i wpiął je do ostatniej wersji Hedonica, to poczujesz się jakbyś przesiadł się z kajaku na jacht.

pzdr. AG.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie graja tak jak docelowo. Maja dopiero 10-15 godzin za soba i średnica tak nie czaruje jak jestem do tego przyzwyczajony. Narazie jest ciut za sucho na HA-300, ale po 50 godzinach będzie jak trzeba. Już raz przechodziłem przez ten proces.  Wkrótce będę miał też nowego wzmaka i będzie większe pole do testów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vonBaron napisał:

Fakt, niewygrzane Ethery brzmią tak sobie.

Co do wzmaka to mogę polecić ICana Pro, powinien być sprzedawany w komplecie z Etherami.

Słuchałeś może Etherów 2?

To mnie troche zaskoczyles z tym ICanem. Swego czasu się na niego napaliłem i już miałem brać, ale na szczęście totalnie się spłukałem na Cayina. Później miałem go na wypożyczeniu przez 2 tygodnie i jest to dla mnie jedno z największych rozczarowań jakie u mnie gościły. Fakt, mocy to on ma, ale dolne pasmo to jakaś tragedia. Przypomniały mi się czasy jak za ****iarza rozbierałem stare telewizory i wyciągałem z nich głośniki by budować kolumny. Oczywiście przesadzam, ale takiej jakości dół pasma mi się przypomniał. Coś tam próbowali ratować tymi różnymi trybami, ale do szybszej muzyki to on się nie nadaje moim zdaniem. W każdym razie zupełnie nie zgrał się z Fostexami czy Hekami.

Etherów 2 słuchałem wielokrotnie, nawet zanim miały jeszcze u nas swoją premiere. Po czasie wiem, że na ich nieszczęście nic się nie zmieniło 😕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vonBaron napisał:

 

To skąd te bardzo pochlebne recenzje Etherów 2? Gdzie są wychwalane jako te lepsze od Flow

Ja nie wiem, porównywałem je ze sobą i jedynki dużo lepsze, dwójki to jakaś porażka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, vonBaron napisał:

Może uszkodzony model ICana miałeś albo faktycznie nie zgrał się z resztą toru bo bas to chyba ostatnie co można mu zarzucić.

 

To skąd te bardzo pochlebne recenzje Etherów 2? Gdzie są wychwalane jako te lepsze od Flow ;)

ICana miałem testówke mp3 store, chyba nie był zepsuty. Audiofanatyk w swojej recenzji też ICana nie chwalił, a na bank miał zupełnie inna sztuke.

Odnośnie Etherów 2 to poza przedpremierowymi wpisami na Hajfi nie widziałem żadnej pochlebnej recenzji tych słuchawek. W sumie po kilkukrotnych odsłuchach nie miałem motywacji dalej szukać. Nie znam też żadnej osoby której by się spodobały Ethery 2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lsd napisał:

Etherów 2 słuchałem wielokrotnie, nawet zanim miały jeszcze u nas swoją premiere. Po czasie wiem, że na ich nieszczęście nic się nie zmieniło 😕

Potwierdzam, szkoda czasu i pieniędzy.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszyły terminatory. Bas faktycznie robi wrażenie jak i przestrzeń, w zasadzie to już nie jest granie typowe dla doków, trzeba się trochę przestawić.

Tylko ta średnica... co ona się tak drze? 😐

 

1.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Karmazynowy napisał:

Przyszyły terminatory. Bas faktycznie robi wrażenie jak i przestrzeń, w zasadzie to już nie jest granie typowe dla doków, trzeba się trochę przestawić.

Tylko ta średnica... co ona się tak drze? 😐

 

1.jpg

Już tak ma, niestety.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karmazynowy napisał:

Tylko ta średnica... co ona się tak drze?

Którego filtra i tipsów używasz? 

 

43 minuty temu, zdzichon napisał:

Ale śliczne te słuchawki. Jestem pod wrażeniem. Dawno nie widziałem naprawdę ładnych doków. Aż żal że pewnie ich prawie nie widać jak są w uchu ;)

Cyberpunk, c'nie? ;)

Edytowane przez Najner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Najner napisał:

Którego filtra i tipsów używasz?  

 

Cyberpunk, c'nie? ;)

 

Tipsy silikony z zestawu. Choinki to dramat, pianek nie sprawdzałem.

Filtry lecę po kolei, czarne słabo, pomarańczowe (copper?) zbyt basowe, najlepsze złote póki co.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karmazynowy napisał:

 

Tipsy silikony z zestawu. Choinki to dramat, pianek nie sprawdzałem.

Filtry lecę po kolei, czarne słabo, pomarańczowe zbyt basowe, najlepsze złote póki co.

Mi z Zenithami najbardziej leżały różowe, a pianki InAirs troszkę je uspokajały. Ale faktem jest, że średnica (szczególnie wyższa) krzyczała mi nie raz jakoś dziwnie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, lsd napisał:

ICana miałem testówke mp3 store, chyba nie był zepsuty. Audiofanatyk w swojej recenzji też ICana nie chwalił, a na bank miał zupełnie inna sztuke.

Odnośnie Etherów 2 to poza przedpremierowymi wpisami na Hajfi nie widziałem żadnej pochlebnej recenzji tych słuchawek. W sumie po kilkukrotnych odsłuchach nie miałem motywacji dalej szukać. Nie znam też żadnej osoby której by się spodobały Ethery 2.

Akurat Pan Ryka chwalił bardzo E2, pisał chyba nawet że lepsze od jedynek. 

O headfi nic nie pisałem ale kilka zagranicznych portali też je chwali. 

Edytowane przez vonBaron
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, vonBaron napisał:

Akurat Pan Ryka chwalił bardzo E2, pisał chyba nawet że lepsze od jedynek. 

O headfi nic nie pisałem ale kilka zagranicznych portali też je chwali. 

Pan Ryka rozplywal sie tez nad Ultrasone Edition 5, po kupnie których stwierdziłem, że ta recenzja zawiera moim zdaniem najwiecej idiotyzmów jakie czytałem w jednym tekście. Wytrzymałem z nimi jeden dzień na uszach po czym z ogromną stratą sprzedałem by odzyskać jakiekolwiek siano. Ryka stwierdził także ze Ethery Flow C lepsze są od otwartych. Idąc dalej o Etherach 2 napisał ze mają "Wyjątkowa, uwodzicielska wręcz muzykalność". Gdybym pogrzebał w pamięci to bym jeszcze znalazł więcej farmazonów na którycha albo się przejechałęm albo byłem bliski. Czasem mi się wydaje, że jara zielsko i jak mu wejdzie taka jest recenzja. Z drugiej strony czy on kiedykolwiek, cokolwiek skrytykował? A może faktycznie klucz tkwi w tajemniczych kablach Tonalium na których wszystko gra, a ja,  frajer przerzucam tory jak głupi zamiast kupić kawałek magicznego druta?

Edytowane przez lsd
  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że swego czasu dość mocno zjechał  Sony Z7. 

Często mam wrażenie że on w ogóle tych sprzętów nie słucha, albo tak jak piszesz, słucha ich pijany albo zjarany. 

A ogólnie kable potrafią zmienić dosyć mocno brzmienie całego toru. 

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, marek_m napisał:

 

Wrzuć fotkę jak się z nimi prezentujesz :D 

 

Wstydzę się wrzucać fotki więc mogę opisać jak się prezentuję: zaj****cie :D Cyberpunk 2077

Edytowane przez Karmazynowy
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności