Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, vonBaron napisał:

Jestem ciekaw czy w ogóle będzie różnica bo to jeden z czterech kabli jaki mam w torze. 

 

W tym wypadku musisz przetestować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Valgar napisał:

Zdjęcie z sieci ale takie już do mnie jadą

09-13-25742-c7048659011f15bc9403677c8e37b7bc.jpg

 

Super👍 Też czekam na moje nowe słuchawki, które prawdopodobnie jutro do mnie zostaną wyekspediowane ;) Jak przyjadą koniecznie daj znać, jakie są  pierwsze wrażenia z odsłuchu.

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.07.2019 o 00:48, bob2000 napisał:

Jak to gra?

Aktualizuję wrażenia po zastosowaniu ePro graphene od @Mayster. Przez większą średnicę otworu wylotowego zeszło sporo misia na basie, powiększyła się scena i jest bardziej clear. Bas dalej jest fundamentem, lecz teraz jest lepiej kontrolowany. Nawet nie spodziewałem się po Sony tak ciekawego brzmienia ...a chodziło tylko o baterię (do pracy i nadgodziny).

DSC_2550.JPG

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tytus1988 napisał:

 

W tym wypadku musisz przetestować.

Właśnie testuję, albo to placebo albo faktycznie jest lepiej ale ergonomicznie kabel fatalny...

Zaskakujące ile można wyciągnąć dobrego lepszymi kablami z wydawałoby się maksymalnie wyżyłowanego toru, a jadą do mnie jeszcze świetne XLRy :rolleyes:

3 godziny temu, Valgar napisał:

Zdjęcie z sieci ale takie już do mnie jadą

09-13-25742-c7048659011f15bc9403677c8e37b7bc.jpg

To 5 czy 6 bo nie widzę :P

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, RIH napisał:

Po "znudzeniu" konstrukcjami czysto fabrycznymi wreszcie kończę swoje "DIY"... default_smile.png882ed5eb9064f6c3ad19c95dbd2486d3.jpg

 

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

 

Dobór kolorów zdecydowanie na plus, aż zachęcają do słuchania.

 

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam znać, najbardziej mnie ciekawi THX ale on dojedzie dopiero we wrześniu. Cavalli nie planowałem, ale się pojawiła używka w komisie... szkoda, że obudowa inna niż DAC. :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Karmazynowy napisał:

Tak, nie ma szans go dorwać nigdzie indziej. A jak się pojawia to kosztuje 2x tyle. Ostatnio na ebayu za 2700 poszedł na licytacji...

No właśnie, chyba się też na drops zapiszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.07.2019 o 18:16, vonBaron napisał:

Myślisz że zgra się to z D8000? 

 

Tu nie ma co myśleć, tu trzeba słuchać! :) R2R + THX myślę, że powinna być petarda. Z Cavalli jest nieźle, nawet trochę lepiej niż z Questyle, (jednak nie) ale podejrzewam, że trochę ogranicza potencjał. Ja bym go widział do HD650/HD600, bo jest dosyć mocny i to taka hybryda jedynie z nutką lampowości, ale sam dźwięk jest dosyć naturalny i zwarty, z wygarem i taki niezbyt "lampowy". Poza tym, muszę jeszcze wygrzać D8000 bo nowa para z wymiany do mnie przyjechała.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Nicodem napisał:

A co się stało że poszły na wymianę?

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

 

Ano nie grały jak trzeba. Nie wiem jak je skatowali poprzedni użytkownicy, bo się okazało, że było ich aż trzech i może któryś przedobrzył. Ogólnie bardzo długa (i dziwna) historia, ale ostatecznie otrzymałem nową parę, którą przywiózł mi osobiście Pan z Fonnexa także obsługa pogwarancyjna w Finalu top class. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności