Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Super bo dwa moje są w zasadzie na dłuższą metę bezużyteczne. Jeden za cienki pod pałąkiem i zostawia wgniecenie, drugi uciska pady. Żaden z nich nie ma nic na kable, a zostawione pod słuchawkami wyginają porty.
W sumie same wady i tak jak to piszę to zastanawiam się czemu nie wystawiłem w komis... default_smile.png

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Ja w większości miejsc zrezygnowałem ze stojaków - tak jest wygodniej...0ff55cf280b100e1f64ae5f315ee8abf.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, RIH napisał:

tak jest wygodniej...

I taniej...reszta schowana w koszach wiklinowych poniżej.image.jpg

Nigdy nie rozumiałem tych forumowych doktoratów na temat stojaków na słuchawki; niemniej śledzę je z zapartym tchem i ogromnym zainteresowaniem podobnym do tego jakie wywołują u mnie również inne irracjonalne zachowania kobiet.

  • Like 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RIH napisał:

Zestaw, który chciałbym przesłuchać - gratulacje!

Zapraszam do Białegostoku :)

1 minutę temu, euter napisał:

To musi świetnie razem grać!

Gra :)  Szkoda że  się minęliśmy , tak bym  kupił dac od Ciebie .

Tylko ilość ustawień mnie przeraża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, radzik55 napisał:

 Tylko ilość ustawień mnie przeraża

 

To jest spokojnie do ogarnięcia z instrukcją, która jest naprawdę nieźle napisana. Cześć opcji jak filtry cyfrowe czy mieszanie kanałów to świetna sprawa, która pozwala nadać danym słuchawkom ostatnie szlify ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypadkowy odsluch zbalamucil mi uszy i zaszczepil ta mala bakterie. Testy potwierdzily, ze musi zostac u mnie;)
Bardzo fajne granie. Naturalne, dynamiczne, przejrzyste i moj konik, czyli wielka przestrzen, to mnie najbardziej uwiodlo. Ekstra zgranie z reszta toru oraz D8000, ktore ten niepozorny w gabarytach wzmak napedza z pełnym powodzeniem:)
 
IMG_20190618_1645023.jpg
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Karmazynowy napisał:

Ex flagowce w cenie chińczyków po raz drugi. 😎 

 

20190618_192224_HDR.jpg

Zapewne dołożysz jeszcze kasę na porządny kabel. Ten stokowy jak pamiętam był taki sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chico99 u mnie dopiero drugi, więc pewnie sprzedam. 

 

@Lord Rayden dobry kabel pewnie z dwa razy tyle ile dałem za nie więc nope. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, chico99 napisał:

Stokowy gra nieźle ale sztywny jest jak pogrzebacz.

Dużo lepiej grają Triple na srebrzonym od KZ i wygoda o niebo lepsza

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TripleFi 10 są u nas "kultowe" w pewnym sensie... Ale np. Ultimate Ears UE900 i UE900s jakoś u nas nie wracają. Firma UE wypuszczała jeszcze sporo innych IEMów..

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie skompletowałem wygodny i fajnie grający zestaw na treningi i wypady rowerowe :) R3 może nie jest wybitny pod względem SQ, ale idealny rozmiarem, a z ME100 gra bardzo fajnie.

 

gogo.jpg

Edytowane przez PeepingTom
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, PeepingTom napisał:

Wreszcie skompletowałem wygodny i fajnie grający zestaw na treningi i wypady rowerowe :) R3 może nie jest wybitny pod względem SQ, ale idealny rozmiarem, a z ME100 gra bardzo fajnie.

 

gogo.jpg

Kurcze, Immolation na Hiby'm brzmi świetnie ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, pawkos napisał:

 

 

Faktycznie z tak małego dynamika jest tak zgrabny basik?

 

kultowa seria flare r2a, r2s i r2pro też miała mikrodynamiki 6mm :)

 

i faktycznie basik jest zgrabny, się ułoży ale już plumka z wigorem dynamika, prezentacja bardzo relaksująca, piękna barwa średnicy, naprawdę super średnica i góra gładka ale nie ucięta.

 

no i wygodne, bo małe

 

bardzo przyjemne słuchawki

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, PeepingTom napisał:

Wreszcie skompletowałem wygodny i fajnie grający zestaw na treningi i wypady rowerowe :) R3 może nie jest wybitny pod względem SQ, ale idealny rozmiarem, a z ME100 gra bardzo fajnie.

 

gogo.jpg

I jak się podobają? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu polecał TRN BT10 - otóż dotarł ten kabelek do mnie i ja go osobiście nie polecam. Szumi. Wersja MMCX, podpinane pod FA1 of FiiO.

Z Radsone E100 takich szumów nie ma w ogóle.  Jeśli komuś (jak mnie przykładowo) szumy mocno przeszkadzają - radziłbym omijać.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności