Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Powodzenia. Ja te Denony pokochałem i znienawidziłem jednocześnie. Ergonomia w moim przypadku to ponury żart. Cisną, grzeją, ble. ,Dźwiękowo tez nierówno, raz wybitnie, raz kompletna padaka.  A że ze słuchawkami jak z kobietami, na krótko z wariatkami fajnie może, ale potem byłby płacz i zgrzytanie zębami.  także pa Denonki. Niech służą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra... po tygodniu odsłuchów, zapadła męska decyzja HiFiman Arya zostają.

Coś poleciało w komis😭

 

A74ED23A-8605-44C1-8182-BDFB440E0C72.jpeg

6B08F01A-798B-4A17-BFB8-753316DE98F0.jpeg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ode mnie like za słuchawki ale i za stojak - chyba najlepsze rozwiązanie. Nie niszczy ani pałąka ani padów.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Nicodem napisał:

Ode mnie like za słuchawki ale i za stojak - chyba najlepsze rozwiązanie. Nie niszczy ani pałąka ani padów.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Fakt, te stojaki są fajne, pewnie kupię za jakiś czas kolejny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nicodem napisał:

Ode mnie like za słuchawki ale i za stojak - chyba najlepsze rozwiązanie. Nie niszczy ani pałąka ani padów.

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka
 

Zależy od słuchawek, np. wieszając w tej sposób AKG z serii K600 i K700 będziemy stale rozciągać gumki trzymające skórzaną opaskę. 

 

Tymczasem ja dałem drugą szansę Momentum M2 AEi 

 

 

IMG_20190617_212523.jpg

Edytowane przez Damix
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Damix napisał:

Zależy od słuchawek, np. wieszając w tej sposób AKG z serii K600 i K700 będziemy stale rozciągać gumki trzymające skórzaną opaskę. 

 

Tymczasem ja dałem drugą szansę Momentum M2 AEi 

 

Ja je mam na pierwszej szasnie, daj im pograć bo na początku trochę twardawy bas majom ;)

no i sabrem ich sabrem......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kuman napisał:

 

Ja je mam na pierwszej szasnie, daj im pograć bo na początku trochę twardawy bas majom ;)

no i sabrem ich sabrem......

Sabrem... i srebrem pewnie też należy potraktować te "krwiopijcze" zapędy wyższego basu :D.

 

Dla mnie przy pierwszym podejściu przeszkadzało lekkie przymulenie, choć to dosyć subiektywne gdy się porównuje do Focal listen, które z kolei mają dziurę w basie  na zakresie 100-200 Hz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a takom se ładną sygnaturkę zrobiłem w photoshopie..... a tu zonk grafik nie na da.

 

signature.jpg

 

2 minuty temu, espe0 napisał:

Pewnie że chudy :P portfele tego typu przeważnie wyglądają jak spuchnięta bateria li-ion :P ...a ten płaski.

Bo to portfel na plastikowe pieniądze.....

Edytowane przez kuman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, bendezar napisał:

A ten portfel ma jakąś ukrytą symbolikę?

Tymczasowa podstawka - wcześniej X1S stał na takim pudełku, ale stwierdziłem, że od razu ktoś zauważy, a etui na karty się nie będzie tak rzucało w oczy. Wychodzi na to, że się myliłem.

PS. Przysięgam, że kurz ścierałem w niedzielę.

 

 

IMG_20190618_104742.jpg

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, laocy napisał:

Wg mnie stojak jest za niski, przewody są odłączone a jak nie będą?

Zawsze odłączam przewody, ale fakt tutaj czasem jest trudno ułożyć przewód

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za niedługo zaprezentuję na forum moje stojaki - mogę wykonać niemal każdy projekt
Super bo dwa moje są w zasadzie na dłuższą metę bezużyteczne. Jeden za cienki pod pałąkiem i zostawia wgniecenie, drugi uciska pady. Żaden z nich nie ma nic na kable, a zostawione pod słuchawkami wyginają porty.
W sumie same wady i tak jak to piszę to zastanawiam się czemu nie wystawiłem w komis... :)

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności