Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Thar napisał:

Mój pierwszy powrót do tych samych słuchawek :)

bfca598318b8d.jpg

Kurcze, czuję że u mnie też się tak skończy... w końcu mam jeszcze robione do nich kable... leżą i czekają 😝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Thar napisał:

Mój pierwszy powrót do tych samych słuchawek :)

bfca598318b8d.jpg

 

Good decision! I nawet miejsce w gablotce się na nie znajdzie :)

 

Ps. Też bym do nich wrócił jak bym miał okazję, ale tak się składa, że cały czas są ze mną :P

 

Edytowane przez LuQi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Thar napisał:

Mój pierwszy powrót do tych samych słuchawek :)

 

 

 

Ale ładnie urządzony pokój! No i te fanty na ścianie... zazdroszczę ;)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RIH napisał:

Czyli jak zazwyczaj - czyje ucho, taka opinia ;)
Ech - żeby to chociaż leżało gdzieś do odsłuchu...

 

Na stockowych kablach i tipsach wygląda to tak:

Anew U1 mają pełniejszy i cieplejszy bas niż Finschi oraz mocniej wypchnięte wokale i nieco więcej blasku w niższym sopranie od Oriolusów;

Finschi to też V-ka, ale lekko rozjaśniona. To zimniejsze słuchawki niż Anew U1, ale też nie stricte zimne i sterylne.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały wariat po BT, z komisu. Po balanced, LDAC. Gra całkiem nieźle, chyba lepiej niż fiio btr3 (z pamięci). b21d5b19fe9ed4e80ba55887173258e4.jpg

Wysłane z mojego GM1913 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, Forsteni zostawione na 72h na stacji wygrzewajacej. Obaczymy. W sumie to sprzedałem DACa więc fundusz będzie na nowe doki, chyba się wstrzymam z zakupem DM7, podobno są problemy jakościowe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, docentore napisał:

Ok, Forsteni zostawione na 72h na stacji wygrzewajacej. Obaczymy. W sumie to sprzedałem DACa więc fundusz będzie na nowe doki, chyba się wstrzymam z zakupem DM7, podobno są problemy jakościowe.

A FH7? Nie bierzesz z pre-orderu?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Arturos1967 napisał:

 

Gdzie ?

AliExpress. Można brać od sklepu AK Audio na Ali. Za 3 dni będzie też obniżka cen.

 

Etui jakie mam używam do kabla Fiio BT z FH1 oraz do Aune E1.

 

Edytowane przez Lord Rayden
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎14‎.‎06‎.‎2019 o 01:17, Andrewek napisał:

Nie, dla mnie grają zupełnie inaczej, choć iSine to nadal świetne słuchawki, choć specyficzne, wg mnie nie tak "bezpieczne" w brzmieniu jak LCD-2.

LCD-2 są gęste, nasycone, bliskie, mają świetne czarne tło, choć są jednocześnie szczegółowe. Z kolei iSine są krystaliczne, szybkie i niesamowicie rozdzielcze, scena jest dużo większa, średnica jest bardzo bogata choć brzmienie nie jest "gęste". Niestety dla mnie na stockowych tipsach "jazgoczą" i męczą przy odsłuchach, dlatego używam ich na tipsach od Audeo 012, gdzie tips wchodzi do wewnątrz tulejki od słuchawki. Bardzo lubię słuchać jazzu na iSine 10, tak jak i na LCD-2 :)

 

 

 

Takiej różnicy się nie spodziewałem. Opisywane brzmienie LCD2 odpowiada mojemu odbiorowi brzmienia moich Nighthawków na stockowym kablu, które dopiero na srebrze zyskują większą szczegółowość. Dziękuję za doradzenie wspomnienie o tipsach od Audeo. Moje już są dość wysłużone, a zakup oryginalnego Groovy kit mimo wszystko kosztowny, a tak pozostanie trochę pieniędzy na płyty :) Pozdrawiam!!!

W dniu ‎14‎.‎06‎.‎2019 o 15:45, euter napisał:

Hołków się nie sprzedaje. Coś czuję, że z czasem coraz trudniej będzie odkupić. Sam myślę o drugiej parze na zapas :)

 

Myślę, że warto tym pomyśleć. Osobiście mam Nighthawki (wersja na tle w moim profilu) i nie zamierzam się z nimi nigdy rozstawać. Osobiście kupiłem moje w śmiesznej cenie 800 zł, prawie nówki, niewygrzane. Było to chyba najlepiej wydane kilkaset złotych w moim życiu. Uwielbiam ich brzmienie i używam na zmianę z Focalami Elear w połączeniu z moim TEACiem HA-P90SD, a także czasami na torze stacjonarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2019 o 21:51, requal napisał:

A FH7? Nie bierzesz z pre-orderu?  

Wpisałem się na listę, gdy miałem inne wpływy gotówki na widoku. Niestety nie wyszło, raczej nie uda mi się zorganizować 2.5K do jutra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, docentore napisał:

Wpisałem się na listę, gdy miałem inne wpływy gotówki na widoku. Niestety nie wyszło, raczej nie uda mi się zorganizować 2.5K do jutra

Jakbyś napisał do @Superata jaka jest sytuacja, to może by poczekał jeszcze parę dni ;) .

Edytowane przez e1mo
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, docentore napisał:

Wpisałem się na listę, gdy miałem inne wpływy gotówki na widoku. Niestety nie wyszło, raczej nie uda mi się zorganizować 2.5K do jutra

Wszystko da się załatwić :)

Edytowane przez Vaiet
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2019 o 00:42, Tommy66 napisał:

Nie Bądż pesymistą. Może wcześniej ogłuchniesz.:rolleyes:

 

Z dwojga złego wolałbym już bankructwo ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności