Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

16 godzin temu, Andrewek napisał:

Na tyle na ile pozwalają warunki oświetleniowe ;)

00000IMG_00000_BURST20190612002202566_COVER.jpg

 

Życzę zadowolenia ze słuchawek!!! :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

Życzę zadowolenia ze słuchawek!!! :) 

Dziękuję :) Na razie zadowolenie jest bardzo wysokie. Grają jak "stare planary", czyli bezpośrednio, blisko i gęsto. To ten typ dźwięku który pokochałem w starych planarach (wtedy TDS-5), gdy "nowe" planary praktycznie jeszcze nie istniały.

Edytowane przez Andrewek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, e1mo napisał:

Uzupełnienie Oldfieldowej kolekcji :D:

 

Oldfield.jpg

 

Jako, że jestę starę dziadę, to mi się przypomniało, że płyta "The Complete", która w latach 80-tych sprzedawana wonczas w Pewexie, była drugą po "Magnetic Fields" Jarre`a, którą miałem okazję wysłuchać wprost z odtwarzacza CD. Dla młodzianków informacja: odtwarzacze CD można było kupić w Pewexie za, nie wiem, roczną pensję urzędniczą w przeliczeniu. Może dwuroczną. Także ten...

 

Jakość CD wówczas olśniewała ze względu na dynamikę i przede wszystkiem brak szumu. Bo gdy nagrywało się z radia na magnetofon, to szumiało radio i szumiała taśma. Dlatego lud pracujący miast i wsi walczył z tym szumem. 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, westberg napisał:

 

Jako, że jestę starę dziadę, to mi się przypomniało, że płyta "The Complete", która w latach 80-tych sprzedawana wonczas w Pewexie, była drugą po "Magnetic Fields" Jarre`a, którą miałem okazję wysłuchać wprost z odtwarzacza CD. Dla młodzianków informacja: odtwarzacze CD można było kupić w Pewexie za, nie wiem, roczną pensję urzędniczą w przeliczeniu. Może dwuroczną. Także ten...

 

Jakość CD wówczas olśniewała ze względu na dynamikę i przede wszystkiem brak szumu. Bo gdy nagrywało się z radia na magnetofon, to szumiało radio i szumiała taśma. Dlatego lud pracujący miast i wsi walczył z tym szumem. 

Wiem o którą płytę ci chodzi, na okładce ma ptaka lecącego nad brzegiem jeziora/stawu. Póki co nie mam tej płyty, ponieważ na razie staram się zebrać całą oryginalną dyskografię Oldfielda wraz z najnowszymi reedycjami (remasterami) od Mercury Records. Choć jestem za młody żeby pamiętać Pewexy, to pamiętam, że składankę "The Complete" (wraz z ogromem innych płyt) miał ojciec mojej koleżanki z podwórka, pamiętam też, że płyty odtwarzał na takiej dużej, czarnej wieży marki Kenwood :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat słuchałem na tzw. wieży Technicsa. Kolumny też były Technicsa, więc był wypas, że jacieniemogie. Zapomniałem dodać, że słuchałem u kolegi, a nie u siebie. :D

Edytowane przez westberg
  • Like 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Definitive Technology Symphone 1 czyli DTS 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, saudio napisał:

Tak to jest jak się podpisuje umowy na ilość a nie jakość. I tak zrobił im na złość, bo nie mogli wydać na winylu.

Nie bez powodu, pod koniec albumu Amarok, pojawia się morsem "F*ck off RB" ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności