Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Jaro54 napisał:

I jak pierwsze wrażenia? 

Takie pierwsze - muszą się wygrzać i to słychać. Dźwięk po BT jaśniejszy delikatnie niż po kablu. Ogólnie bardzo bogata średnica która póki co nie przejawia ani ocieplenia ani ochłodzenia. Bardzo zdyscyplinowany lecz nie konturowy bas - słuchać że jeszcze nie wygrzany - jest go w sam raz - mocno naturalnie. Wysokie kryształowo-tytanowe ale nie ostre bez grama sybilowania i z ciekawym wybrzmiewaniem. Całościowo w ilości wszystkiego jest po równo a średnica nie jest schowana przez co wokale są blisko a perkusja ma świetną organiczną fakturę. Scena bardzo spójna umiarkowanie napowietrzona - jest sporo odstępu między instrumentami - bardziej na boki niż wgłąb (jest efekt ładnego odrywania się od muszli). Słychać realizację nagrania ale nie są bezlitosne dla kiepskich nagrań - wszystko brzmi bardzo dobrze - być może za sprawą niezłej szybkości. Nie chlastają basem jak sony 1000czki. I są to zdecydowanie najlepiej wykonane słuchawki BT jakie kiedykolwiek miałem.

 

Po wygrzaniu napiszę zrewidowaną recenzję - a w sobotę będą na meecie we Wrocławiu jakby co :)

  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, espe0 napisał:

Promocja była 😛 (zawsze tak mówię:p)

DSC_2409.JPG

 

Też tak mówię przy każdych zakupach ;) Świetny BOX, z pewnością płyty w nim zawarte przyniosą dużo przyjemności. Pozdrawiam!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Karmazynowy napisał:

Jak to gra? W porównaniu do Mojo np.?

Wiesz, aktualnie nie mam za bardzo czym to oblecieć, sprzedałem większość IEMów, bo myślałem, że upgrade będę robił. Ale, ale.

Z tym co mam, i jak pamiętam grał Mojo z tymi samymi słuchawkami - gra to może ciut odrobinę gorzej od Mojo. Pamiętam jak puściłem coś pierwszy raz przez Mojo - myślałem, że w tym pudełeczku z kuleczkami jest jakaś magia wciśnięta. Podobne miałem odczucie dziś. Słuchając floydów miałem wrażenie przestrzenności i jakby warstw tego co słyszałem.

 

Jak dla mnie bomba, dobra alternatywa dla Mojo IMHO. W poniedziałek mają przyjść jakieś ludzkie IEMy do mnie (Moondrop Kanas Pro) to będę mógł powiedzieć coś więcej, w porównaniu do ES100 na ten przykład.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynamy przygodę z dokanałówkami czy też IEM. 
TRN V30 kupione od [mention=77945]tommir[/mention], Moondrop Kanas Pro od [mention=7231]all999[/mention] Dzięki Panowie tak przy okazji
 
 
IMG_20190605_193043.thumb.jpg.81da4334198099777cd47f5a2041d9a3.jpg
IMG_20190605_181738.thumb.jpg.435e5223eaaaa21d4be33f71be578870.jpg
Akurat mój zestaw - daj znać proszę jak oba sprzęty z Kanas się dogadują? :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjedzona z chlebem ze słoniną :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odświeżone wydanie , z racji święta niezależnych sklepów muzycznych, obchodzonych na całym świecie.
Rączki swędzą, ale poczekam do weekendu........ żeby jeszcze nie było tak gorąco.
A dziś wziąłem wolne i na tę okazję wycmokałem sprzęcik , bo chyba z miesiąc nietykany......i korzystam z samotnej chwili...... ech... wincej takich!

IMG_20190605_171628.jpg

Edytowane przez szugary68
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Corvin74 napisał:

Mnie interesuje kabel od nich... do FH5

 

FiiO właśnie wypuściło jeszcze wyższy kabel "D" - czyste srebro, też giętki, ok. 100$, i ponoć gra jeszcze lepiej

 

tipsy i kable - trochę mam, poeksperymentuje, ale firmowy, spin fit, balanced gra bardzo fajnie już z pudełka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności