Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, vonBaron napisał:

No wreszcie...

20190517_121744_HDR.jpg

 

Będę bardzo wdzięczny za podzielenie się refleksjami na temat ich brzmienia względem Clearów. Pudełko takie dosyć focalowe z zewnątrz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tytus1988 napisał:

 

Będę bardzo wdzięczny za podzielenie się refleksjami na temat ich brzmienia względem Clearów. Pudełko takie dosyć focalowe z zewnątrz ;)

Ethery mają więcej mięsa na średnicy, bardziej ciepłe stawiające bardziej na muzykalność niż analityczność, świetna stereofonia, bardzo wygodne, no i ta planarna magia. 

Zdecydowanie najlepsze planary (obok D8000) jakie miałem na głowie. 

Dodam jeszcze że niewygrzane Ethery brzmią gorzej.

 

Edytowane przez vonBaron
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za podzielenie się opinią na temat niniejszych słuchawek. Przyznam, że przed zakupem D8000 też o tych planarach myślałem, chociaż ostatecznie nie dokonywałem ich odsłuchu i wybrałem naturalne finale. Twoja opinia zachęciła mnie do tego, żeby dokonać ich bezpośredniego porównania z moimi D8000 w niedalekiej przyszłości (najlepiej mając podczas odsłuchu do dyspozycji źródło gramofonowe). Cieszę się, że jesteś zadowolony z ich brzmienia jeszcze przed wygrzaniem, bo później z pewnością będą grały lepiej, z większym dociążeniem dźwięków. 

 

Jeśli chodzi o opinię na temat D8000, to częściowo się zgadzam, że w pierwszej chwili nie robią wrażenia, są dużo spokojniejsze, gładsze w brzmieniu od Focali, które potrafią wciągnąć w wir muzyki, zaangażować wręcz emocjonalnie. Natomiast D8000 pozwalają jej dość spokojnie płynąć, choć z moim Nottinghamem Horizon (wkładka Nagaoka MP-300) w wieczorny weekend potrafią mnie pochłonąć nawet na 6-7 godzin. Najgorsze jest to, że po zakończeniu seansu... wcale nie mam dość i chcę jeszcze, ale organizm domaga się już wtedy przeważnie snu :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandory IV :) 
1 dzień - Mega dziwne granie, na początku myślałem że są zepsute...
2 dzień - Mózg się przestawił po X1S i ooo panie jak to fajnie gra.
Kilka dni później zakładam pady od HM5 SS i jest jeszcze lepiej! 
Teraz tylko jakiś fajny DAC/AMP do nich i mogę zniknąć z forum na pół roku 😂

61131661_2064241043703103_4524005309051568128_n.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bernie napisał:

Edifier H880, niepozorne, ale warte uwagi, zwłaszcza dla poszukującego nausznej alternatywy Aune E1.

https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-edifier-h880/

 

Tak wyglądają na głowie słuchaczki.

Jak będziesz miał osobiste wnioski , napisz proszę.

pol_pl_Sluchawki-Edifier-H880-115_12.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przypominają Oppo PM-2. Ale jakby bardziej masywne.

Bez jakiegoś odsłuchu nie ryzykowałbym... Kosztują z 500 zl.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiorczo ostatnie nabytki
 
dx220 - rewelacyjna dynamika i kultura grania, no i ekran, na którym widać piegi...
fearless S6Rui - chińska marka, która mocno rozpycha się na head-fi, 6 armatur, mocny kontrolowany bas udający dynamiczny i mocna góra, ale wokale nie są schowane, energetyczna prezentacja
vsonic vs7 - wersja metalowa, następca gr07, rewelacyjny bas i barwa średnicy, góry mniej niż w starych modelach, wysoka dynamika i rozdzielczość
P5107626.thumb.JPG.3b4e81e9da2e1386b9297528d5dd2f6d.JPG
P5107627.thumb.JPG.c9d877fc84df1224e09aebd95ab7b0cf.JPG
P5107629.thumb.JPG.78ad98c2d21937ebbc86e59f2fa23af8.JPG
P5197636.thumb.JPG.caad31ca64709bcdee91fd6fe2ce5f40.JPG
P5197634.thumb.JPG.8e7b094d24f6a9671d2c5550fcdeb194.JPG
I apetyt na vs7 "narobiony" - dziękuje ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RIH napisał:

I apetyt na vs7 "narobiony" - dziękuje ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

 

bardzo dobre są i wygodne. nie są ciężkie, tylko jak to metalowe - zimno w uszy, na lato najlepsze

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karmazynowy napisał:

A scena jak?

 

w metalowych sporo większa niż w plastikowych vs3  -  duża, szeroko, pięknie się dźwięk rozchodzi - zmienili kształt kopułek i nie ma już ruchomych tulejek - i to wszystko przy łagodniejszej górze

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, mykupyku napisał:

 

w metalowych sporo większa niż w plastikowych vs3  -  duża, szeroko, pięknie się dźwięk rozchodzi - zmienili kształt kopułek i nie ma już ruchomych tulejek - i to wszystko przy łagodniejszej górze

 

O, ekstra. Ciekawe czy lepsze niż FH5. Ciekawe jak gra wersja niemetalowa.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ali właśnie pojawiły się vs9 - new flagship, z nowym driverem - bo vs3 i vs7 to wariacje driverów z gr09 - kosztuje 319$, czekam na jakieś promo, może na lend me ur ears będą tańsze, ale jeszcze nie mają

 

tak czy siak vs7 to godny następca gr07, bardzo fajnie gra - miałem fh5 krótko, z pamięci to grały bardziej agresywnie, nie tak spójnie, dawały więcej funu, i oczywiście mniej wygodne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bum szakalaka.

 

P.S. To na górze to zasilacz ;).

 

image.png

Edytowane przez timecage
  • Like 7
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.05.2019 o 14:03, Najner napisał:

Domek dla Hibiego i tipsy dla IMR. Zdecydowanie najlepiej wykonane i najbezpieczniejsze etui na dapa, jakie widziałem, no i ma dodatkową przegródkę na tipsy i słuchawki. Do kupienia u Maćka w Audeos, polecam ;) 

Ps. Inairs i Crystalline to pierwsze pianki, które mi podeszły. Bardzo dobra wygoda, izolacja + nie wpływają na dźwięk w negatywny sposób (mój główny powód niechęci do Comply).

 

 

MVIMG_20190517_135120.jpg

 

 

 

cholera, fajne to pudełeczko :) mam nadzieje ze dx200 wejdzie ktorego zakupilem z forum.

dx200 ciut dłuższa jest(128,5 vs 116 mm).

Fajnie ze jest dzielona na dap i resztę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, chico99 napisał:

Nie mogłem się powstrzymać ... Tym bardziej, że @Jaro54 je tak zawsze zachwalał.:)

 

 

ok.jpg

I jak pierwsze wrażenia? Podobają się? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności