Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

32 minuty temu, bendezar napisał:

@espe0 Na razie rzeczywiście pierwsze krótkie, bo zarobiony jestem i ledwo rzuciłem uchem. Na pewno jest progres względem X1s. Spora scena i niezła holografia. Bardzo dobra dynamika.

Ale dalej jest to Sabre, choć mam wrażenie, że z "ludzką twarzą". Są nagrania gdzie techniczność grania, analityczność bywają męczące, góra też czasem potrafi zakłuć. Ale były też takie w których zestaw X8/S7 radził sobie nie gorzej niż S6/S7, i tylko od preferencji słuchacza zależy co wybierze - jakościowo nie było wielkich różnic. Hołki i 650 w niektórych też często wyglądały na zadowolone. Bardzo mi się podobało brzmienie na monitorach Edifier S2000 Pro. Im taki techniczny sznyt zdaje się pasować. Nie bawiłem się jeszcze wzmacniaczami operacyjnymi, nawet nie wiem, co dam domyślnie siedzi - nie było czasu. Co mi się nie podobało - "kwiknięcie" w głośnikach lub słuchawkach przy wyłączeniu.

Dzięki:) pytałem bo mam taką "samoróbkę" na es9038 i wypada całkiem nieźle - a intrygowało mnie jak ktoś bardziej "markowy" do tego podejdzie. I z tego co piszesz warto sobie sprawić choćby na testy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, espe0 napisał:

Dzięki:) pytałem bo mam taką "samoróbkę" na es9038 i wypada całkiem nieźle - a intrygowało mnie jak ktoś bardziej "markowy" do tego podejdzie. I z tego co piszesz warto sobie sprawić choćby na testy:)

Warto spróbować, choć sam jeszcze nie wiem czy zostanie na dłużej czy pójdzie w świat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, wiatrak napisał:

Co to za Amp i za ile? 

https://www.inline-info.com/en/products/input-output/headphone-amplifier/10272/inline-ampusb-hi-res-audio-hifi-dsd-usb-audio-dac-headphone-vacuum-tube-amplifier-384khz/32bit

 

Jakieś 950-960 zł, ale nie spodobał mi się za bardzo. Nie jest źle, może to też kwestia synergii, ale za mało słychać lampę i było coś dziwnego w dźwięku, co ciężko mi opisać - jakieś takie subtelne zamglenie na średnicy. Z plusów - działa bezproblemowo bez sterowników i ogólnie gra dobrze, ale nie tego szukam.

Chciałbym trochę tańszy i stacjonarny Alo Audio Dual Mono Continental.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Nicodem napisał:

Najgorzej jak człowiek nie umie się zdecydować na te jedne jedyne, nie? :)
Clear w dobrej cenie przytulę :)

Audiofil jest jak kobieta... zmienny.. taki nasz los 😝

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pozór nie ma się czym chwalić. Takie na pierwszy rzut oka nieszczególne kociątko, ale w akcji to już prawdziwy tygrys😉
Jestem zaskoczony ogromem i precyzją przestrzeni. Jest romantycznie i szczegółowo. 
A byłem przekonany, że z kabli już więcej się nie wyciśnie. To mam zdziwko. W relacji jakość/cena rozłożył jak dla mnie np. Entreq Discovery.

Nie wszystkie recenzji Ryki mi podchodzą, ale z dotyczącą tego kabla muszę się zgodzić.

 

IMG_20190517_1208257.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności