Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, MFRD napisał:

Można spytać gdzie kupiłeś? Zdaje się, że pasuje do szerokiej opaski, to może i pod Lcd-xc by się nadał :) Mój już nie pasuje, za wąski hehe

 

https://www.euro.com.pl/akcesoria-audio-hifi/multibrackets-mb1893.bhtml tylko brałem z outlet'u (lekko wgnieciony karton, a poza tym, jak nowy, żadnej ryski :)), dlatego miałem inną cenę.

Sam stojak sprawia bardzo dobre wrażenie (biorąc pod uwagę cenę) - kawał blachy. Mój waży 735 g, chociaż strona producenta podaje błędnie 272 g. Jest też stosunkowo wysoki. Sundary wiszą na "roboczym", prawie maksymalnym wysunięciu i nie ma problemu z wygiętymi przewodami przy wtykach. 

Edytowane przez greg_jg
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, xtpppp napisał:

Tak , całkiem przyjemne granie

Trzeba dać im sporo czasu na wygrzewanie, przynajmniej przy DXP tak było, po kilku dniach, czy nawet tygodniu zaczęły w moich uszach znacznie lepiej grać :)

13 godzin temu, timecage napisał:

Ten pasuje do LCD-X(C) znakomicie:

https://allegro.pl/oferta/stojak-na-sluchawki-for-2-8053486464

 

Wygląda porządnie, miałeś go może? Ciekawe jak większe słuchawki na nim wyglądają? I trzeba by jakieś drewno podobne dobrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MFRD napisał:

Wygląda porządnie, miałeś go może? Ciekawe jak większe słuchawki na nim wyglądają? I trzeba by jakieś drewno podobne dobrać :)

 

Nie polecałbym jakbym nie miał :). Kupiłem do Staxów, a skoro Staxy się mieszczą, to LCD tym bardziej.

image.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, timecage napisał:

 

Nie polecałbym jakbym nie miał :). Kupiłem do Staxów, a skoro Staxy się mieszczą, to LCD tym bardziej.

image.png

 

...tylko cena trochę wściekła za tak banalną konstrukcję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9 minut temu, espe0 napisał:

 

...tylko cena trochę wściekła za tak banalną konstrukcję. 

 

Owszem, ale to i tak jeden z tańszych stojaków drewnianych, a ma tę zaletę, że jest jednym z najwyższych.

Edytowane przez timecage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tommy66 napisał:

Jeśli masz rozsunięte pręty na max. to nie bardzo.🙂

Ja na szczęście mam małą głowę 😛

Prawie na maxa złożone używam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na szczęście mam małą głowę
Prawie na maxa złożone używam
Też tak mam, zazwyczaj na jakiś 2 ząbek wszędzie a regulacja ma ich z 8. Zawsze się zastanawiam na jakiego to aliena projektowane są pałąki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Nicodem napisał:

Też tak mam, zazwyczaj na jakiś 2 ząbek wszędzie a regulacja ma ich z 8. Zawsze się zastanawiam na jakiego to aliena projektowane są pałąki :)

Są tacy :) Podobnie jest z BossHifi B8. Myślałem że mam dużą głowę ale ja używam ich całkowicie złożonych a są tu na forum osobnicy, którym były za małe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Nicodem napisał:

Też tak mam, zazwyczaj na jakiś 2 ząbek wszędzie a regulacja ma ich z 8. Zawsze się zastanawiam na jakiego to aliena projektowane są pałąki :)

Widocznie producent się nie zastanawiał skoro sprzedaje dłuższe pręty.🙂Na zdjęciu te po prawej - tak miałem rozsunięte na egzemplarzu ze starą opaską,a po lewej na obecnym.

DSCN2623.JPG

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Jaro54 napisał:

Są tacy :) Podobnie jest z BossHifi B8. Myślałem że mam dużą głowę ale ja używam ich całkowicie złożonych a są tu na forum osobnicy, którym były za małe.

Chyba na maksa zsunięte te B8 są za małe, bo po rozsunięciu na max to nie chyba nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Perul napisał:

Chyba na maksa zsunięte te B8 są za małe, bo po rozsunięciu na max to nie chyba nie?

Byli mistrzu ogoniasty tacy którym skali brakowało. Zsuniete to rozumiem bo dla mnie są tak dobre a są ludzie o mniejszych głowach, ale rozsuniete na max są za małe to chyba z koniem trzeba się na głowy zamienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎10‎.‎05‎.‎2019 o 08:05, MFRD napisał:

Trzeba dać im sporo czasu na wygrzewanie, przynajmniej przy DXP tak było, po kilku dniach, czy nawet tygodniu zaczęły w moich uszach znacznie lepiej grać :)

 

Wygląda porządnie, miałeś go może? Ciekawe jak większe słuchawki na nim wyglądają? I trzeba by jakieś drewno podobne dobrać :)

Już grają całkiem dobrze ( a pisze to jako posiadacz d8000 ) jedyna wada to bardzo różnicują nagrania, ogólnie w tej cenie to bardzo dobry zakup pod warunkiem ze ktoś lubi taki neutralny nie podkolorowany styl grania.

Screenshot_1.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LuQi napisał:

 

@kartonik nie chcę Cię martwić, ale dziś jest 11 maja. Chyba kupiłeś przeterminowane bilety :P

 Były na promocji za połowę ceny to żal było nie brać :P

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@espe0 Na razie rzeczywiście pierwsze krótkie, bo zarobiony jestem i ledwo rzuciłem uchem. Na pewno jest progres względem X1s. Spora scena i niezła holografia. Bardzo dobra dynamika.

Ale dalej jest to Sabre, choć mam wrażenie, że z "ludzką twarzą". Są nagrania gdzie techniczność grania, analityczność bywają męczące, góra też czasem potrafi zakłuć. Ale były też takie w których zestaw X8/S7 radził sobie nie gorzej niż S6/S7, i tylko od preferencji słuchacza zależy co wybierze - jakościowo nie było wielkich różnic. Hołki i 650 w niektórych też często wyglądały na zadowolone. Bardzo mi się podobało brzmienie na monitorach Edifier S2000 Pro. Im taki techniczny sznyt zdaje się pasować. Nie bawiłem się jeszcze wzmacniaczami operacyjnymi, nawet nie wiem, co dam domyślnie siedzi - nie było czasu. Co mi się nie podobało - "kwiknięcie" w głośnikach lub słuchawkach przy wyłączeniu.

Edytowane przez bendezar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności