Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Corvin74 napisał:

Jak rozumiem nie słuchasz Spotify? I wszystko masz w DSD? Artysta coś daje za darmo i jeszcze macie pretensję.


Nie słucham Spotify, tylko Tidala. Pliki na NAS mam w formacie FLAC, nie rozumiem dlaczego wciąż piszesz o DSD? Artysta nie daje za darmo, tylko reklamuje swoją twórczość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie słucham Spotify, tylko Tidala. Pliki na NAS mam w formacie FLAC, nie rozumiem dlaczego wciąż piszesz o DSD? Artysta nie daje za darmo, tylko reklamuje swoją twórczość.
Skoro tak jest że 'reklamuje' - czyli nakłania do zakupu. A więc stratny format jest jak najbardziej na miejscu. Ktoś chce bezstratny - kupuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Nicodem napisał:

A więc stratny format jest jak najbardziej na miejscu. Ktoś chce bezstratny - kupuje.


W pełni się z tym zgadzam. Moja uwaga była reakcją na wpis " można ściągnąć darmowy album Joe Bonamassa". Sugeruje to możliwość pobrania albumu w jakości płyty CD.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, markp napisał:


W pełni się z tym zgadzam. Moja uwaga była reakcją na wpis " można ściągnąć darmowy album Joe Bonamassa". Sugeruje to możliwość pobrania albumu w jakości płyty CD.

ok, może żle się wyraziłem i powinienem powiedzie "reklamowy album w formacie mp3", ale pamietam czasy gdy  mp3 to był standard.

Z mojego punktu widzenia artysta udostępnia coś za darmo, normalnie całych albumów za darmo nikt nie daje, także w formacie mp3.

Mam Tidala i Spotify, mam pliki FLAC- więc z mp3 właściwie nie korzystam, ale miło jest jak artysta robi gest w stronę fanów.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsze i zeszło tygodniowe zakupy. Po taniości hajendy ;)

 

20190417_121852(1)(1).jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jaro54 said:

Dzisiejsze i zeszło tygodniowe zakupy. Po taniości hajendy ;)

 

20190417_121852(1)(1).jpg

Jak tu już kiedyś wspominałem - wavemaster mogą Cię zaskoczyć jeśli kupiłeś za grosze (a teraz raczej w takich cenach są do dostania).

Tę  markę zakupił mój Niemiecki kolega, a słuchawki trzepali w fabryce TEAC i innych. Jakość niezła, całkiem fajne granie. Szkoda, że teraz robią już tylko głośniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 35,99 PLN na allegro 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie same z wyglądu ale moje stąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosłownie na 5 minut wyciągnęłem by posłuchać. Wg mnie prosto z pudełka nie rozczarowują. Ale tylko 3 utwory po kawałku puściłem bo na więcej czasu brakło. 

Nie pure music tylko pure wavemaster :)

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupuj bo te 36 pln są warte a zobaczymy później ile więcej. Porządnie wyposażone nawet etui na zamek i biflange są w standardzie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jaro54 napisał:

Kupuj bo te 36 pln są warte a zobaczymy później ile więcej. Porządnie wyposażone nawet etui na zamek i biflange są w standardzie 

One są dobre czy za tę cenę dobre?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, espe0 napisał:

One są dobre czy za tę cenę dobre?

Nie wiem bo jak pisałem 5 minut słuchałem więc trudno oceniać. Ale bardzo przyjemnie brzmią prosto z pudełka (przesiadka z Shanling ME 100) nie spowodowały chęci powrotu czyli może być dobrze a może nawet bardzo dobrze. Wg mnie hajpowane Sony MH-1C są gorsze dźwiękowo , sporo gorsze a cena podobna, Przy podobnej cenie torebka foliowa do Sony a tu etui firmowe, biflange oprócz standardowych tipsów. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Jaro54 napisał:

Dzisiejsze i zeszło tygodniowe zakupy. Po taniości hajendy ;)

Na patrz, a moje uszkodzone (jedna miała dużo mniej basu) odesłałem 3 miesiące temu i jeszcze nie wróciły :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mykupyku napisał:

 

daj psu, prawdę Ci powie

 

 

a! pies zżarł mi ZEN2, ale na osłodę mam większe - grają z pudła tak, że temat zamkniętych tymczasowo zamknięty

 

PS. babeczki dzieci zrobiły, żebym psu wybaczył

 

 

IMG_20190419_134454.jpg

IMG_20190419_135403.jpg

...

 

chyba lepsze te babeczki niż smalec ze psa:P

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, decees napisał:

@mykupyku jak będzie ponownie otwarty to pozwolę sobie zarezerwować miejsce nr. 1 w kolejce chętnych ;)  coś kwiatki widzę niezadowolone bo tak przyklapły 😂

 

1.

może przetrwają dłużej, bo zgranie z soloistem mk2 bardzo dobre, ergonomia super, muszą się wygrzać -  obok Sonorusów IV/VI to bardzo mocny zawodnik w rozsądnych okolicach cenowych (znaczy rozsądnych dla rozsądnych, bo można iść do salunu i wydać 3,5k zł na nie, zamiast połowę tej ceny)

 

2.

kwiatkom zwiędły uszy... znaczy płatki, jak usłyszały co mam psu do powiedzenia o jego nocnej melomanii

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności