Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, espe0 napisał:

Nie - też budżetowo aune e1, apple in ear (2xba), momentum, cal!, Hifiman es100, Sony xba H1 i trochę innego szajzu

 

No widzisz, jak byś podpiął do M0 słuchawki, a nie jakiś "szajz" to byś zobaczył (usłyszał), że gra naprawdę nieźle :D

 

Edytowane przez LuQi
  • Like 4
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, espe0 napisał:

Shanling m0 to najgorszy mikrus jakiego testowałem w zeszłym roku. Podcina skrzydła dobrym słuchawkom - niestety.

Mi jak na razie ten mikrusek się podoba niesamowicie, może przez brak porównania, ale czytając opinie, pokrywają się one z moimi odczuciami, jak najbardziej pozytywnymi, szczególnie Comety mi podeszły, masywne, funowe brzmienie chociaż parę detali tu i ówdzie się znajdzie. Czysta przyjemność szczególnie z takim Burialem czy Aphexem, chociaż i z różnym rockiem sobie radzą. Jeszcze nie sprawdzałem z jazzem, klasyką itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno tu z forum HiFiMan HE-4XX, a wczoraj z ibooda Audio-Technica ATH-DSR7BT. Z HiFimanami się osłuc**ję i jest coraz milej... :)

Edytowane przez TempleInDreams
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.04.2019 o 17:29, espe0 napisał:

Shanling m0 to najgorszy mikrus jakiego testowałem w zeszłym roku. Podcina skrzydła dobrym słuchawkom - niestety.

 

W dniu 9.04.2019 o 19:21, espe0 napisał:

Nie - też budżetowo aune e1, apple in ear (2xba), momentum, cal!, Hifiman es100, Sony xba H1 i trochę innego szajzu

 

Hmm ... Swego czasu parka M1 plus E1 naprawdę mnie pozytywnie zaskoczyła. Kilka dni miałem i słuchałem z przyjemnością.

Propozycja kompletna i godna polecenia. Ale o gustach się nie dyskutuje. Kolega @espe0  pewnie szuka innego grania ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dzingi napisał:

Nie zdążyłem się jeszcze pochwalić ostatnim nabytkiem, a w drodze już następne śliczności… ;)

 

Przed państwem FLC8n:

IMG_20190409_163808-2.thumb.jpg.6298f2643de768536f23c31504dd1ea9.jpg

 

Nówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, adamos80 napisał:

kabel do Akg by AFC i parę głośników20190411_135802.thumb.jpg.6598bedb78bae251130a5572e02b00bc.jpg 

 

20190411_133824.jpg

Daj znać czy słyszysz różnicę na tym kablu do AKG, a jeśli tak to gdzie ta różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, pekin93 napisał:

Dawno nic nie kupowałem na ali :) Jak dla mnie gra minimalnie lepiej niż DF black... 

A jak kosztuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Perul napisał:

A jak kosztuje?

Kupiłem tu: https://www.aliexpress.com/item/SA9023A-ES9018K2M-portable-USB-DAC-AMP-HIFI-external-audio-Sound-card-decoder-Headphone-Amplifier-24bit-96KHZ/32874764555.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27b74c4dxS8jfk
 

Miałem jakiś kupon i finalnie wyszło ok 80zł. Szedł ok. 2tyg :) 

"Good quality audio. Hardly any distinction to be made between this and the AudioQuest Dragonfly Black. The Dragonfly is a bit richer, altogether, but this one is a real good buy at 20 bucks! Tested with Beyerdynamic DT 990 Pro 250 Ohms and AudioQuest Nighthawks 32 Ohms."

"Wow! Quite surprising for the price! Have an SMSL M3 and this one has a more detailed sound, tough a bit less powerful. It's quite literally fantastic for IEM's. The sound is typical Sabre, tough the highs are quite a lot more refined than the ES9023 on my ODAC."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności