Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Rzeczywiście, wyglądają apetycznie. Przez ten dobór kolorów sam się zastanawiałem czy nie kupić mimo, że zdecydowanie nowcy słuchawek mi nie potrzeba, a nawet powinienem się części pozbyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Spawn napisał:

Po polsku Ptok duszy?

 

Piszę się "duży" :D 

 

w żeby nie OT to miałem nabyć soniacza zx2 z je ba ja, potem opusa a skończyłem na ajbaso 150... fajny jest, tak całościowo fajny i jeszcze mi kaska została

 

edit

"piszę" jest zamierzone Panowie :) 

Edytowane przez brunnerius
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, MAM, Dorwałem króliczka :)

Roczne z ebay, wypatrzone przez @vonBaron, w poniedziałek jadą do mnie.

 

No to Panowie, winko otwarte, mogę się wylogowywać z forum.

Pora zebrać pozostałe graty, wystawić w komis i zacząć w końcu słuchać MUZYKI, a nie sprzętu :)

 

Cieszę się jak dziecko - mam finalny zestaw na zamknięte; pozostaje mi do podjęcia decyzja co z otwartymi (Dharma D1000 czy Focal Elex) i reszta w komis.

Wtedy ostanę się z ogarniętym sprzętem przenośnym i stacjonarnym otwarte/zamknięte.

Założenie urodzinowe z grudnia zrobione. Graty dobrane i koniec. Obiecuję już nic więcej nie kupować... 

 

Co prawda jadą jeszcze do mnie HiFIMAN HE650 ale pewnie też w komis pójdą.

 

 

z1r.jpg

3 hours ago, audionanik said:

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-enigmacoustics-dharma-d1000-7935396213

Ale Ty je kupujesz czy sprzedajesz w końcu?:D Bo ogłoszenie widziałem już wczoraj:ph34r:.

 

Jeszcze nie ma finalnej decyzji bo muszę wybrać. Jak się klient znajdzie - pójdą.

Edytowane przez Nicodem
  • Like 5
  • Thanks 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nicodem napisał:

Jest, MAM, Dorwałem króliczka :)

Gratulacje!!!

Ten kabel robiony w kooperacji Sony z Kimber Kable masz w zestawie? Jak tak, to napisz, jak go odbierasz i... czy Twój też tak skrzypi... bo dla mnie to jest lekko żenujące, aby kabel robiony przez taką firmę, a raczej podpisany przez Kimber, bo robiony w Chinach miał taki mankament. Nie można ruszać głową, tak się przenosi to skrzypienie. Zastanawiam się, czy go w oliwie nie wykąpać, albo talkiem natrzeć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Compton napisał:

Tylko nie rozumiem po co wylogowywać się z forum po zakupie wymarzonego sprzętu?

Forum chyba jest po to aby dzielić się też wiedzą a nie tylko ją czerpać.

Też mam przekonanie, że niektórzy wstrzemięźliwi w słowie pisanym userzy mogliby szerzej dzielić się wrażeniami z odsłuchów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Melo2573 napisał:

Też mam przekonanie, że niektórzy wstrzemięźliwi w słowie pisanym userzy mogliby szerzej dzielić się wrażeniami z odsłuchów...

Ja się podzieliłem :D Tylko w sumie nie byłem wstrzemięźliwy, ale wrzuciłem też kilka fotek, w tym fragment odcisku palca na faceplate :P

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności