Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, audionanik napisał:

Czekam na jakiś melduneczek:D

 

 

 

Tak w skrócie, pierwsze co się rzuca to  tzw. czarne tło , większa separacja oraz wgląd w nagranie, ponadto poprawa gładkości góry pasma i może delikatnie głębia sceny ( to wszystko słychać dosyć wyraźnie, nie na granicy percepcji )  za ta kwotę to chyba warto.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę odkrywczy, dzisiaj paczka z taką zawartością do mnie dotarła :) Nie spodziewałem się dziś dostawy i niestety nie mam nic oprócz gołego tel. do podłączenia, więc odsłuch wieczorem w domu dopiero... Chyba, że zamknę interes i pójdę słuchać... :)

imr.JPG

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały miś, gruby miś, pewnie na komisie wyląduje dziś :)

Oczywiście bez przesady ale na dniach. W sumie ciekawe urządzenie bo wziąłem wersję z balanced. Amazon.de

Little bear b4-x
5ac951dcbd7beab6b891b12498970f88.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Eldamari napisał:

Daj znać w co sie wplątaliśmy 🙂

Zestaw z 2'oma kabelkami dotarł? 

Tak w zestawie są 2 kabelki. Jak już trochę posłucham, dam znać oczywiście ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Nicodem napisał:

Mały miś, gruby miś, pewnie na komisie wyląduje dziś :)

Oczywiście bez przesady ale na dniach. W sumie ciekawe urządzenie bo wziąłem wersję z balanced. Amazon.de

Little bear b4-x
5ac951dcbd7beab6b891b12498970f88.jpg

 

a co temu Misiu, że go w komis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-audio-technica-ath-w5000-raffinato-7873538094

 

Jak się dobrze przyjrzeć, to nie dość że wymęczone, to na dodatek tak zasyfione, że aż mi się wszystko cofnęło... "Okazja" jak stąd do Honolulu xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Vaiet napisał:

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-audio-technica-ath-w5000-raffinato-7873538094

 

Jak się dobrze przyjrzeć, to nie dość że wymęczone, to na dodatek tak zasyfione, że aż mi się wszystko cofnęło... "Okazja" jak stąd do Honolulu xD

Przykry widok, sprzedającemu nie chciało się ich wyczyścić? Jakaś nowa moda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tommir napisał:

Przykry widok, sprzedającemu nie chciało się ich wyczyścić? Jakaś nowa moda?

To już nawet nie chodzi o czyszczenie, bo to nie są ślady powstałe w krótkim okresie czasu. To jest syf, który musiał się tam zbierać... Może nawet latami. Raz z czymś takim się spotkałem w słuchawkach, a smród jaki się wiąże z takim zabrudzeniem przyprawia o mdłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Vaiet napisał:

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-audio-technica-ath-w5000-raffinato-7873538094

 

Jak się dobrze przyjrzeć, to nie dość że wymęczone, to na dodatek tak zasyfione, że aż mi się wszystko cofnęło... "Okazja" jak stąd do Honolulu xD

 

Fakt. Aż serce boli. I ile to jeszcze zdjęć narobił. Nawet jak je tak zaniedbał, to trochę czasu i cierpliwości i można je było doprowadzić do całkiem niezłego stanu.

Ale kółko się zamyka, jak używał i dbał tak sprzedaje. Można to też uznać za szczere podejście ...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a nie pomyliliscie wątków? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałem uruchomić kontakty z dalekiej rodziny, aby mi ktoś je odebrał z drugiego końca Polski. Dotrą do mnie w czerwcu, więc dopiero wtedy dowiem się czy rzeczywiście są w 100% sprawne, a jeśli takie będą to koleś chyba nie wiedział co sprzedaje :P . Zdjęcie jest z internetu, Sony SA-H7900:
Znalezione obrazy dla zapytania sony h7900

Edytowane przez music hunter
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Vaiet napisał:

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-audio-technica-ath-w5000-raffinato-7873538094

 

Jak się dobrze przyjrzeć, to nie dość że wymęczone, to na dodatek tak zasyfione, że aż mi się wszystko cofnęło... "Okazja" jak stąd do Honolulu xD

Widzę że pod padami nowa cywilizacją się tworzy, 🤮

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Weird_O napisał:

Wytłumaczcie mi proszę jak to jest w ogóle możliwe? Jak mam dbać o swoje słuchawy, żeby mi się coś takiego nie porobiło oO

 

myj ucha i nie chowaj kanapek w muszle jak mama nie widzi/albo dzieciom nie pozwalaj

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tommir napisał:

Tak w zestawie są 2 kabelki. Jak już trochę posłucham, dam znać oczywiście ;)

Pierwszy, krótki odsłuch za mną, prosto po wyjęciu z pudełka. Źródło AK70, zestawienie z K3003i. Pierwsze wrażenie - bas, sub-bas to zdecydowanie mocna strona Zenith'ów. Góra nieco słabiej zaznaczona niż się spodziewałem, ale niczego nie zmieniałem w pudełkowej konfiguracji. Ciemniejsze od K3003. AKG są lepsze technicznie, instrumenty są lepiej pozycjonowane. Ale takie Symphony of Destruction w wykonaniu IMR to ma jednak moc... Teraz trochę powygrzewam i jutro dalsze testy i eksperymenty. Na razie to tylko pierwsze wrażenia i jak mi się w głowie to jakoś ułoży wnioski mogą być jeszcze trochę zmodyfikowane ;) 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie również już dotarły i na proponowanych na wejściu tipsach miałem mieszane odczucia przy pierwszym odsłuchu... Niemniej, im dłużej się bawiłem, tym lepsze efekty udawało sie uzyskać, a końcowy (z pierwszego dnia) był bardzo obiecujący - właściwie zarwałem przez nie nockę...

 

Zaczęliśmy już dyskusję w temacie IMR 😉 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b43ded9f80c0b3539a7ce2dda793a17f.jpg

 

Prawie dwa lata katowałem w trasie zwykłą wersję. Później MSR7, których z ciężkim sercem musiałem się pozbyć przez słabą izolację i postępującą bezjackowość urządzeń. Wyrwane nówki w fajnej cenie, po BT lepiej niż się spodziewałem. Taki rozsądny kompromis kosztowo-brzmieniowo-mobilny.

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wpięciu kabla wyłącza się BT i przechodzą w zwykły tryb. Brzmią wtedy po prostu jak poprzednie Listeny. Po BT są bardzo blisko. W trasie jest to praktycznie niezauważalne, detale. Nie potrafiłbym wskazać aspektu, który zdecydowanie traci. W biurze natomist mogę sobie puścic przez dragonflya, więc bardzo mnie zadowala taki układ.

 

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności