Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Pozazdrościłem ex1000 @Seler666 i @all999...

Od 1 lutego jesteśmy w unii celnej z Japonią. Teraz czekam na dostawę. Dłuższy kabel zepsuty, ale i tak chcę zbalansowany...

Jak przetestuje zenmarket dam znać jak poszło.

 

Screenshot_20190228-153758_Chrome.jpg

Edytowane przez earnam
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, LuQi napisał:

 

Co to konkretnie oznacza?

 

Szukam w google i pierwsze co przeczytałem: 

 

Umowa ta:

  • zniesie cło na wiele rodzajów serów, np. gouda i cheddar
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, earnam napisał:

Cła nie powinno być.

 

To i tak przefantastyczna wiadomość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minutes ago, Weird_O said:

^ i to jest moi drodzy kliniczny przykład audio nervosy nieuleczalnej 😂

taa, zwłaszcza że jak się okazuje to chyba od naszego forumowicza i pewnie kupiłbym taniej bezpośrednio :)

 

EDIT: Potwierdzone, zakup od forumowicza...

 

No dobra - to skoro wszyscy lajkują to jakie pomysły na odrestaurowanie? Pałąk, pady itp.

 

Edytowane przez Nicodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa, zwłaszcza że jak się okazuje to chyba od naszego forumowicza i pewnie kupiłbym taniej bezpośrednio
 
EDIT: Potwierdzone, zakup od forumowicza...
 
No dobra - to skoro wszyscy lajkują to jakie pomysły na odrestaurowanie? Pałąk, pady itp.
 
Pałąk zrobi Ci tapicer - np. spec od tapicerki samochodowej - w każdym większym mieście jest taki gość.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Weird_O napisał:

^ i to jest moi drodzy kliniczny przykład audio nervosy nieuleczalnej 😂

Jak to mówią, każdy to przechodzi :D Mniej lub bardziej, ale jednak. Ale przecież o to się rozchodzi. 

 

@Nicodemgratulacje. Z tego co piszą niektórzy koledzy tutaj te Denony to bardzo ciekawe słuchawki. Jak się osłuchasz to napisz gdzieś może w fanklubie Denona jakieś drobne chociaż porównanie. D7200 miałem to ciekaw jestem, czy faktycznie jednak "vintydż" lepszy, i jeśli tak, to dlaczego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Name44 napisał:

@Thar Piękny zestaw do testowania. Czekam z niecierpliwością na Twoje wrażenia :-) Gratuluję!

Przyznaję, że Argentum w moim torze słuchawkowym to zasługa Twojego opisu w dziale poświęconym interkonektom - stwierdziłem, że może się sprawdzić, wypożyczyłem i został u mnie, myślę, że na dożywocie :) 

 

@Compton, miałem dokładnie taki sam dylemat, ale z racji tego że ktoś (może Ty?:D) zgarnął Aboslute Cooper , który jakiś czas wisiał na giełdzie hifi, to zdecydowałem się na Harmonixa. Wybór na ten moment, tj. po jednym dniu odsłuchów uważam za bardzo trafny. Względem Nordosta Heimdall 2 wprowadza wiele spokoju, ale bez zamulenia i przy zachowaniu wysokiej rozdzielczości. Nie chcę jeszcze wydawać żadnych osądów, ale wydaje mi się, że znalazłem ten brakujący pierwiastek muzykalności którego brakowało mi w torze kolumnowym.

 

@audionanik no masz rację - w robocie siedzę, po powrocie do domu siedzę przed kolumnami, po 22 siedzę z słuchawkami na głowie... Do tego dziś jeszcze Tłusty Czwartek... Więc faktycznie robi się grubo :woot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Nicodem napisał:

Coś mi odwaliło i kupiłem dopiero co wystawione. No nie mogłem się powstrzymać. Trzy dni temu przygarnąłem D7200 a tutaj takie cuś wyskoczyło, a że wszyscy chwaliliście D7000 to wziąłem w ciemno. Na pewno któreś z nich trafią na komis :)

 

Nieuleczalny przypadek.

Ale, w mniejszym lub większym stopniu, też jesteśmy tacy sami.

Edytowane przez chico99
korekta
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem moje He-400i na HE-4xx i temat otwartych do domu mam na razie załatwiony. Ufff.

Uwielbiam to jak one brzmią, a ostatnie ceny na nie to zbrodnia.
Zamieniłem tylko dla innego mocowania kabla i poprawionego pałąka.
0010a608801fa2c5997db96709e7ac0a.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nicodem napisał:

Wymieniłem moje He-400i na HE-4xx
Zamieniłem tylko dla innego mocowania kabla i poprawionego pałąka.

 

Czyli grają tak samo?

Coś nie tak było z mocowaniem kabla i pałąkiem?

Mam HE400i, 4xx nie miałem w rękach, ale z opisów 400i wydają się dużo lepiej wykonane. Dlatego pytam o sens wymiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności