Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Zamówiłem sobie w empik.com Chromecasta Audio. No i tu akurat empik się nie popisał. Miało dojść do salonu dziś/jutro ale na infolinii powiedzieli że sprzęt był uszkodzony i ściągają inny. No i niby może w piątek dojdzie. 

Szkoda że nie zamówiłem w jakiejś firmie z ceneo.

A płatności wymagali od razu. No nic, poczekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nicodem napisał:

Ale np jak się mają Clear do Hd800 z mniej więcej podobnej półki cenowej?

Clear bardziej zwarte w paśmie, spójne, bardziej muzykalne, lepszy bas, mniej jasne od HD800, HD800 mają dużą większą scenę.

Nawet jakby HD800 kosztowały te 2-3k to i tak wziąłbym Cleary zamiast nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Zamówiłem sobie w empik.com Chromecasta Audio. No i tu akurat empik się nie popisał. Miało dojść do salonu dziś/jutro ale na infolinii powiedzieli że sprzęt był uszkodzony i ściągają inny. No i niby może w piątek dojdzie. 

Szkoda że nie zamówiłem w jakiejś firmie z ceneo.

A płatności wymagali od razu. No nic, poczekam.

 

Ja też wziąłem, ale z odbiorem i płatnością w salonie. No i też nadal czekam na dostawę, więc uszkodzenie to ściema zapewne :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lord Rayden napisał:

Ja też z odbiorem w salonie. Ale nie miałem możliwości płatności przy odbiorze.... Nie wiem dlaczego. 

To chyba jest tak, że jeśli kiedyś coś zamówiłeś z płatnością przy odbiorze i nie odebrałeś tego to potem nie masz juz tej możliwości w opcjach.

Ja mam tak na swoim koncie. W ciągu jakiś 5-6 lat odkąd rozbiłem zakupy w empiku przez www zdażyło mi się 2 razy nie odebrać towaru i od tej pory nie mogę wybierać płatności przy odbiorze.

Ale jak zamawiałem Chromecasta to zakładałem nowe konto i wtedy bez problemu mogłem wybrać płatnośc przy odbiorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lord Rayden napisał:

U mnie tego akurat nie było. Co zamówiłem to odbierałem. 

To moja teoria upadła ;)

W każdym razie ja zamawiajac Chromecasta na starym koncie nie mogłem wybrać płatności przy odbiorze. Na nowym bez problemu.

Odbiór w tym samym salonie, zamówienie składane tego samego dnia.

Edytowane przez donpedro1979
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatnośc jak płatność - Ale czemu robią nas w bambuko i nie wysyłają ? Lepiej by od razu anulowali jak nie mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja teoria wyglada tak: pewnie czekają na dostawę i żeby klient nie zrezygnował z zakupu biorą kasę z góry nawet przy odbiorze osobistym, z tego co pamiętam empik zwraca pieniądze do 14 dni więc część klientów machnie ręką i poczeka aż dostaną towar niż będzie domagalo się zwrotu kasy żeby kupić gdzie indziej.

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak jak piszesz. 14 dni. Ale pani na infolinii bredzila cos o końcu okresu rozliczeniowego. Jak zrozumiałem ta forsa może długo nie być widoczna.

 

Edit - zmieniono status zamówienia na od 1 do 4 marca (odbiór)

 

A tu mail od nich

Szanowni Państwo,

dziękuję za przesłaną wiadomość w sprawie zamówienia numer
XXXXXXXXXXX

Bardzo przepraszam za wszelkie niedogodności.

Pragnę poinformować, że produkt powinien zostać przygotowany w dniu
dzisiejszym do wysyłki. Planowana data dostawy do salonu Empik XXXX
 jest na dzień 28.02-01.03.2019.

O każdej zmianie statusu zamówienia, informujemy mailowo oraz można go
monitorować samodzielnie, logując się na empik.com w zakładce 'Twoje
Konto - Historia Zamówień'. 
 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie empik parę razy zrobił w bambuko przy zamawianiu płyt. Gdy była promocja 3 za 2 okazywało się, że tej darmowej płyty nie mają na stanie, mimo że ciągle widniała jako dostępna. Wyjaśnianie z nimi to była strata czasu. Przekonałem się jednak, że dział reklamacji szybko reaguje na wystawienie negatywnego komentarza w Ceneo. Proponują wtedy najczęściej w ramach rekompensaty 10 lub 20 zł zniżki ... na kolejne zakupy w zamian za wycofanie negatywnej opinii. 😶

 

Edytowane przez Bernie
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2RSfA.jpg

 

 

@fusserg, tutaj na forumie odkupiłem od @euter, który kupił je w grudniu 2018 na niemieckim amazonie. Grać będą na Shatzungu M5s podłączone do zbalansowanego kabla od Dunu Falcon-C. Już mogę na dzień dobry stwierdzić, że więcej prundu biorą od Falconów. Zupełnie inne granie.

 

Edytowane przez czaps
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, czaps napisał:

Grać będą na Shatzungu M5s

 

Aktualnie też się mocno zastanawiam nad zakupem M5s 😎

 

8 minut temu, czaps napisał:

Zupełnie inne granie.

 

Ale podoba Ci się te granie ?

 

Edytowane przez fusserg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2RSfL.jpg

 

 

a i pianki Inairs zakupione, w zestawie do Mee Audio dołączone były Comply, a z Falconami Spinfit i teraz mam też zabawę z czym co jak gra... Póki co Spinfity i Comply wygrywają jeśli chodzi o komfort. Inairs coś nie na moje uszy, ale nie przekreślam.

 

 

21 minut temu, fusserg napisał:

Ale podoba Ci się te granie ?

 

 

Nie odpowiem Ci po jednym dniu a raczej plus minus 2 godzinach, muszę trochę z nimi pobyć. Ogólnie póki co to Dunu do rocka, a Mee Audio do elektroniki. Inny bass, inna melodyjność, P1 ciemniejsze są i inne detale uwypuklają. Dej mi się osłuchać, coś tam napiszę z czasem :)

 

 

@fusserg, na bazarku M5s od @Gourney w bardzo dobrej cenie!

 

Edytowane przez czaps
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności