Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Kabelek FiiO LC-C do moich FiiO FA7. Jak pierwsze wrażenia? Szkoda marnować życia na stocka; tak powinno być zawsze, podmieniasz i już po paru sekundach nie masz wątpliwości, że zakup się opłacał :) Albo coś gra, albo nie gra :P

 

IMG_20190223_120258-2.thumb.jpg.4f76e74b93d9d6c361e869efbf1bbc42.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 hours ago, dj1978 said:

Udało się jeszcze rzutem na taśme w cenie promo🙂. Relacja promocyjna cena-jakość rzekłbym wybitna. 

 

W pierwszej czy drugiej cenie promo? Bo akurat ta cena oraz Soul Note dość ostro się zmieniły nagle w trakcie promocji...

W górę niestety i nowa cena na Qutest już takiego szału nie robi, jak się poszuka Hugo2 - przy dopłacie można jeszcze mieć trochę mobilności.

Stara cena była cacy!

 

Edytowane przez Nicodem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabelek FiiO LC-C do moich FiiO FA7. Jak pierwsze wrażenia? Szkoda marnować życia na stocka; tak powinno być zawsze, podmieniasz i już po paru sekundach nie masz wątpliwości, że zakup się opłacał  Albo coś gra, albo nie gra
 
IMG_20190223_120258-2.thumb.jpg.4f76e74b93d9d6c361e869efbf1bbc42.jpg
Jak bazowe granie Ci nie pasuje można znacząco zmienić charakterystykę mariażem z iBasso - efekt już kwestią gustu ale działa.8583743efc27a06976a78f39ed4b5622.jpg

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Nicodem napisał:

W pierwszej czy drugiej cenie promo? Bo akurat ta cena oraz Soul Note dość ostro się zmieniły nagle w trakcie promocji...

W górę niestety i nowa cena na Qutest już takiego szału nie robi, jak się poszuka Hugo2 - przy dopłacie można jeszcze mieć trochę mobilności.

Stara cena była cacy!

 

Jeszcze w tej pierwszej🙂 Bez dyskusyjnie była to wyjatkowa promocja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się doczekałem :)

Balanced od @Jimmi Dragon  wjechał. Srebro pod combo Andromedy S + SR15.

Wykonanie pierwsza klasa, testować będę dopiero wieczorem więc nic nie napiszę.

Przydałoby się jakieś mini etui ale to już jak miałbym się czepiać.

 

balanced.jpg

I świeżutko z dealu na OLX.

Niestety po 5 minutach NightOwl wylądowały w komisie, a jak nikt ich nie przygarnie to oddaję do sklepu.

 

d7200.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.02.2019 o 12:10, dj1978 napisał:

Udało się jeszcze rzutem na taśme w cenie promo🙂. Relacja promocyjna cena-jakość rzekłbym wybitna. 

Przed decyzją o zakupie słuchałem wcześniej m.in Audio-Gd DAC 19 i Holo Audio, czyli bardziem muzykalno/gładka strona brzemienia. Jednak okazały się dla mnie za nudne. Qutest ma w sobie dużo życia, ale nie przesadza z analitycznością.

 

IMG_20190223_1157217.jpg

ponadto dobrze sprawdza sie w układzie z d8000 ( nie ma nudy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechał futerał na Hugo2 - MITER. Dobrze wykonany, pasuje idealnie i pozwala na robienie kanapek :)

 

Koszt oryginalnego w cenie dwóch torebek damskich. Ten też niestety tani nie był (46 funtów), Amazon UK ale w świetle cen CHORD to okazja była.

 

 

 

 

 

pokrowiec1.jpg

pokrowiec2.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Corvin74 napisał:

Ufff dotarły na czas... teraz jeszcze je wygrzać... na meet jak znalazł...

 

792C33F7-0534-40B7-981D-56276BFD3E49.jpeg

 

O, wreszcie ktoś je kupił :o.

Opowiadaj koniecznie jak grają, a najlepiej wypożycz, bo zawsze byłem ich ciekaw :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, timecage napisał:

 

O, wreszcie ktoś je kupił :o.

Opowiadaj koniecznie jak grają, a najlepiej wypożycz, bo zawsze byłem ich ciekaw :P.

Na razie trzeba wygrzać wszędzie piszą że tego potrzebują. Wygląd i wykonanie premium, czuć że się Pioneer przyłożył. Tak na szybko dużo szczegółów, bas zwarty, punktowy... ale to tylko kilka utworów za mną. Zostawię na kilka godzin co by się trochę rozchodziły.

A co w zamian pożyczysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Corvin74 napisał:

Na razie trzeba wygrzać wszędzie piszą że tego potrzebują. Wygląd i wykonanie premium, czuć że się Pioneer przyłożył. Tak na szybko dużo szczegółów, bas zwarty, punktowy... ale to tylko kilka utworów za mną. Zostawię na kilka godzin co by się trochę rozchodziły.

 

Za ile kupiłeś i gdzie tak tanio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepach zwykle są w okolicach 5k, zatem cena nie jakaś zła... chociaż oczywiście trzeba zweryfikować względem dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem ostatnio "Zrodzony w ogniu" i jakoś tak mnie naszło żeby po 20 latach znowu kupić tą płytę, poprzedni egzemplarz niestety gdzieś mi zaginął. Mimo upływu lat muzyka się nie zestarzała, dalej robi wrażenie. 

407765793-m.jpg.82e9d3e76a14301ad199bf786aa263b9.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, neonlight napisał:

 

Obstawiam takie wrażenia z odsłuchu.. :D

 

giphy.gif

 

 

Na razie tak zimno nie jest🥃... jak wróci WBA... to lampka je ogrzeje😜

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, adamos80 napisał:

Oglądałem ostatnio "Zrodzony w ogniu" i jakoś tak mnie naszło żeby po 20 latach znowu kupić tą płytę, poprzedni egzemplarz niestety gdzieś mi zaginął. Mimo upływu lat muzyka się nie zestarzała, dalej robi wrażenie. 

407765793-m.jpg.82e9d3e76a14301ad199bf786aa263b9.jpg

 

Cudowny album. Pearl Jam skończył się na Ten ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nicodem napisał:

Tutaj nie ma ani jednego słabszego utworu

Mam inne zdanie. Za nastolatka wręcz omijałem niektóre utwory słuchając jej, co nie zmienia faktu, że płyta kultowa i najlepsza w historii Pearl Jam. Ponadto wersja "europejska" z dodatkowymi ścieżkami jest warta dorwania IMHO. Wersję koncertową Alive czy Wash uwielbiam.

1 godzinę temu, Najner napisał:

Pearl Jam skończył się na Ten ;)

Z tym też się nie zgadzam. Po prostu od Vs. jakby powstał inny Pearl Jam, który miał swoje lepsze i gorsze momenty w karierze, ale to nie wątek na takie dyskusje. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=77830]Jakubas100[/mention] Też mnie to boli trochę, szczególnie przesiadając się z Dharm gdzie scena jest świetna ale słuchawki Focala tak już mają.
Nawet Utopie nie czarują sceną jakoś mocno.
Tu scena jest, ale tylko Twoja. Wszyscy grają jak na najmniejszym koncercie świata w tych słuchawkach.
Trzeba wg mnie zacząć hype na Clear :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności