Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 15.02.2019 o 09:23, Spawn napisał:

Precyzja wkliku tych wtyczek Switchcrafta jest wręcz erotycznie satysfakcjonujaca.

 

20190215_091731~01.jpg

 

10 godzin temu, mykupyku napisał:

 

dajesz!

 

widzę że lubisz duże wtyki....

 

poza tym przeczytałem "Pozycja wkliku"... dobrze że nie "Pozycja wkilku".

To jest prezent dla kobiety dwa wtyki o erotycznym wkliku wersja audiofilska wiecie walentynki 😈:ph34r:

Długość odpowiada odległości miedzy gniazdami, kolejny będzie 4,4 - 4,4  a na gwiazdkę furtechowe  6,35 - 6,35 z tym to będzie jazda :D

A nie tam jakiś interconekt do sprzętu audio, już tam się nie zasłaniajcie audiofilskim skrzywieniem, kobieta zadowolona to spokój w domu :D🤣 samo życie ...

Edytowane przez retter
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Spawn napisał:
Śmichy chichy ale wróćmy do tematu
 
LRM_EXPORT_949763683948189_20190216_142142832.thumb.jpeg.a5863f150b7b4b695bbe8a2e5948364b.jpeg
 
Sony Z1R
 
 

No dobra to rogaty diabeł wjechał przebrany za owieczkę.
Prezent gwiazdkowy

Bo grado i sony pokazują że dobrze im razem.

9053833671729fdca8dc0c5c72e95f40.jpg

pisane mobilnie
 

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, audionanik napisał:

Ale jednak będzie...

... a takie fajne słuchawki miałem:angry:

 Spawn wszystko popsuje!

Nie bój nic, one som ciekawe, ale do ideału im ..... sam prawie z sentymentu do Soniacza ich nie nabyłem, no gdyby miały welurkowe (hybrydy) pady to bym się nie wahał........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, audionanik napisał:

Ale jednak będzie...

... a takie fajne słuchawki miałem:angry:

 Spawn wszystko popsuje!

Sam jestes sobie winien. Prosilem grzecznie o info o nich to ze niby nie gotowy jestes i inne wymowki. Masz szczescie ze z1r stanely w Twojej obronie prezentujac nie buczacy bas, brak echa a nawet wysokie tony ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, saudio napisał:

Nie bój nic, one som ciekawe, ale do ideału im ..... sam prawie z sentymentu do Soniacza ich nie nabyłem, no gdyby miały welurkowe (hybrydy) pady to bym się nie wahał........

Nie boję nic, @Spawna tylko se podgrzewam..

...a tymczasem to @majkel nam się niespodziewanie rozruszał:D, a Spawn cosik skapcaniały - prawie je chwali.

 

Audionanik raczej nie miał złudzeń

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, audionanik napisał:

Nie boję nic, @Spawna tylko se podgrzewam..

...a tymczasem to @majkel nam się niespodziewanie rozruszał:D, a Spawn cosik skapcaniały - prawie je chwali.

 

Audionanik raczej nie miał złudzeń

 

 

 

Hehe :)

 

@Spawn czekam na Twoją opinie o nich. Jestem ciekaw niezmiernie. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie tylko iemy, trzeba mieć jakieś pełnowymiarowe, no nie

 

kupione 30 lat temu, zgubione 29 lat temu, się mi w ping ponga zachciało i się znalazły w pudełku z paletkami

 

składane, bezpadowe, w środku przetwornik dynamiczny16mm/108 dB, czyli parametry jak w ex800/1000. przypadek? nie sądzę. :)

 

grają zresztą podobnie.

no ja nie wiem co te Sony przez 30 lat zrobiło...

 

 

IMG_20190218_132606.jpg

IMG_20190218_132538.jpg

  • Like 5
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mykupyku napisał:

parametry jak w ex800/1000. przypadek? nie sądzę. :)

 

grają zresztą podobnie.

no ja nie wiem co te Sony przez 30 lat zrobiło...

Cholera jasna! Czyli brak progresu w audio od 40/50-ciu lat to żaden mit!!! Nie jakieś tam nostalgiczne zawodzenie miłośników szrotu, ale fakt, prawda, rzeczywistość?? Heh...

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audionanik napisał:

Cholera jasna! Czyli brak progresu w audio od 40/50-ciu lat to żaden mit!!! Nie jakieś tam nostalgiczne zawodzenie miłośników szrotu, ale fakt, prawda, rzeczywistość?? Heh...

 

Nie dość, że progresu brak to patrząc na ceny mamy regres, bo trzeba płacić krocie za ten sam poziom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mykupyku napisał:

nie tylko iemy, trzeba mieć jakieś pełnowymiarowe, no nie

 

kupione 30 lat temu, zgubione 29 lat temu, się mi w ping ponga zachciało i się znalazły w pudełku z paletkami

 

składane, bezpadowe, w środku przetwornik dynamiczny16mm/108 dB, czyli parametry jak w ex800/1000. przypadek? nie sądzę. :)

 

grają zresztą podobnie.

no ja nie wiem co te Sony przez 30 lat zrobiło...

 

 

IMG_20190218_132606.jpg

IMG_20190218_132538.jpg

 

No nieźle, moje pierwsze Hajendy, grały z Sony Walkman  DD 🙂

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, majkel napisał:

Miałem te douszne Sony na kabłąku. W sumie kilka modeli, ten był najlepszy, bodajże MDR-A34L. Miałem do discmana, a potem do Walkmana zamiennie z firmowymi, model grajka WM-EX668. To były czasy...

 

mój ostatni walkman analogowy to wm-ex612 - naprawdę grał z ich słuchawkami świetnie, ale nie pamiętam już z jakimi - skończyły tragicznie - wysunęły się z kurtki jak wsiadałem do auta, jadę, jadę i coś mi puka i puka jak przyspieszam... a to one napierniczały po karoserii przytrzaśnięte drzwiami. niewiele zostało.

 

 

  • Like 1
  • Sad 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności