Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Nicodem napisał:

 

...

Dla mnie jakieś ciemne te słuchawki, za mało w nich góry...

 

Dla mnie też, dlatego właśnie napisałem o hybrydach HM5, tak na moje wyczucie powinny wyciągnąć górę i zredukować trochę bułowaty bas, tylko nie wiem czy nie aż za bardzo.

Co do "prunda", to trochę mniej skuteczne od B8 na padach HM5, ale do końca skali w Meizu Pro 5 nie doszedłem.

 

EDIT: Właśnie wypróbowałem Hybrydy HM5 - jeszcze sporo basu, ale góra już we w miarę dobrej ilości. Na welurach trochę mniej wyższej średnicy, ale mimo to pasmo wydaje się mniej "pofalowane". Na pewno trzeba będzie się jeszcze trochę dampingiem pobawić, bo bas wali i na jednych i na drugich, wtedy też zmienią się średnie i ostatecznie trzeba będzie się zdecydować na któreś pady.

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po fanstastycznej przygodzie z A&norma SR15 - naprawdę świetny player, upgrejduję się na model wyżej czyli SE100, mniam. Naprawdę dobra ta ostatnia seria A&K :)

 

Tym samym nowiutki, miesięczny SR15 dla chętnych w komisie, z gwarancją mp3store.

A_futura_SE100_05_1024x1024.jpg

Edytowane przez fallow
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minutes ago, fallow said:

Po fanstastycznej przygodzie z A&norma SR15 - naprawdę świetny player, upgrejduję się na model wyżej czyli SE100, mniam. Naprawdę dobra ta ostatnia seria A&K
 
Tym samym nowiutki, miesięczny SR15 dla chętnych w komisie, z gwarancją mp3store.
 

Super. Jak dostaniesz SE100 daj znać jak je porownujesz. Przy okazji proszę zerknij czy też słychać przebicia z WiFi przy zmianie kawałków jak w Sr15. Mocno mnie to wkurza :)

Edytowane przez Nicodem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, Jaro54 napisał:

kolejna 4 miła przesylka w tym tygodniu

 

Sporo słuchania się szykuje, chyba że tylko kolekcjonujesz 😉

 

Edytowane przez fusserg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko kolekcjonuje. Muszę wrócić do zasady :jedne słuchawki tydzień, dwa, a potem zmiana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, bendezar napisał:

Na pewno jest w sklepie do którego nie chadzają idioci.

Ja też rzadko tam chadzam:ph34r:, kuna.

34 minuty temu, mykupyku napisał:

 

jest maszter na tidal, więcej bitów w bicie niż na kumpakcie - cokolwiek to znaczy 

Już wiem, linkę od @Destruktora zauważyłem w dziale klasycznym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spawn napisał:

Wyłączyłem na chwile swój dubstep bo chciałem sprawdzić czy te bity są tłuste tak jak lubie ale słabe bassy;)

 

może fortepian był starego typu, teraz robią z bass reflexem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności