Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

13 minutes ago, Jaro54 said:

Teraz w pracy wieczorem zajmę się nimi jak starczy czasu bo idą do mnie jeszcze Mitchell&Johnson GL1 :) po 10 dniach "słuchania" przez celników :)

 

Buhaha, u mnie to samo. Zakup za niecałe 50$, właśnie odebrałem. Kochani celnicy dali stawkę 0% cła, ale VAT przywalili oraz dodatkowe opłaty. Łącznie 62,90zł.

@Jaro54 a jutro jeszcze moje Pionki do Ciebie dojadą. Jak Ty to osłuchasz? 

 

MJ GL1 już podłączone, szału nie ma. Ale cena dobra, no i jak tu się oprzeć spranej fladze UK i twardemu opisowi z tyłu, że to PIERWSZE NA ŚWIECIE PRZENOŚNE ELEKTROSTATYCZNE SŁUCHAWKI...

 

Mitchell_Johnson_GL1_1.jpg

Edytowane przez Nicodem
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nicodem napisał:

 

Buhaha, u mnie to samo. Zakup za niecałe 50$, właśnie odebrałem. Kochani celnicy dali stawkę 0% cła, ale VAT przywalili oraz dodatkowe opłaty. Łącznie 62,90zł.

 

Mitchell_Johnson_GL1_1.jpg

I jak pierwsze wrażenia? ja jeszcze czekam bo kurier jeszcze się nie zjawił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, Jaro54 said:

I jak pierwsze wrażenia? ja jeszcze czekam bo kurier jeszcze się nie zjawił

 

Kurier? U mnie na kochaną pocztę trzeba było zasuwać... Dobrze Ci.

Zabawkowe, jakość wykonania tragiczna. Wg mnie przytłumione są. Na pewno nie zostaną w kolekcji, ale dam im szansę.

10 minut działają na razie. Po takim czasie to lepiej żebym się nie wypowiadał.

Zresztą nie będę Ci psuł wrażenia. Fajnie, że i Ty je masz to porównamy jak się nam podobają.

Te 32ohm to jakaś sciema, potrzebują więcej prądu niż by się wydawało. Obstawiałbym bardziej 50.

 

 

Edytowane przez Nicodem
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Lord Rayden said:

Jednym słowem nie jest to tani zastępca Oppo PM-3 ?

 

Nie miałem Oppo PM-3 więc się nie wypowiem. Jak na swoją cenę (bez vat i cła) grają OK. Bardzo grzeszą wykonaniem. Ma się wrażenie, że to chińska zabawka.

Wrzucam trochę fotek - widać na nich plasikowe wykonanie, "luksusowe" dodatki, ale np pady mi się podobają za tę cenę, choć grzeją na maksa ucho.

Wykres wrzucili, no i ten tekst o elektrostatach - wisienka na torcie. Kabel robi przyzwoite wrażenie, sterowanie działa z Android, mikrofon to słabej jakości dodatek ale ponoć mnie słychać.

Wszystko jednak łącznie, patrząc przez pryzmat ceny 50$ jest w sumie OK.

 

Mitchell_Johnson_GL1_2.jpg

Mitchell_Johnson_GL1_3.jpg

Mitchell_Johnson_GL1_4.jpg

Mitchell_Johnson_GL1_5.jpg

Mitchell_Johnson_GL1_6.jpg

Mitchell_Johnson_GL1_7.jpg

Mitchell_Johnson_GL1_8.jpg

Mitchell_Johnson_GL1_9.jpg

Mitchell_Johnson_GL1_10.jpg

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! To srebro sprawia złe wrażenie. Wygląda tanio i ze skłonnoscią do rysowania się. Ciut więcej starannosci i moze by coś z tego było.

A propo dźwięku - @Perul czyni cuda (Meizu HD 50 po jego modzie są bardzo fajnymi słuchawkami). Możesz Mu podesłać, może coś z tego zrobi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Lord Rayden said:

 

A propo dźwięku - @Perul czyni cuda (Meizu HD 50 po jego modzie są bardzo fajnymi słuchawkami). Możesz Mu podesłać, może coś z tego zrobi ?

 

Jestem w trakcie wybierania dla siebie zamkniętych słuchawek, chyba jednak wolę wokółuszne. Jutro dojadą do mnie DT770 PRO po zamianach właśnie @Perul Mod. Nie sądzę aby te MJ wytrzymały taką konkurencję :) Może kolejny właściciel MJ (pójdą na bazarek) zdecyduje się na mod.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lord Rayden napisał:

...

A propo dźwięku - @Perul czyni cuda (Meizu HD 50 po jego modzie są bardzo fajnymi słuchawkami). Możesz Mu podesłać, może coś z tego zrobi ?

Najpierw muszę swoje odebrać i wtedy zobaczę co się da zrobić ;).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Perul napisał:

Najpierw muszę swoje odebrać i wtedy zobaczę co się da zrobić ;).

O - też kupowałeś ???

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, Perul said:

Najpierw muszę swoje odebrać i wtedy zobaczę co się da zrobić ;).

 

Też je kupiłeś?

Musimy chyba jakieś zapisy robić, co kto kupuje i śledzić to. Bardziej by się opłacało.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biedny @Perul jest bardzoo zajęty i od piątku nie może odebrać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Jaro54 napisał:

Biedny @Perul jest bardzoo zajęty i od piątku nie może odebrać :)

No w piątek mocno zajęty byłem, ale dziś powinienem dać radę zajrzeć na pocztę :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Perul said:

... zajrzeć na pocztę :).

 

Taa. U mnie było 21 osób przede mną. Mimochodem usłyszałem wciągającą historię o chorym kotku pani Agnieszki, z pocztowego banku dowiedziałem się, że Pan Kowalski (nazwisko zmienione) to może byłby zainteresowany pożyczką przed Wielkanocą i nauczyłem się szydełkować patrząc tylko na na poradnik z górnej półki nad okienkiem.

A no i od jakiejś siostry zakonnej (kolejna pozycja na półce) zajumałem pomysł na obiad na dzisiaj. Będą buraczki :)

 

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Nicodem napisał:

 

Taa. U mnie było 21 osób przede mną. Mimochodem usłyszałem wciągającą historię o chorym kotku pani Agnieszki, z pocztowego banku dowiedziałem się, że Pan Kowalski (nazwisko zmienione) to może byłby zainteresowany pożyczką przed Wielkanocą i nauczyłem się szydełkować patrząc tylko na na poradnik z górnej półki nad okienkiem.

A no i od jakiejś siostry zakonnej (kolejna pozycja na półce) zajumałem pomysł na obiad na dzisiaj. Będą buraczki :)

 

Człowiek całe życie się uczy i tak umiera głupi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Nicodem napisał:

 

...Będą buraczki :)

 

same, czy do 2 dania? U mnie bardzo lubią ugotowane na parze a potem zblendowane razem z masłem.

2 minuty temu, Jaro54 napisał:

Człowiek całe życie się uczy i tak umiera głupi :)

ale zawsze mądrzejszy, o to czego się nauczył (o ile nie były to głupoty ;)) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem z sealem zażegnany  raz a porządnie - CustomArt. 

Teraz już tylko czekam na kabelek od JD i zestaw przenośny skompletowany w 100%. 

Będzie trzeba szukać gratów stacjonarnych. Ale widzę, że @Destruktor będzie sprzedawać niedługo tanio :) NightOwl to już mam oko na kolejne zamknięte do testów.

customart.jpg

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nicodem napisał:

Problem z sealem zażegnany  raz a porządnie - CustomArt. 

Teraz już tylko czekam na kabelek od JD i zestaw przenośny skompletowany w 100%. 

Będzie trzeba szukać gratów stacjonarnych. Ale widzę, że @Destruktor będzie sprzedawać niedługo tanio :) NightOwl to już mam oko na kolejne zamknięte do testów.

Jeśli mam być szczery to faktycznie kupiłem je "na przeczekanie", aczkolwiek nie miałem wcześniej owli tylko hawki a owle na padach z mikrofibry to o tyle poprawione hawki o ile chciałem, mniej dołu, mniej koca, wydaje mi się, że wręcz idealne rozłożenie akcentów w pasmie... no kabel jest do dupy, ale to jedyne do czego mógłbym się przyczepić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, Destruktor said:

...no kabel jest do dupy, ale to jedyne do czego mógłbym się przyczepić.

 

I już kolejny króliczek wyskoczył do łapania - nowy kabelek :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Destruktor napisał:

Jeśli mam być szczery to faktycznie kupiłem je "na przeczekanie", aczkolwiek nie miałem wcześniej owli tylko hawki a owle na padach z mikrofibry to o tyle poprawione hawki o ile chciałem, mniej dołu, mniej koca, wydaje mi się, że wręcz idealne rozłożenie akcentów w pasmie... no kabel jest do dupy, ale to jedyne do czego mógłbym się przyczepić.

Tylko ergonomicznie, bo dźwiękowo ten kabelek jest świetny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Perul napisał:

Najpierw muszę swoje odebrać i wtedy zobaczę co się da zrobić ;).

No to już odebrałem - na pierwszy rzut ucha źle nie jest, prawdopodobnie zmiana padów (zacznę od hybryd HM5) i dołożenie wygłuszenia powinno je poprawić dźwiękowo i wygodę również, bo te oryginalne dość płytkie i na uchu się opierają (same pady bardzo płytkie nie są, ale środek z przetwornikami trochę wystaje).

Co do opłat to dowalili 62,90zł :(.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minutes ago, Perul said:

 

Co do opłat to dowalili 62,90zł :(.

 

Przynajmniej konsekwentnie.

 

Dla mnie jakieś ciemne te słuchawki, za mało w nich góry. Dziś już nic więcej o nich nie powiem bo dzieciaki przyszły ze szkoły i córka je mi podebrała. Bo małe i wygodne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I moje po przebojach z pocztą dotarły. Trzeba im trochę prunda dać. Jak podpiąłem do H9 to zmieniło się brzmienie. Pady rzeczywiście płytkie @Peruljak odbierzesz to daj znać jakie. Ten H9 to sprytna bestia, mocy ma to sporo, GL1 max 40-42% głośności dało się słuchać. Przy 30-33% jest głośności jest wystarczająco a czasami nawet za głośno. I trochę przestraszyłem się że szumią ale okazało się że to utwór Perfect-u był tak nagrany. Na wykonanie i wygląd wszyscy narzekają ale dźwięk chwalą. :)

P.s. Też tyle zapłaciłem :) choć powinienem mieć zniżkę za 5-cio krotną odprawę 2x Warszawa i 3x Zabrze :)

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności