Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, mykupyku napisał:

 

i co to gra?

 

17 minut temu, awayeah napisał:

Masz na obrazku... "Hi" czyli wsadzili same tweetery i gra tylko wysokie. 

 

Właśnie 'hi' to tu jest najmniej. Na stokowych tipsach jest gładko i basowo, ale z dobrym detalem i fajną sceną. Na symbio robi się nieco jaśniej, co mi pasuje i jeszcze lepiej scenicznie. Trzeba się trochę zestroić z nimi, bo to są iemy do długich, niemęczących odsłuchów. Żadnej armaturowej agresji, subbas obecny w przyswoitej ilości. Mega wygodne.

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, all999 napisał:

 

 

Właśnie 'hi' to tu jest najmniej. Na stokowych tipsach jest gładko i basowo, ale z dobrym detalem i fajną sceną. Na symbio robi się nieco jaśniej, co mi pasuje i jeszcze lepiej scenicznie. Trzeba się trochę zestroić z nimi, bo to są iemy do długich, niemęczących odsłuchów. Żadnej armaturowej agresji, subbas obecny w przyswoitej ilości. Mega wygodne.

 

A jak izolacja i zgranie z ZX300?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2019 o 15:06, mykupyku napisał:

wreszcie dorwałem króliczka!

 

od razu złapałem seal, czyli reszta gumek w zestawie niepotrzebna, dlatego ich nie dodają, genialne

 

do tego dużo ułatwienie w nocy - nie ma lewej/prawej, genialne

 

nie ma też basu, dzięki temu lepiej słychać inne pasma, genialne

 

inne pasma też grają oszczędnie, dzięki temu uruchamia się wyobraźnia, genialne

 

odkrywam stare kawałki na nowo, nigdy tak nie grały, genialne

 

przy rozsądnej cenie, w stosunku do tego co oferują - 0,50$, biją na głowę o wiele droższe konstrukcje, genialne

 

 

IMG_20190125_144244.jpg

IMG_20190125_144425.jpg

 

zakończyłem wygrzewanie!

wystarczyło 5 godzin, genialne 

efekty przeszły najśmielsze oczekiwania, najbardziej drastyczna zmiana jaką usłyszałem - grają teraz perfekcyjną ciszę, obie równo, genialne

wreszcie każdy kawałek na nich brzmi identycznie, genialne

nigdy ich już nie sprzedam, to pewne

  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.......  i leży jak kobieta upadła :D

Z tą niebieską igłą super sprawa, większa dynamika, ale też i rozdzielczość.

Nie wytrzymalem.... i musiałem się osobiście, bo gryzło jak choroba:)

IMG_20190130_173049.jpg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, rafik87 napisał:

Obyło się bez podatku chociaż paczka została wysłana China post z zadeklarowaną wartością 52 $

Wtajemniczeni twierdzą, że ryzyko naliczenia VAT i ewentualnie cła można zminimalizować gdy: 1. Przesyłka jest wysłana z adresu prywatnego na adres prywatny (nie firmowy), 2. Zadeklarowana wartość jest poniżej 40USD. Wtedy prawdopodobieństwo nienaliczenia opłat wynosi 80%. Tą tajemną wiedzę przekazał mi pracownik firmy z USA, która zajmuje się pośrednictwem w zakupach. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtajemniczeni twierdzą, że ryzyko naliczenia VAT i ewentualnie cła można zminimalizować gdy: 1. Przesyłka jest wysłana z adresu prywatnego na adres prywatny (nie firmowy), 2. Zadeklarowana wartość jest poniżej 40USD. Wtedy prawdopodobieństwo nienaliczenia opłat wynosi 80%. Tą tajemną wiedzę przekazał mi pracownik firmy z USA, która zajmuje się pośrednictwem w zakupach.
Ale to są jego doświadczenia z polskim urzędem celnym?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, all999 napisał:

Ale to są jego doświadczenia z polskim urzędem celnym?

Tak. Chodzi o firmę wysyłającą różne rzeczy do Polski: od drobiazgów typu DAP aż po ...samochody. Korzystałem z ich usług i przetestowałem to na własnej skórze (portfelu). ;)

Edytowane przez Melo2573
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Spawn napisał:

Poszukiwan najlepszych tipsow do KSE1500 ciag dalszy :)

 

Comply ts200, Dekoni Bulletz i Symbio W

 

20190131_142902~01.jpg

 

 

 

I jak i jak ?? :)

Lepsze ogolnie te Dekoni od Comply ? Lepsze to dla mnie takie, ktore jak najmniej modyfikuja dzwiek :)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, wiatrak napisał:

 

 

 

I jak i jak ?? :)

Lepsze ogolnie te Dekoni od Comply ? Lepsze to dla mnie takie, ktore jak najmniej modyfikuja dzwiek :)

 

 

 

 

Dźwiękowo Dekoni takie same jak Comply, a przynajmniej ja nie słyszę różnicy. Różnica jest natomiast w samym materiale i jego zachowaniu.  Na dotyk jedne i drugie mięciutkie i przyjemne ale Dekoni nie pamiętają kształtu po zrolowaniu tylko się natychmiast rozprężają. Szybciej się je aplikuje przez to ale też nie tak wygodnie. Fajna sprawa za to jak się często wkłada i wyciąga słuchawki. Nie wiem jak wytrzymałością bo za krótko je mam.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj, dawno mnie tu nie było ;) Pochwalę się więc jedynie ostatnimi zakupami:

- Astell&Kern AK70

- Grado SR60e

- bilet na koncert Stevena Wilsona do Łodzi (07.02.2019)

Edytowane przez Barbartek
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności