Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, saudio napisał:

Z cudzysłowu;)

Myślałem, że semantyka, a jednak interpunkcja. ;)

Ja tylko pokazałem, że można mieć różną skalę i punkty odniesienia. Ktoś jeszcze inny może taki dźwięk uznać za bdb, albo doskonały, albo jakkolwiek inaczej nazwany. :) 

Poza tym moją pierwszą z tej serii wypowiedź należało odczytać, że moim zdaniem D8000 wcale nie są takie kapryśne, żeby mieć z nich dobry przyjemny dźwięk. Do np. HD800 w tej materii im daleko.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupi człowiek słuchawki, które mu się podobają to mu napiszą, że Paaanie teraz to to nie gra i czas zmienić tor, najlepiej to jeszcze kabelki  a w ogóle to pomysł  jeszcze o konwerterze. To ja wam napiszę, że z Questyle i tak gra to najlepiej z tego wszystkiego co słyszałem do tej pory i zapewnia masę frajdy. Da się lepiej? Na pewno się da, ale po co mam sobie psuć zabawę od razu, mam zamiar się nacieszyć najpierw, nigdzie się nie spieszę. Na kolejnym meecie mamy dostać klocki od Maystra, więc sprawdzę sobie i tego Bursona i Hugo2 a może nawet porównam je z Meze i będę myślał dalej. Questyle dostałem 2 tygodnie temu, nie będę go wyrzucał na śmietnik przeciez. Wyluzujcie.

 

A tak w ogóle to OT.

😉

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Karmazynowy napisał:

Kupi człowiek słuchawki, które mu się podobają to mu napiszą, że Paaanie teraz to to nie gra i czas zmienić tor, najlepiej to jeszcze kabelki  a w ogóle to pomysł  jeszcze o konwerterze. ... Wyluzujcie. 😉

No zazdrościmy tej radości, trzeba trochę po narzekać;). @Karmazynowy jeszcze raz gratki i enjoy.

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, saudio napisał:

No zazdrościmy tej radości, trzeba trochę po narzekać;). @Karmazynowy jeszcze raz gratki i enjoy.

Dziękuję. Ale nie myśl sobie, że odpuszczę temat. Pewnie będę Cię molestował jeszcze nt. zmiany źródła, kabli, zawsze to wygodniej wykorzystać wiedzę tych, którzy w temat się zagłębiali ale to już w fanklubie finala. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Karmazynowy napisał:

Dziękuję. Ale nie myśl sobie, że odpuszczę temat. Pewnie będę Cię molestował jeszcze nt. zmiany źródła, kabli, zawsze to wygodniej wykorzystać wiedzę tych, którzy w temat się zagłębiali ale to już w fanklubie finala. 😉

Spoko daj znać na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, saudio napisał:

Nie o to chodzi aby wydawać pierdylion, tylko posłuchać samemu i wiedzieć czy to jest 10-15-20-30-50....% ocenić samemu czy warto. Każdy ma swojego króliczka, swoje preferencje, swoje granice itd. Jeżeli coś sprawia Ci przyjemność to nic Ci tego nie odbierze. W muzyce chodzi o emocje. 

 

Jedna sprawa to dystans, pewna refleksja i śmianie się czasem z samego siebie, a druga to hobby - bez którego byłoby nudno? A na coś pieniądze trzeba wydawać. Tym bardziej właśnie że muzyka to właśnie emocje i potem się nawet nie myśli o kosztach, bo choćby te 5% to zawsze warto. :)

 

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytę Exit udało mi się wyrwać na ebaju za rozsądne pieniądze i na dodatek w super stanie-pomijam okładkę.

Obok Poland i Ricochet, jest to jeden z wielu, ważniejszych dla mnie albumów w dorobku TD.
Jak zawsze przy okazji coś się musi przykleić.
Jednym słowem udane vinylowe zakupy.

IMG_20190126_142037.jpg

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minutes ago, Weird_O said:

Jeszcze się nie chwaliłem endgejmem no to teraz się pochwalę, a co:

Zawsze mnie ciekawi z czym wygrał wybór. Please daj info czy jeszcze coś było rozważane.

No i gratulacje.

Edytowane przez Jakubas100
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic innego nie brałem pod uwagę, zakochałem się w Burku od pierwszego usłyszenia no i nie było innej opcji, trzeba było kupić i już 😅

Dzięki ;)

Edytowane przez Weird_O
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności