Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, disaster3 napisał:

Moje poniższe zakupy z ok. 1,5 miesiąca a it01s + tipsy jeszcze zimne (dopiero co kurier wyszedł z domu :D )

Daj znać w wątku poświęconym IT01s jak Ci się podobają na tle Aune E1 proszę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo miałem już 400i, potem wymieniłem go na 600i, a teraz na 12. 

400 jest super, ale jednak 600 i 12 to klasa wyżej. Bardziej dojrzały dźwięk, równiejszy i bardzo uniwersalny w kwestiach synergii.

 

W ogóle sprzęty Questyle to najlepsze comba jakie poznałem, to po prostu mój dźwięk.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo miałem już 400i, potem wymieniłem go na 600i, a teraz na 12. 
400 jest super, ale jednak 600 i 12 to klasa wyżej. Bardziej dojrzały dźwięk, równiejszy i bardzo uniwersalny w kwestiach synergii.
 
W ogóle sprzęty Questyle to najlepsze comba jakie poznałem, to po prostu mój dźwięk.
A jak oceniasz względem 600tki? - u mnie lepszą synergię ze sprzętem miałem na 400 niż na 600.

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi coś powiedzieć, mam go od dziś, a 600i słuchałem ostatni raz z 1,5 miesiąca temu. Na pewno filozofia brzmienia podobna, z zawodnej pamięci to taki 600i z lekką nutą rozrywkowości z 400i, ale wypunktowania różnic się nie podejmę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Melo2573 napisał:

A Burson Conductor V2+? Miałeś okazję porównać?

Nie, mialem kiedyś pierwsza wersje Conductora ale to było dawno i pewnie V2+ jest dużo lepsza od starszej ale też sporo droższa od 12.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Grand Wazoo napisał:

6N13S = 6H13C to zapis rosyjski :) A ten wzmacniacz jest przystosowany do 6336A? One mają 2x wyższy prąd niż 6n13s, obyś nie usmażył transformatora... 

Tak, on jest od początku projektowany i strojony pod 6336A... ale teraz slucham na dynamicznych słuchawkach gdzie tyle mocy nie potrzebuję. W tej chwili już wiem że nie miałem dobrze wysterowanych słuchawek 😜

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, The Grand Wazoo napisał:

Ile ma mocy na wyjściu? 6336A mogą oddać aż 30W!

W tym przypadku Pan Piotr ( konstruktor) uzyskał na każdy kanał po 10W... myślę, że planary mu nie straszne... 

  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha... miałem i ja, zdążyłem je sprzedać, nim się połamały, ale pęknięcie już było. Fajne słuchawki, kupiłbym je ponownie, gdyby nie ich trwałość. ;)

 

Edit.

Jak je oceniacie Panowie na dzień dzisiejszy?

Edytowane przez neonlight
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Compton napisał:

To są ciepłe, basowe słuchawki, z metalicznym przełomem średnicy i góry. Ogólnie dosyć ciemnie i mało szczegółowe.

Ale nawet podobają mi się. :D

Qrde, a mi się wydawało, że one v-ką grają i dużą sceną, i nie pamiętam, żeby były metaliczne. :huh:

3 minuty temu, Compton napisał:

Kiedyś to był mój cały słuchawkowy świat.

No ba, siedziałem w nich, a właściwie zasypiałem i budziłem się nad ranem. :D Głupi byłem, że na nich nie zakończyłem przygody słuchawkowej, bo przynajmniej

nie zbzikowałbym do reszty, jak teraz. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, neonlight napisał:

Qrde, a mi się wydawało, że one v-ką grają i dużą sceną, i nie pamiętam, żeby były metaliczne. :huh:

No ba, siedziałem w nich, a właściwie zasypiałem i budziłem się nad ranem. :D Głupi byłem, że na nich nie zakończyłem przygody słuchawkowej, bo przynajmniej

nie zbzikowałbym do reszty, jak teraz. :D

To jest moja opinia.

Jak chcesz, to mogę Ci je pożyczyć, to sam się przekonasz jak grają po latach. ;)

 

A ja głupi byłem, że nie zakończyłem 13-sto miesięcznej przygody z Philips X1, BCL i Xonar ST.

A bardzo podobało mi się to granie. I nie wiedzieć czemu, zacząłem szukać dziury w całym. ;)

  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności